timehunter

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

timehunter

Retro Member
Joined
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
131
Αντιδράσεις
4
αγαπητοι ρετροσυλλεκτες και ρετρομανιαξ

το σαββατο 4 και σαββατο 11 του φλεβαρη θα παρουσιασω το timehunter στο quilombo στις 9 το βραδι .

Για οσους δεν γνωριζουν το timehunter ειναι μια επικη παρασταση η οποια παιζεται με παιχνιδια (action figure manipulation )για τους φαν των κομικ και των παιχνιδιων θα ηταν must να την παρακολουθησουν .

αυτη η παρασταση ηταν η αρχη το ερεθισμα για να αρχισω να κανω συλλογες απο παιχνιδια και να τα χρησιμοποιω σε παραστασεις ......

ειστε ολοι προσκεκλημενοι.

για περισσοτερες πληροφοριες μπειτε στο quilombo.gr

ευχαριστω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλη επιτυχια!!!!
 
Μπράβο!

Φαίνεται αξιόλογη προσπάθεια & από τα λίγα που είδα και στο site, γίνεται πολύ καλή δουλειά! :)

Για όσους δε μπορέσουμε να παρευρεθούμε, θα μπορούσες να κάνεις μια μίνι παρουσιάση με μερικές φωτός! ;)
 
Καλή επιτυχία! Μακάρι να μπορούσαμε όλοι να το παρακολουθήσουμε, νομίζω θα είναι πολύ ενδιαφέρον! Θα περιμένουμε να δούμε καμιά φωτογραφία εδώ, να πάρουμε μια μικρή γεύση της αξιόλογης δουλειάς σου.
 
επειδη εχω πολυ δουλεια με φωτα ηχο κλπ και μετα το θεαμα θα παει στην κρητη αδυνατω να κανω αυτη τη στιγμη παρουσιαση με φωτο θα προσπαθησω να ανεβασω μερικες μετα την παρασταση .

ευχαριστω για τα thanx και θα χαρω να σας δω και στο θεαμα .........

ελπιζω να σας αρεσει η αισθητικη του αλλα προτιμω να σχολιασουν καποιοι που θα ερθουν........
 
Υπάρχει περίπτωση να παιχτεί και σε άλλες πόλεις? Γιατί λες οτι μετά θα πάει στην Κρήτη.

Καλή επιτυχία :)
 
προς το παρον θα παιχτει 2 σαβατα εδω και ενα στην κρητη απο εκει και περα θα δουμε γιατι αν αρεσει το θεαμα θα υπαρξουν και αλλες προτασεις ....

ευχαριστω ολους και ευχομαι να γνωρισω και καποιον απο κοντα .....αλλοι με ξερουν μετο ονομα μου αλλοι με το καλλιτεχνικο μου αλλοι σαν timehunter. :D ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 
αγαπητοι ρετρομανιαξ

η πρωτη παρασταση πηγε πολυ καλα και πηραμε ενα παρα πολυ καλο feedback απο τον κοσμο .εγιναν καποιες αλλαγες μεσα στη εβδομαδα αυτη και αυριο θα χουμε πολυ κοσμο γιατι ηταν καλη η παρασταση .

για οσους θελουν να περασουν ομορφα αυριο στις 9 στο quilombo
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα