The New Zealand Story [τερματισμος με ενα credit.Καμια χαμενη ζωη.]

Metalcandyman

Billy Mitchell εκ Σερρών
Joined
23 Απρ 2011
Μηνύματα
9.327
Αντιδράσεις
5.931
Λοιπον αλανια μετα το εκπληκτικο Review του Alucard ειπα να κανω ενα Longplay του The new zealand story σε συνεχεια των Ghouls n ghosts,toki και wonder boy in monsterland.Eπειδη δεν λειτουργη το χερι μου ακομα οπως θα ηθελα δεν παιζω με joystic αλλα με gamepad:DΤο παιχνιδι σαυτο το longplay το τερματιζω σε 15 λεπτα και 50 δευτερολεπτα πηγαινοντας απο της μυστικες πορτες αλλα και ελευθερωνω και kiwi που ειναι σε κλουβια.Oποιοι αγαπανε το παιχνιδι,το παιζουν και μπορει πχ να μην το τερματισαν ποτε ας δουνε το βιντεο και πιστευω οτι θα τους βοηθησει.Δυστηχως συνεχιζω να μην εχω ηχο δεν μπορεσα να βρω λυση και οταν προσπαθησα να βαλω κανενα τραγουδι το τελικο μεγεθος του βιντεο ηταν τεραστιο οποτε το αφησα χωρις ηχο γιατι αν προσπαθουσα να το ανεβασω με την γραμμη που εχω στο χωριο θα ανεβαινε τον μαιο του 2013:D

 
Αυτό το κολπάκι στην πίστα με τα καρφιά που σε σκοτώνουν και πετάγεσαι στο κλουβί και τελιώνει η πίστα ήταν άψογο. Ενας θεός ξέρει πόσες φορές έχανα για να φτάσω εκεί από τον κανονικό δρόμο. Αυτό το σημείο και ο λαβύρηνθος (μέχρι να μάθω το σωστό path) ήταν τα πιο δύσκολα σημεία του παιχνιδιού στο ηλεκτρονικό για μένα.
 
Imgema είπε:
Αυτό το κολπάκι στην πίστα με τα καρφιά που σε σκοτώνουν και πετάγεσαι στο κλουβί και τελιώνει η πίστα ήταν άψογο. Ενας θεός ξέρει πόσες φορές έχανα για να φτάσω εκεί από τον κανονικό δρόμο. Αυτό το σημείο και ο λαβύρηνθος (μέχρι να μάθω το σωστό path) ήταν τα πιο δύσκολα σημεία του παιχνιδιού στο ηλεκτρονικό για μένα.
Οντως φιλε imgema ειναι καλη μαγκια.Πολυ χαιρομαι που ειδες κατι που θα σε βοηθηση ασχετα αν το τερματιζεις η οχι το παιχνιδι :) .
 
Ανάθεμά με αν κατάφερα μια φορά σε αυτό το παιχνίδι να κάνω extend ! Να σαι καλά ρε Metal θα με βοηθήσει αρκετά το βιντεάκι σου και για να κάνω (επιτέλους) extend αλλά και για να το τερματίσω (μια ζωή το παρατούσα)
 
Στην έκδοση της Amiga, φτάνω μετά δυσκολίας στην 2-3. Άψογος!

Δυναμική επιστροφή!!
 
Από ότι βλέπω επέστρεψες δριμύτερος! :D

Πάντα τέτοια!
 
Kambia είπε:
Ανάθεμά με αν κατάφερα μια φορά σε αυτό το παιχνίδι να κάνω extend ! Να σαι καλά ρε Metal θα με βοηθήσει αρκετά το βιντεάκι σου και για να κάνω (επιτέλους) extend αλλά και για να το τερματίσω (μια ζωή το παρατούσα)
Κι ότι σκεφτόμουν να σχολιάσω ότι "να, ένα βιντεάκι που θα κάνει κάποιον πολύ ευτυχισμένο!", αλλά με πρόλαβες! :D

Να σε δω να προπονείσαι - τώρα έχεις και "οδηγό", άρα δεν έχεις δικαιολογία!

metalcandyman είπε:
[...]Eπειδη δεν λειτουργη το χερι μου ακομα οπως θα ηθελα δεν παιζω με joystic αλλα με gamepad:DΤο παιχνιδι σαυτο το longplay το τερματιζω σε 15 λεπτα και 50 δευτερολεπτα πηγαινοντας απο της μυστικες πορτες αλλα και ελευθερωνω και kiwi που ειναι σε κλουβια.[...]
Δηλαδή πού να λειτουργούσε κιόλας το χέρι σου όπως θες! :D

Μπράβο ρε Βασίλη! Από τα πιο απολαυστικά 15λεπτα που έχω παρακολουθήσει! :thumbup:
 
Α πα πα πα…

Ασταμάτητος :)

Ήταν σα να κάθομαι πάνω από ένα coin-op ενός που ξέρει τέλεια το παιχνίδι.
 
Serraios epistrefei!!!!!! (ναι ρε είναι γκρήκλιςςςςςςςς σε λέω!!!! )

Ρε φαντάσου να δούλευε και το χέρι κανονικά!!!!!!

ΩΡΑΙΟΣ!!!!!
 
Απλά αντιγράφω από την εισαγωγή του Knight Rider:

" A shadowy flight into the dangerous world of a man who does not exist. "

Δεν υπάρχεις αγαπητέ... Δεν υπάρχεις...
 
Βρε σιγουρα υπαρχει ο ανθρωπος??Μηπως ειναι κανα μποτακι και μας κανει πλακα :D ??
 
Απαιχτος για αλλη μια φορα!!!
 
Πίσω
Μπλουζα