User 018 - Οκτώβριος 1991

χαχα με πρόλαβες,και εγώ μόλις το διάβαζα! :D :D:D

edit, ουπς δεν είναι αυτό!
 
ΒREAKING NEWS !!!!!!

O μέγιστος pits το βρήκε το γράμμα μου !!!!!!!!

Θα με πιάσει τρελή συγκίνηση σύντομα,απ' ότι προβλέπω....!!
 
alkis21 είπε:
Μια και παίρνεις παραγγελίες, σε ένα από τα πρώτα τεύχη (κάπου μεταξύ 5-10 αν θυμάμαι καλά) υπάρχουν δημοσιευμένα τα walkthroughs των Leisure Suit Larry & Uninvited που είχα στείλει (Άλκης Πολυράκης). Αν το πετύχεις κάποια στιγμή... :)
Βραδιά εξελίξεων και αναμνήσεων στο GRM, απόψε...

User, τεύχος 11 - Φεβρουάριος 1991

picture.php
 
Η GRM scan team απόψε παραδίδει ύψιστα μαθήματα αλληλοβοήθειας...!

My utmost respect gentlemen !!! :bow:

Στο μεταξύ πρέπει να αρχίσω να ετοιμάζω το μη σταλθέν εκείνο δεύτερο γράμμα μου,μια και το επόμενο τεύχος που θα σκανάρει ο pits,θα είναι το "επίμαχο".....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Pits, δώσε το γράμμα του Μάνου στο λαό! :cheers:
 
Φιλάρα,ο pits ευγενικά προσφέρθηκε να το δώσει,αλλά του είπα ότι προτιμώ να περιμένω με μεγάλο ενθουσιασμό ολόκληρο το τεύχος....
 
DINO είπε:
User, τεύχος 11 - Φεβρουάριος 1991
Τι λες τώρα! Specan Heafod Abraxas... 6 καταραμένους μήνες είχα κολλήσει σ' αυτα τα #&$^%#&μένα τα κεριά!

Σ' ευχαριστώ πολύ αδέρφι.
 
manos426f είπε:
Φιλάρα,ο pits ευγενικά προσφέρθηκε να το δώσει,αλλά του είπα ότι προτιμώ να περιμένω με μεγάλο ενθουσιασμό ολόκληρο το τεύχος....
As you wish γιατί πήγαινα τώρα να σκανάρω εγώ το εδάφιο :cheers:
 
Με χαρά βλέπω πως τα μέλη του GRM έχουν "γράψει ιστορία" !! :thumbup:

Περιμένω πλέον πως και πως για να διαβάσω και το γράμμα του Manos !!

Captain Kal είπε:
Η χαρά του billy. :D Και φυσικά το mega review, ενός πρωτοπόρου παιχνιδιού, του Midwinter II. (Γιατί τα sandbox games, δεν αρχίζουν με το GTA III. :D ).
Xαχα !! :D

Yπέροχο παιχνίδι και αυτό ασφαλώς !! (απο γραφικά & gameplay, μέχρι και την "πορωτική" μουσική). Θυμάμαι όταν έπαιζε ένας φίλος μου, κατά την δημιουργία του δικού του πράκτορα, δεν έβρισκε μαλλιά που να ομοιάζουν με την... χαίτη που είχε αφήσει εκείνον τον καιρό και έτσι "φόραγε" τα μαλλιά μίας γυναίκας !! Πολύ πλάκα !! :biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα