Uncharted 4: A Thiefʼs End

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Απο τον τιτλο και μονο τα πραγματα δεν προκεται να τελειωσουν καλα για τον Nathan.


Το βιντεακι ειναι in-game.


[video=youtube;y1Rx-Bbht5E]

 
Χμ,πιθανον να εννοει το τελος των περιπετειων του και οχι του ιδιου.
 
Iσως και του Σαλυ και αυτος κλεφτης ητανε.
 
Το παιχνιδι ειναι αψογο απο οπoυ και να το πιασεις,System Seller ,Next Gen κτλ,το μονο που μπορεις να του καταλογισω ειναι οτι δεν εχει μεγαλη διαφορα απο την προηγουμενη γενια γραφικως,you know like PS2>PS3,η ισως εγω δεν εντυπωσιαζομαι ευκολα πλεον.

[h=2]Uncharted 4: A Thiefʼs End Gameplay Video[/h][video=youtube;Ow2cL-pp6p8]

Εδω σε 1080p

Mega.co.nz (Uncharted 4: A Thiefʼs End Gameplay Trailer 1080p)
 
Σαν να βλεπεις ταινια.... :eek:

Αν καποτε το εν λογω game γινει ταινια θα βγει το λιγοτερο...εντυπωσιακο!!!! :armed:

Αν το προσεξουν εννοειται και δεν το "σφαξουν"... :D
 
Τ-Ο Θ-Ε-Λ-Ω Τ-Ω-Ρ-Α!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Aardy, θα βγει για PS3 για εμάς τα ποταπά?! :)
 
Εντυπωσιακά τα γραφικά, δεν λέω, αλλά ακόμα όλες οι επιφάνειες γυαλίζουν αφύσικα, σαν να είναι από κάποιο λείο πλαστικό. Αυτές οι εξτρά γυαλάδες ήταν εντυπωσιακές την εποχή της Geforce 2, θυμάμαι τότε κάτι NVIDIA demos που τα έβλεπα και έλεγα "α, κοίτα πως γυαλίζει". Αλλά τώρα its getting old. Φτάσαμε πλέον στην εποχή που τα γραφικά μπορούν να είναι λίγο πιο κοντά στην πραγματικότητα. Το χωμάτινο έδαφος και οι πέτρες δεν θα έπρεπε γυαλίζουν έτσι...
 
Έχοντας δει το 15λεπτο απόσπασμα του Aardy, έχω να πω ότι θυμίζει πολύ έντονα το Tomb Raider Reboot. Θες το σκηνικό? Θες το καρφί για την αναρρίχηση των βράχων? Θες το hook με το σκοινί που του επιτρέπει να κάνει τον Ταρζάν?....

Μάλλον λίγο απ' όλα.

Πάραυτα, μ' άρεσε πολύ και θα ήθελα να το δω και σε PS3.

[edit] Μ' αυτά και μ' αυτά, με κολάσατε! Μόλις τσίμπησα το 1ο Uncharted που δεν το είχα!... Μη συνεχίσετε αυτήν την κουβέντα, γιατί με βλέπω να χτυπάω και το 2ο! :diablotin:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
D@redevil είπε:
Έχοντας δει το 15λεπτο απόσπασμα του Aardy, έχω να πω ότι θυμίζει πολύ έντονα το Tomb Raider Reboot. Θες το σκηνικό? Θες το καρφί για την αναρρίχηση των βράχων? Θες το hook με το σκοινί που του επιτρέπει να κάνει τον Ταρζάν?....
Μάλλον λίγο απ' όλα.

Πάραυτα, μ' άρεσε πολύ και θα ήθελα να το δω και σε PS3.

[edit] Μ' αυτά και μ' αυτά, με κολάσατε! Μόλις τσίμπησα το 1ο Uncharted που δεν το είχα!... Μη συνεχίσετε αυτήν την κουβέντα, γιατί με βλέπω να χτυπάω και το 2ο! :diablotin:
Γιατι δεν τσιμπησες και το 2; Κλασης ανωτερο απο το 1! :D
 
Δεν υπάρχει περίπτωση στο δεκάκις εκατομυριο η Naughty Dog ν'ασχοληθεί με αποκλειστικό για PS παιχνίδι που να τρέχει σε 2 γενιές κονσόλας. Δίνει όλο το βαρος στην ισχύ του PS4 οπερ και σημαίνει ότι αποκλείεται να τρέχει στο PS3.

Εσύ Θα το παίξεις το 2020, που θα παρεις PS4 :p
 
Άντε να πάρουμε και κανα PS4 λέμε ! Drake ΕΣΕΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ !
 
Ομοίως! :headbangdude:

Παντως εγώ είχα παρει το uncharted 3 ενα χρόνο μετά που βγήκε. Αν υποθέσουμε ότι για να παίξω το 4 θελω και νεα κονσόλα, σίγουρα θα παει στο 2016 :D . Δε βαριέσαι, θα βρω κανα U να απασχολούμαι μεχρι τότε.
 
Aardvark είπε:
Το παιχνιδι ειναι αψογο απο οπoυ και να το πιασεις,System Seller ,Next Gen κτλ,το μονο που μπορεις να του καταλογισω ειναι οτι δεν εχει μεγαλη διαφορα απο την προηγουμενη γενια γραφικως,you know like PS2>PS3,η ισως εγω δεν εντυπωσιαζομαι ευκολα πλεον.
Ναι το ίδιο θα έλεγα και εγώ. Ούτε στα γραφικά ούτε στο gameplay (από ότι μπορούμε να καταλάβουμε από το βίντεο) δείχνει να είναι μεγάλο άλμα από τα προηγούμενα. Παρόλα αυτά θα το τσιμπήσω σίγουρα όταν βγει.
 
Ξερει κανεις τι ειναι αυτο;




0RYutW5.jpg
 
Στα δεξιά ο Nathan Drake, στα αριστερά καποιο sprite από Atari 2600
 
Ναι το πριν και το τωρα,που ειμασταν και που φτασαμε,αριστερα ο Indiana Jones απο το 2600 ,δεξια ο Nathan Drake απο το Uncharted.
 
Ειλικρινά εγώ είπα τελείως στην τύχη ότι είναι sprite από το 2600, άλλωστε μονο κάτι τέτοιο θυμίζει :D
 
Πίσω
Μπλουζα