The American Dream

MrCadillac

RetroN00b
Joined
30 Ιουν 2008
Μηνύματα
15
Αντιδράσεις
0
Σας παρουσιαζω εδω ενα δειγμα της συλλογης μου. Ενα αυτοκινητο απο την εποχη των Δεινοσαυρων. 1975 Cadillac Eldorado Convertible 8200 cc
 
Απίθανο MrCadillac,σπάνιο κομμάτι στις μέρες μας κι ειδικά εδώ στην Ελλάδα !!
 
Ωραιο κομματι MrCadillac ,κλασσικο. :thumbup:
 
ευχαριστω παιδια, οταν την καβαλαω ειναι σαν να μεταφερομαι με τη μηχανη του χρονου, πρωταγωνιστης στο Boogie Nights....
 
Ωραίο αμάξι. Μόνο που τώρα λόγω βενζίνης οι καιροί είναι χαλεποί. :D (Αν κατάλαβα καλά V8 κινητήρα 8 λίτρων πρέπει να έχει).
 
Συγχαρητηρια για την πολυ καλη κατασταση που το διατηρεις φιλε μου αν και ειμαι εντελως αντιθετως στην Αμερικανικη φιλοσοφια κατασκευης αυτοκινητων,πλην ελαχιστων εξαιρεσεων πχ Dodge cobra-viper.
 
Captain Kal είπε:
Ωραίο αμάξι. Μόνο που τώρα λόγω βενζίνης οι καιροί είναι χαλεποί. :D (Αν κατάλαβα καλά V8 κινητήρα 8 λίτρων πρέπει να έχει).
παφ και ταλιρο χαχαχαχαχχαχα .επισης θα μπορουσε να ευθυνεται απο μονη της για το φαινομενο του θερμοκηπιου :D :D

Gyubrush είπε:
Συγχαρητηρια για την πολυ καλη κατασταση που το διατηρεις φιλε μου αν και ειμαι εντελως αντιθετως στην Αμερικανικη φιλοσοφια κατασκευης αυτοκινητων,πλην ελαχιστων εξαιρεσεων πχ Dodge cobra-viper.
μα γιατι το λες αυτο που βλεπεις το παραλογο σε ενα αυτοκινητο 2500 τονων διαστασεων ενος γυπεδου 5χ5 κινητηρα 8200 κυβικων που αποδιδει μολις 180 αλογα και καταναλωση που θα μπορουσε ζεστανει μια κωμοπολη για ενα χρονο....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα