Typhoon 8mb Memory Card

desperado289

RetroWannaBe
Joined
19 Αύγ 2009
Μηνύματα
66
Αντιδράσεις
4
Καλησπερα retromaniax βρήκα σε κατάστημα στην Λ. Ιφιγενίας τις παρακάτω :

Προβολή συνημμένου 42598 Προβολή συνημμένου 42599

Είναι μνήμες με χωρητικότητα 8mb για το playstation1 λειτουργουν ως εξής: πατάς το select και το R1 κ' αλλάζει το slot:

Προβολή συνημμένου 42600 Προβολή συνημμένου 42601 Προβολή συνημμένου 42602

με το select κ' το R1 πηγαίνεις προς το 1

Το παληκάρι έχει ακόμα δυο μνήμες όποιος θέλει ας παει γιατι θέλει να τις διώξει http://www.gameland.com.gr/index.php?osCsid=c0eb2b44d5da8b0e3c03918f853c9c71

δεν κάνω διαφήμηση μη φάμε κ' κανα ban
 
Φιλε μου μακαρι να σε κρατησουν χιλια χρονια αλλα θα σε πω την δεικη μου ιστορια.Ειχε 3 τετοιες μνημες καποτε και δεν αντεξαν και οι 3 πανω απο μισω χρονο.Εκει που δουλευαν στα καλα καθουμενα χαλουσαν χωρις καποιο σημαδι κτλ.Μονο οι original μνημες με κρατησαν τοσα χρονια.
 
metalcandyman είπε:
Φιλε μου μακαρι να σε κρατησουν χιλια χρονια αλλα θα σε πω την δεικη μου ιστορια.Ειχε 3 τετοιες μνημες καποτε και δεν αντεξαν και οι 3 πανω απο μισω χρονο.Εκει που δουλευαν στα καλα καθουμενα χαλουσαν χωρις καποιο σημαδι κτλ.Μονο οι original μνημες με κρατησαν τοσα χρονια.
Don't worry φίλε μου έχω κ' αυθεντική της Sony , αλλά η ανοιχτή που σου εδειξα την έχω καιρό απο τοτε που ήταν στις δόξες του το μηχάνημα , τη βρήκα σε ενα σάκο ταξιδίου ξεχασμένη , τι να πω μπορεί να τυχερός. Τεσ-πα για μηδέν κόστος δυο μνήμες καλά είναι.
 
desperado289 είπε:
Don't worry φίλε μου έχω κ' αυθεντική της Sony , αλλά η ανοιχτή που σου εδειξα την έχω καιρό απο τοτε που ήταν στις δόξες του το μηχάνημα , τη βρήκα σε ενα σάκο ταξιδίου ξεχασμένη , τι να πω μπορεί να τυχερός. Τεσ-πα για μηδέν κόστος δυο μνήμες καλά είναι.
Οχι απλα καλα μια χαρα ειναι φιλε μου.Μπορει οι δεικες μου να βγηκαν ελατωματικες,Καταραμενη γκαντεμια :rant:
 
Πίσω
Μπλουζα