Terrence Grandchester

:wait2: Δεν χανεις και πολλα πραγματα...
 
Mια απο τις αγαπημενες μου σκηνες, παντα με κανει να χαμογελαω. Ο τερρυ ητανε τοσο πειραχτηρι...και η καντυ τρελαινοτανε!

th_tevoyalcansar.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
angelicaz είπε:
Mια απο τις αγαπημενες μου σκηνες, παντα με κανει να χαμογελαω. Ο τερρυ ητανε τοσο πειραχτηρι...και η καντυ τρελαινοτανε!

E, δεν μπορω να αντισταθω...ερωτα, ερωτα, ερωτα, ερωτα :heartcloud:

:hurrah:
 
Αχ ναι…καρδουλες παντου!! :hurrah:
 
Όπως και να ναι το παλικάρι, να του πω ένα χρονια πολλά για τη γιορτή του σήμερα, του Αγίου Ελευθερίου, γιορτάζει και ο (Λευ-)Τέρρυ μας!
 
audiodee είπε:
Όπως και να ναι το παλικάρι, να του πω ένα χρονια πολλά για τη γιορτή του σήμερα, του Αγίου Ελευθερίου, γιορτάζει και ο (Λευ-)Τέρρυ μας!
Καλοοοοο :D

Αλλα το Terry βγαινει απο το Terrence :cool:
 
audiodee είπε:
Όπως και να ναι το παλικάρι, να του πω ένα χρονια πολλά για τη γιορτή του σήμερα, του Αγίου Ελευθερίου, γιορτάζει και ο (Λευ-)Τέρρυ μας!


domniki είπε:
Καλοοοοο :D Αλλα το Terry βγαινει απο το Terrence :cool:

Όπως και να τον λένε, να τον χαιρόμαστε!!! :hurrah:
 
Χμμμ... :wait2: ζηλεύω... :dribble:

Στον Αλμπερτάκο κανείς δεν ευχήθηκε "χρόνια πολλά" ... :cry:
 
Ναι μπρε Χουανιτάκι μου την ημέρα του Αγίου Ελευθερίου τουλάχιστον δεν κολλούσε να του ευχηθούμε,(Αλμπερτο-λευτεράκης...χμμμ μπα)...Πες μας πότε είναι και θα του ευχηθούμε του...παιδιού! :D ...
 
Ειμαι η μονη που συμπαθώ την Σουζάνα και πιστεύω πως ταίριαζε τελικά με τον Τέρυ;
 
Ρίξτε και μια ματιά στο θρεντάκι της Σουζάνας, τους έγραψα και συνέχεια στην ᾽᾽δική σας πλοκή᾽᾽. Ισως και να σας πείσω!
 
Και εγω συμπαθω την Σουζανα και ναι πιστευω πως ταιριαζει με τον Τερρυ...
 
φοβερο post!

αχχχχχχχχχχχχχχ Τερρυ!!! :flower:
 
Υπέροχο θέμα για τον Τέρρυ!

 


Εχουμε το ίδιο κινέζικο ζώδιο!
:wub: Τουλάχιστον οι Ιάπωνες έχουν την τάση να γράφουν όλα τα χαρακτηριστικά ενός ήρωα στα μάνγκα τους, ακόμα και κουφά όπως το νούμερο παπουτσιών (...εκτός κι άν αυτό εξυπηρετεί έναν μύθο που κυκλοφορεί...), κι έτσι σου δίνουν πλήρη εικόνα. Nα μπορείς να τους φαντάζεσαι με την ησυχία σου!
 
Πίσω
Μπλουζα