The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (Review)

Τα εχω τα 4 σπαθια στη συλλογη μου .Θυμαμαι το ειχα αγορασει κοψοχρονια μαζι με μερικα αλλα γυρω στο 2004 απο ενα κονσολαδικο το οποιο τα εδινε να φυγουν .Ενω εχω το καλωδιο που συνδεει gba με gc δεν το χρησιμοποιησα ιδιαιτερα απο οσο θυμαμαι .Αλλωστε ειχε πολυ δυνατους τιτλους για να ασχοληθω τοτε και γι αυτο δεν το εδωσα σημασια .Ισως καποια στιγμη το δοκιμασω .Respect στον μεταλλικο ζαχαροπλαστη για τις καλες επιλογες που κανει στα παιχνιδια για review . :2beers:
 
metalcandyman είπε:
Ενταξει εχει την φαση του αλλα εγω που το ειχα δοκιμασει με τον αδερφο μου για πλακα με ενα GBA καποτε πιο πιθανο ηταν να τον πλακωνα στης μπουνιες παρα να παιζαμε παιχνιδι γιατι δεν ειναι και το πιο βολικο πραγμα να συνενοηθεις με αλλους 3 πχ για να λυσεις εναν γριφο που ο καθενας πρεπει να παει σε συγκεκριμενο σημειο.
Σωστό κι αυτό, δεν το 'χα σκεφτεί. Πάνω-κάτω ένα πράγμα σαν το New Super Mario Bros Wii (όσοι το 'χουν παίξει με παρέα ξέρουν τι εννοώ :p ). Θ' ακολουθήσω την συμβουλή όλων σας και θα το παίξω μόνος μου. Αλλά στο μέλλον θέλω να το δοκιμάσω και με παρέα για το χαβαλέ.

Kαι κάτι άσχετο: To The Legend of Zelda: Four Swords Anniversary Edition υπάρχει διαθέσιμο στο DSiWare για αγορά; Γνωρίζω μόνο ότι ήταν δωρεάν διαθέσιμο από 28 Σεπτεμβρίου 2011 μέχρι τις 20 Φεβρουαρίου 2012.
 
Δυστηχως μετα απο αυτη την περιοδο που ηταν δωρεαν δεν υπαρχει η δυνατοτητα να το αγορασει καποιος πχ και να το κατεβασει.
 
metalcandyman είπε:
Δυστηχως μετα απο αυτη την περιοδο που ηταν δωρεαν δεν υπαρχει η δυνατοτητα να το αγορασει καποιος πχ και να το κατεβασει.
Ήταν κάτι σαν δωράκι για τους early adopters.
 
metalcandyman είπε:
Δυστηχως μετα απο αυτη την περιοδο που ηταν δωρεαν δεν υπαρχει η δυνατοτητα να το αγορασει καποιος πχ και να το κατεβασει.
Γκαντεμιά! :mad:
 
Πίσω
Μπλουζα