Tetris (Classic GB)

Psy_Danis_3 είπε:
Και βεβαια μετα απο το TETRIS ανοιξαν οι οριζοντες με τους παντες που ποτε ειχαν gameboy να ανταλασουν δεκαδε παιχνιδια αναμεταξυ μας .Φιλοι γνωστοι συμμαθητες οι παντες Game boy :p
Αυτό ξανά πες το. Πόσες και πόσες ανταλλαγές και γνωριμίες λόγω του Game Boy. Το Game Boy το αγόρασα στο γυμνάσιο και για ένα περίεργο λόγο όσους από τους συμμαθητές μου θυμάμαι είχαν Game Boy ενώ στο άλλο γυμνάσιο υπήρχαν και άτομα με Game Gear. Πάντως έτσι ξετυλίχθηκε το κουβάρι με γνωριμία και με άλλες κονσόλες...
 
Για φαντάσου!

Σήμερα μου ήρθε ένα μικρό πακετάκι που μου έστειλε ο πολύ καλός φίλος Phil_VR και περιείχε τα παρακάτω:

attachment.php


attachment.php


9η πίστα, πάμε με ευκολία, από κει και πέρα δεν παλεύεται.

Ευχαριστώ πολύ Φίλιππε!
 
Από τη φώτο το Game Boy φαίνεται σε πολύ καλή κατάσταση.
 
Ότι έχει ο Φίλιππος είναι σε άριστη κατάσταση :)
 
Απο μαγαζι εδω που μενω το ειχα αγορασει και γω το game boy και κλασικα ειχε μεσα το Tetris το οποιο το ειχα μεγαλη τρελα κθως το επαιζα φανατικα πιτσιρικας και στα arcades.Φυσικα πριν το παρω ζαχαρωνα και με ετρεχαν τα σαλια με την διαφημηση του Tetris στο game boy με τα δυο παιδια που επαιζαν στο λεοφωρειο και εμπαιναν στον κοσμο του Tetris.Ολα τα λεφτα μιλαμε.
 
Θυμήθηκα και την τιμή του πακέτου 29.900 δρχ! Μετά σκάσαν κάτι πακέτα με το Darkwing Duck + Tom & Jerry Frantic Antics + Battletoads, ένα άλλο με το Goal και πάει λέγοντας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα