USER:Τεύχος 16 / Ιούλιος – Αύγουστος 1991

Omenforever

RetroMasteR
Joined
26 Mαϊ 2006
Μηνύματα
1.909
Αντιδράσεις
1.113
Μέχρι ο Aeon να έχει τη δυνατότητα να το ανεβάσει στον server δείτε το εδώ. (100dpi, 39MB)

:)
 
Omenforever αυτο και αν ηταν εκπληξη!!!!!

User No 16 ωραια!Μπραβο φιλε!!! :)
 
Σκοπεύω να ξανασκανάρω το τεύχος αυτό για να βγει σε μεγαλύτερο μέγεθος. Θα περιμένω όμως ακόμα μήπως το έχει κάποιος άλλος, γιατί το δικό μου τεύχος είναι σε προχωρημένη σήψη(!) και σκανάροντας το κόντεψα να μείνω στο τέλος με δύο περιοδικά στο χέρι… :rolleyes:

Εννοείται βέβαια ότι αν δε βρεθεί αλλού θα το κάνω εγώ και ας γίνει το περιοδικό φύλλο και φτερό… :eek: ;)
 
Και μπαίνει δυνατά στο παιχνίδι με τα scans και ο Omenforever και στο user αλλά και στο pixel...

ΜΠΡΑΒΟ Οmenforever.
 
...αυτό θα πεί αλτρουισμός !! - όντως ο Omenforever αξίζει συγχαρητήρια, και οι User fans σίγουρα του χρωστάνε πολλά (το ίδιο ισχύει και για τον ακούραστο akmakas, που και αυτός έχει βάλει μπρος να σκανάρει ένα απο τα "δύστροπα" τεύχη του Pixel, με την "ράχη-πρόβλημα"...).

(...και εν τω μεταξύ, εγώ ακόμα δηλώνω "κότα" στον συγκεκριμένο τομέα... :eek: )
 
Αγαπητέ Omenforever θα σου ήταν εύκολο να ξανακάνεις upload το αρχείο;

Τhanx :)
 
Γιατι δεν ειναι στο Αρχειο Τευχων?

Υπηρχε προβλημα στη ποιοτητα του scan?

Καλωσηρθες Vakaro
 
Ορίστε φίλε Vakaro. Η ευκρίνεια είναι εντάξει, απλά είχα κόψει τα περιθώρια των σελίδων για να μειώσω το μέγεθος των αρχείων(αντί του σωστού που ήταν να πειραματιστώ λίγο με τις ρυθμίσεις του scanner μου… :eek: )
 
Και πάλι τα συγχαρητήρια μου omen!
 
Euxaristo kai gia to upload kai gia to kalosorisma... :) Piga mia volta sto monastiraki alla exoun exafanistei pia ta palia teuxi tou USER :( :(
 
Φίλε και εν USER αδερφέ Vakaro, για ένα γρήγορο ταξίδι στο χρόνο ρίξε μια ματιά και σε κάτι που είχα φτιάξει παλιότερα.
 
File Omenforever polu kali i douleia...Dose USER ston lao :)
 
Γιατί δεν έχει ανέβει το τεύχος αυτό στον server ακόμα?

Αυτή θα είναι και η τελική του μορφή? Γιατί βλέπω οτι είναι μόνο 39 MB...
 
Omenforever είπε:
Μέχρι ο Aeon να έχει τη δυνατότητα να το ανεβάσει στον server δείτε το εδώ. (100dpi, 39MB) :)
Το link δεν δουλεύει πια... Υπάρχει περίπτωση να ξανανεβεί πουθενά αν είναι εύκολο φυσικά? :) Ευχαριστώ προκαταβολικά :D
 
EmperorXIII θα επικοινωνησουμε με τον Omenforever και πιστευω την αλλη εβδομαδα θα ειμαστε ΟΚ
 
Ωραιος ρε Omen!!

To ανεβαζω και στο server
 
Πίσω
Μπλουζα