Warlord

exetlaios thank you very much for Warlord

Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Ι!!!!!!!!!!!!

Μόλις άκουσα το "Winter Tears" τι αριστούργημα είναι αυτό?

Μα τι να πω απλά ο τύπος βρέθηκε σε λάθος στιγμή σε λάθος χώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
pooky(1) είπε:
exetlaios thank you very much for Warlord
Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ο-Ι!!!!!!!!!!!!

Μόλις άκουσα το "Winter Tears" τι αριστούργημα είναι αυτό?

Μα τι να πω απλά ο τύπος βρέθηκε σε λάθος στιγμή σε λάθος χώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε (αν και ήμουν σχεδόν σίγουρος) !

Οι Warlord είναι σαν το καλό κρασί. Όσο παλιώνουν και τους ξανακούς, τόσο καλύτεροι γίνονται !

Όσο για την χώρα, μάλλον σε σωστή χώρα βρέθηκε ! Ο Bill Tsamis, έκανε τους Warlord στο εξωτερικό ( εννοείται !!! ) .

Την επόμενη φορά, θα σου δώσω δισκογραφία SARISSA (επίσης Έλληνες).

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ !
 
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ και μου λείπουν δεν μπορώ να βρω κάτι ακολουθώντας τα γνωστά μονοπάτια.....

Πράγματι οι Warlord είναι αριστουργιματικοί, ξεπερνούν κατά πολύ κάποια άλλα συγκροτήματα του χώρου που έχουν κάνει μεγαλύτερη ή μάλλον μαζικότερη επιτυχία.

Περιμένω με ανυπομονησία.....
 
Απλά ΣΟΥΠΕΡ ΓΚΡΟΥΠ

Μόνο και μόνο για το Deliver Us βάζω 10 με τόνο!

Τα υπόλοιπα τα αφήνω για αυτούς που ξέρουν και για την ιστορία
 
Επαναφερω το θεμα στην ορθη του θεση, στη πρωτη δηλαδη σελιδα, με πολυ καλα νεα. Ο Τσαμης ειχε ανακοινωσει την επανεσυνδεση των Warlord, και χτες εδωσε το πρωτο δειγμα..

Οτι και να πω ειναι ειναι λιγο.. Με το που το ακουσα ανατριχιασα και ενας φιλος τα εχασε.. Δεν μπορω να περιμενω μεχρι να κυκλοφορησει το νεο αριστουργημα του, και ελπιζω αυτη την φορα καποιος καλος και υπεροχος ανθρωπος να τους φερει επιτελους στην Ελλαδα! Ως τοτε, απολαυστε το!

Υγ. Τραγουδιστης ειναι ο Damien King III, δηλαδη ο Rick Anderson. Η συγκεκριμενη ειναι μια πολυ πρωιμη/δοκιμαστικη εκδοση οπου την εδωσε ο ιδιος ο Τσαμης στις διψασμενες για μαχες στρατιες πολεμιστων του.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!!

Υπομνημααααααααααα
 
παιδια,δε ξερω τι να γραψω..φοβερο δειγμα!

μακαρι ολη η δουλεια, το come back να ειναι τετοιου επιπεδου..

ρησπεκτ.
 
Εαξιρετικο αυτο εχω μονο να πω :headbang:
 
Θα κυκλοφορήσει διπλό cd με τα άπαντα τους από την arkeyn steel records :headbang: :headbang:!!!!!

http://www.metalhammer.gr/magazine/news/2945-warlord-cd-.html

μόνο σε 1000 αντίτυπα εκ των οποίων τα 400 πρώτα μαζί με τη βιογραφία τους :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude: ,εγώ είμαι ο 270ος :) :) (οπότε όσοι ενδιαφέρεστε μην αργήσετε να κάνετε παραγγελία) .
 
Σα να ξεπηδησε από τα μεσα των 80'ς !!!! :headbangdude:
 
και ναι! μετά από 20 σχεδόν μέρες αναμονής (προέκυψαν κάποια προβλήματα με την παραγωγή) έχω την συλλεκτική έκδοση στα χέρια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:headbang: :headbang: :headbangdude: :headbangdude:

τώρα "καίω" το cd και το βραδάκι πριν τον ύπνο διάβασμα της Βίβλου Τους ( και τις 84 σελίδες :D ) :dribble:

γενικά πρόκειται για μια πολύ προσεγμένη έκδοση στο σύνολό της αν και καλό θα ήταν να ήταν λίγο πιο σκληρό εξώφυλλο στη Βίβλο/βιογραφία τους γιατί λόγω πάχους μου ήρθε ελαφρώς τσακισμένη.

πάντως,αν και έμεινα απολύτως ικανοποιημένος θα ήθελα να υπήρχε μια ακόμα πιο "καμμένη" έκδοση έστω και με υψηλότερο κόστος :D .

εξηγούμαι...

ένα κουτί από σκληρό χαρτόνι που μέσα να περιέχεται

-το βιβλίο συν το διπλό cd συν 4 αφίσες διπλής όψης σε διαστάσεις κουτιού δίσκου βινυλίου (διπλωμένες εννοείται :D ) οι οποίες να έχουν αντίστοιχα τα 4 εξώφυλλα των κυκλοφοριών τους (οι 3 κυκλοφορίες τους συν το best of που είχε βγει σε βινύλιο) με τις πίσω όψεις τους να έχουν πληροφορίες για τα αντίστοιχα άλμπουμ.

-ένα patchακι και ένα...λάβαρο :D :D του συγκροτήματος.

-ένα φλασάκι που να περιέχει ότι έχουν τα cd σε μορφή mp3 συν το βιβλίο σε pdf συν ηχητικές και γραπτές,σε pdf,συνεντεύξεις που έδωσαν στο παρελθόν (εφόσον μπορούσαν να εξασφαλιστούν τα διακιώματά τους) ή έστω έναν μοναδικό κωδικό για κατέβασμα όλων αυτών.

εεεε,αυτά τα λίγα :p :D...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα