User 005 - Ιούλιος Αύγουστος 1990

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.785
Αντιδράσεις
4.254
Σκανάρισμα: savalegion

Αριθμός σελίδων: 98

Μέγεθος Αρχείου: 48.9 ΜΒ



Διορθωμενες σελιδες (αποσυμπιεστε μεσα στο φακελο που εχετε το σκαναρισμενο User 5)
 
Savalegion, ήρθες κι έφερες χαρά στις επερχόμενες διακοπές μας, παλικάρι μου! :thumbup:

Ευχαριστούμε^3! :flower:
 
μπράβο και πάλι...συνέχισε έτσι!
 
καταιγιστικος ο φιλος savalegion! Συνεχισε ετσι!
 
Ενα επιπλεον μπραβο στον savalegion διοτι ως γνωστον τα USER λογω βιβλιοδεσιας ειναι εξαιρετικα δυσκολο να σκαναριστουν.

Πολυ ωραιο τευχος!

Διαβαζω μαλιστα για την Video Game Console 2600 απο την PIM με carts 32 παιχνιδιων. Καποιο Atari clone? Την ειχε κανεις?

Εχει και διαφημιση του Beyond the Black Hole που ειχε στερεοσκοπικο 3D με τα κλασικα γυαλια!
 
Φχαριστουμε και παλι για το ωραιοτατο κατωφορτισμα!
 
Ο savalegion ταράζει τα νερά!!!

Nice! :thumbup:
 
Καλοκαιριατικα και ειδικα αυτο το καλοκαιρι στην εποχη των επαναληψεων και του αναμασηματος θεματων μονο στο Retromaniax περιμενα να ταραχτουν τα νερα. :)
 
Δυστυχώς από αυτό το τεύχος λείπουν, το πρώτο φύλλο, όπως επίσης και κάποια τμήματα από μερικές σελίδες μετά την 70.

Ελπίζω να σκανάρω άλλο ένα το ΣΚ και να το στείλω απο Δευτέρα.
 
Oντως, κάποια μέρη σελίδων λείπουν, αλλά διόλου απίθανο oi επίμαχες σελίδες να σκανναριστούν στο μέλλον απο κάποιο άλλο μέλος που θα έχει διαθέσιμο το τεύχος και θα είναι πρόθυμος να βοηθήσει. :)

Οπως και να'χει, στο τεύχος αυτό εντόπισα παιχνιδάρες όπως: Red Storm Rising, Midwinter, Colonel's Bequest, και *πολλές* άλλες !!

Φίλε savalegion θα περιμένουμε με αγωνία και το επόμενο τεύχος που σχεδιάζεις να σκαννάρεις !! (...έχει γούστο να είναι το 4ο τεύχος, που μου λείπει... :D )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
billy είπε:
Oντως, κάποια μέρη σελίδων λείπουν, αλλά διόλου απίθανο oi επίμαχες σελίδες να σκανναριστούν στο μέλλον απο κάποιο άλλο μέλος που θα έχει διαθέσιμο το τεύχος και θα είναι πρόθυμος να βοηθήσει. :)
" Κι ο κλήρος πέφτει στον Ντινάκο, κι ο κλήρος πέφτει στον Ντινάκο... "

Αύριο όμως, γιατί τώρα δε την παλέυω...

Φίλε savalegion θα περιμένουμε με αγωνία και το επόμενο τεύχος που σχεδιάζεις να σκαννάρεις !! (...έχει γούστο να είναι το 4ο τεύχος, που μου λείπει... :D )
Έχει και μια Elviraρα στο εξώφυλλο!!!! :D

Θυμάμαι οτι είχα στείλει τη μάνα μου να το πάρει, τον Ιούνη του '90 και είπε στον πωλητή, "Είστε σίγουρος οτι είναι αυτό;"...

Έβλεπε την Elvira στο εξώφυλλο και καταλαβαίνετε... :D
 
Και ενα ευχαριστω στον Dino που σκαναρε καποιες σελιδες που ηταν ταλαιπωρημενες.

Θα βρειτε το link στο πρωτο ποστ.
 
Mπράβο στον Dino για τις βελτιωμένες σελίδες !!

DINO είπε:
Έχει και μια Elviraρα στο εξώφυλλο!!!!

Θυμάμαι οτι είχα στείλει τη μάνα μου να το πάρει, τον Ιούνη του '90 και είπε στον πωλητή, "Είστε σίγουρος οτι είναι αυτό;"...

Έβλεπε την Elvira στο εξώφυλλο και καταλαβαίνετε... :D
Dino, τόσα χρόνια που έχεις το τεύχος, πρέπει πλέον να το έχεις βαρεθεί...

Δεν μου το δίνεις καλύτερα εμένα; :D (να αλλάζει και λίγο χέρια το τεύχος, για να μην βαριέται... :p )
 
ΧΑΧΑΧΑ!!!

billy, έχω τόσα πολλά που μόλις τελειώνω το ένα, ξανα-ξεκινάω το άλλο και δεν τα βαριέμαι ποτέ! :D
 
Dino, εσύ μπορεί να μην τα βαριέσαι, αλλά έχουν βαρεθεί αυτά !! :D :D :D Θέλουν να τα δαβάσει και κάποιος άλλος κάποια στιγμή, να αλλάξουν παραστάσεις βρε αδερφέ !! Είπαμε, καλή η Πάτρα, αλλά άσε τα να έρθουν και απο εδώ λιγάκι να δουν και την Ακρόπολη... :D
 
Να τα παμε και για κεμπαπ στο Μοναστηρακι μουαχαχαχα
 
Μη τα λαδώσετε, ρε....
 
Πίσω
Μπλουζα