USB καλώδιο help

Darth21

Retro Member
Joined
7 Αύγ 2007
Μηνύματα
151
Αντιδράσεις
5
Ήρθε στην κατοχή μου μια συσκευή ονόματι "MP3 WMA FM MODULATOR SD MMC USB" (μάρκα δεν αναφέρει) η οποία εκπέμει σε μια συχνότητα FM τα MP3 και τα WMA που περιέχει. Η συσκευή συνδοδευόταν από ένα καλώδιο το οποίο και στα δύο άκρα ήταν το κλασσικό αρσενικό USB. Δυστυχώς το καλώδιο δεν λειτουργεί πια και έψαξα να βρω άλλο. Όσο και να έψαξα όμως σε κανένα κατάστημα δεν είχαν τέτοιο καλώδιο. Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τέτοιο καλώδιο;
 
Τέτοια καλώδια (αρσενικό USB και στις δύο μεριές) δίνουν μαζί με notebook coolers. Δεν ξέρω αν θα βρεις στο εμπόριο........
 
PER.750504.jpg


2,20? @ e-shop.gr
 
Thanks παιδιά. Είχα πάει σε πλαίσιο και media markt και κάναν λες και μίλαγα κινέζικα.
 
Διάλεξες και συ "μαγαζιά" και "ειδήμονες".....

Στα Ελληνικά μαγαζιά αυτού του τύπου, ξέρεις τι θέλεις, μπαίνεις, παίρνεις από το ράφι, πληρώνεις και φεύγεις. Οι τύποι είναι απαράδεκτοι.

[off topic]

Πήγα να πάρω φωτιζόμενους ανεμιστήρες για το server μου και ο τύπος στο Πλ@ισιο επέμενε ότι ήθελα τροφοδοτικό 1000+watts γιατί δεν θα τους σήκωνε το 600άρι μου..... Και να πω ότι είχα πάρει καμιά 100σταριά.... 2 80άρηδες μικρούς είχα διαλέξει. ΚΑΡΑ-ΕΛΕΟΣ........

[/off topic]
 
Πίσω
Μπλουζα