''To κοπή τη πίτα" 2010 (Ιn Salonica)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Να δηλωσω και εγω συμμετοχη. Καλα πως περασε ενα ετος απο περισυ? Παντως ακομη θυμαμε αυτη την πιτα απο τον Τερκενλη που ειχες φερει αγαπητη Candy. Ηταν απλα θαυμασια. :D

Lorena, προσπαθησε να ερθεις φετος. Περισυ ειχες μονον μια τηλεφωνικη παρουσια αλλα ελα να σε χαρουμε απο κοντα φετος. Και μην πεις του ... χρονου, ....??? :sleep:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
REMIND!!!!!!

Σαν τον Ryqar αισθάνομαι


Σάββατο 9-1-2010 και ώρα 18.00 το κοπή τη πίτα στο Άλφα Αλ. Σβόλου και Εθνικής Αμύνης
 
Αμα αισθάνεσαι σαν κι εμένα, για δες τα δόντια σου μπας και βγαλανε σκουριά... :p

Λοιπον τελικά θα έρθω 100%! :cool: Το κανόνισα ήδη, θα μένω Κατερίνη και θα πηγαινοέρχομαι. Θα ταξιδεψω Σαββατο πρωί πρωί για να είμαι ντούρος το απόγευμα. Εκτός κι αν τύχει καποιο απρόοπτο...
 
Φετος θα τιμησω την πιτα της Θεσσσαλονίκης

κανονιστε να ειναι καλή..

Υ.Γ. το μαγαζι που ειναι; εχω την αμυδρα εντυπωση πως οσο εσεις θα τρωτε, εγω θα σας ψαχνω :xm:
 
Θυμάσαι από που ήρθα και σε πήρα την πρώτη φορά που ήρθες και μας συνάντησες?

Ακριβώς απέναντι. Αλ.Σβόλου και Εθν. Αμύνης γωνία.
 
Kambia είπε:
Θυμάσαι από που ήρθα και σε πήρα την πρώτη φορά που ήρθες και μας συνάντησες? Ακριβώς απέναντι. Αλ.Σβόλου και Εθν. Αμύνης γωνία.
Δεν θυμαμαι.. :precry: (ουτε καν στο περιπου.. :precry: :precry:)
 
ε τότε 2 τινά μπορεί αν συμβούν

1. η να κόψουμε την πίτα και εσύ να μην μας βρεις

2. να περιμένεις σε λάθος μαγαζί

πάρε GPS για να μας βρείς
 
Κανονίστε κι ένα κομμάτι για μένα! Έρχομαι!!!
 
Ωραία :D .

Μα πού είναι οι υπόλοιποι Θεσσαλονικείς ?
 
έλα ντε????

όλοι τους βρίσκονται εκτός Θεσσαλονίκης???
 
Κοίτα δες το θετικά. Exoυμε περισσότερες πιθανότητες να κερδίσουμε το φλουρί και το δώρο :D
 
Βασιλόπιτα...

Μπουγάτσα με φλουρί....
 
εμεις θα φαμε και μεγαλυτερα και πιο νοστιμα κομματια.

Ζηλεια...
 
Ακόμα ένα ατομο στη λίστα :D

To μέλος Patty

EDIT

Και ο Noxrider θα φάει πίττα :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Saulot είπε:
Βασιλόπιτα...Μπουγάτσα με φλουρί....
Η μπουγάτσα χωράει το φλουρί τουλάχιστον... Να δούμε πως θα βάλεις το φλουρί στο καλαμάκι! Κεμπαμπ θα το κάνεις το καημένο! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
έλα να βλέπω κι άλλες συμμετοχές την τελευταία στιγμή.

ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΩ ΣΤΙΣ 6 ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΑΛΦΑ ΑΛ. ΣΒΟΛΟΥ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΗΣ
 
Ευχομαι να περασετε παρα μα παρα παρα πολυ ομορφα και να βγαλετε πολλες φωτογραφιες για να σας δουμε και εμεις απο εδω :) !!!!!
 
Σας εύχομαι να περάσετε καλά.Θα ερχόμουν κι'εγώ αλλά εδω κ 2 μέρες είμαι χάλια(γρίπη).Τραβήξτε κ κανα βιντεάκι να σας δουμε κιόλας.Όσοι κ να είστε.
 
Παιδια, γυρω στις 18.30 θα ειμαι εκει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα