The Computer Chronicles

kouikaras

Retro Member
Joined
31 Αύγ 2010
Μηνύματα
158
Αντιδράσεις
13
Το κανάλι αυτό (https://www.youtube.com/user/ComputerChroniclesYT) φιλοξενεί επεισόδια από την τηλεοπτική εκπομπή του PBS "Computer Chronicles) που παίχτηκε στους Αμερικάνικους τηλεοπτικούς δέκτες από το 1983 μέχρι το 2002.

Περισσότερες πληροφορίες στην σχετική wiki σελίδα
 
Τώρα είδα το θέμα, κάτι ανεξήγητο συμβαίνει και εδώ και χρόνια.
Παρακολουθώ τα επεισόδια του Computer Chronicles όταν βρίσκομαι σε ιατρεία, στην αναμονή αλλά κυρίως όταν περιμένω ώς συνοδός.
Η καλύτερή μου βέβαια είναι στο αυτοκίνητο περιμένοντας που κάνω και λίγο πίσω τη θέση ξάπλα και το κινητό είναι σε βάση...

Είμαι καλά γιατρέ μου ?:icon_lol:

Υγ. Η πλάκα είναι που με κοιτάνε στην αίθουσα αναμονής και απο μέσα τους θα λένε πάει ο κακόμοιρος χάζεψε
τι βλέπει..
Υγ. Έχω δει ότι υπάρχει ανεβασμένο ακόμη και συνεντεύξεις του S.C
 
Τώρα είδα το θέμα, κάτι ανεξήγητο συμβαίνει και εδώ και χρόνια.
Παρακολουθώ τα επεισόδια του Computer Chronicles όταν βρίσκομαι σε ιατρεία, στην αναμονή αλλά κυρίως όταν περιμένω ώς συνοδός.
Η καλύτερή μου βέβαια είναι στο αυτοκίνητο περιμένοντας που κάνω και λίγο πίσω τη θέση ξάπλα και το κινητό είναι σε βάση...

Είμαι καλά γιατρέ μου ?:icon_lol:

Υγ. Η πλάκα είναι που με κοιτάνε στην αίθουσα αναμονής και απο μέσα τους θα λένε πάει ο κακόμοιρος χάζεψε
τι βλέπει..
Υγ. Έχω δει ότι υπάρχει ανεβασμένο ακόμη και συνεντεύξεις του S.C

Μια χαρα εισαι !! Συμπάσχω μαζι σου καθως και εγω το ιδιο κανω οταν ειμαι σε γιατρο.. ειτε παιζω ρετρο παιχνιδια μεχρι να μπω ή ειτε βλεπω και εγω διαφορα ρετρο βιντεακια! :fafoutis:
 
Πίσω
Μπλουζα