User 091 - Μαϊος 1998

Είναι το τελευταίο τεύχος; Για κάποιον μυστήριο λόγο δεν το βρίσκω στο αρχείο μου.

Να είσαι καλά για τον κόπο σου omen :)
 
Είναι το προτελευταίο τεύχος, και το παλιό USERάδικο πνεύμα είχε εξαφανιστεί από καιρό...
 
Μάλλον το προ-προτελευταίο πρέπει να είναι !! (το νούμερο 93 του Ιουλίου-Αυγούστου ήταν το τελευταίο που βρήκα στα περίπτερα...)
 
billy,είσαι σίγουρος;Έίχα και έχω την εντύπωση ότι το 92ο τεύχος ήταν το τελευταίο...

Κατέχεις το Νο 93 δηλαδή;
 
Yep !! Mε είχες ρωτήσει και παλιότερα. ;)

Για επιβεβαίωση, έκανα και μία ψακτική στα ΡΜ μου: Σε δύο απο αυτά με ημερομηνία 30/12/08, βρήκα την παρακάτω "στιχομυθία":

billy είπε:
Mάνο, μόλις τσέκαρα τα USER. To τελευταίο τεύχος που έχω είναι του Ιουλίου/Αυγούστου του '98. Νομίζω μετά πρέπει να σταμάτησε...

billy είπε:
manos426f είπε:
Μάλιστα,1998 ε ;

Νούμερο τεύχους ;
...νούμερο 93.
Πάντως μην το δέσουμε και κόμπο ότι είναι σώνει και καλά αυτό το τελευταίο τεύχος !!

Απλά, μετά απο αυτό δεν το ξαναείδα στα περίπτερα. Ισως δηλαδή να κυκλοφόρησε και κανένα "94" που μου ξέφυγε, και μετά να έκλεισε οριστικά - τίποτα δεν αποκλείεται...

Κατά 90% πάντως, το 93 πρέπει να είναι το τελευταίο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν το θυμόμουν καθόλου αυτό,ήμουν βέβαιος ότι σταμάτησε στο Νο 92!

ΟΚ,κατά μία έννοια είναι λεπτομέρεια αυτό,αλλά θα προτιμούσα να το έχω αναφέρει σωστότερα,ότι δηλαδή το περιοδικό σταμάτησε στο Νο 93,κι όχι στο 92.

Πάντως,αν λες εσύ ότι Νο 94 δεν είδες στο περίπτερο,στοιχηματίζω ότι το Νο 93 ήταν και το τελευταίο!Άλλωστε εκεί μέσα θυμόμουν κι εγώ ότι σταμάτησε η κυκλοφορία,απλά έχασα το 93.... :)
 
Πίσω
Μπλουζα