Welcome to Macintosh (documentary)

Shock

Retired Admin
Joined
13 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.315
Αντιδράσεις
230
Όσοι συλλέγετε μηχανήματα οτιδήποτε μηχανήματα, πρέπει να δείτε αυτό το documentary όχι για την ιστορία της Apple μιας και δεν λέει τίποτα το φοβερό, αλλά για να δείτε τη συλλογή ενός τρελαμένου Αμερικανού. Πηγαίνετε γύρω στο 50' και κάνετε νοερά μια βόλτα στο σπίτι του.

11tsh8x.jpg


Τα λόγια είναι περιττά.

 
Οντως τα λόγια είναι περιττά, αφου δεν εχεις βαλει λινκ... :p :p:p
 
Rygar είπε:
Οντως τα λόγια είναι περιττά, αφου δεν εχεις βαλει λινκ... :p :p:p
Τι link θες να βάλω?

Welcome to Macintosh λέγεται το ντοκυμαντέρ.

Άσε που είσαι και απαράδεκτος, σαν Apple maniac έπρεπε να το είχες δει ήδη :p
 
Πείραξα λίγο το OP για να μη φωνάζει ο Rygar. :p
 
Ε μα κατσε! Να μυρίσω τα νύχια μου ότι πρέπει να ψάξω κιόλας δηλαδή; Αμα ειναι έτσι, στα ποστς μου αντί για λινκ, να γραφω "Ψάξτο στο google", χωρίς καν λινκ στο ιδιο το google :p :p:p
 
Δεν είναι τόσο καλό... το είχα δει όταν βγήκε, αρκετά σημεία είναι μάλλον βαρετά και ανήκουν σε βιντεάκια συλλεκτών στο ΥΤ παρά σε ντοκιμαντέρ.
 
Gryzor είπε:
Δεν είναι τόσο καλό... το είχα δει όταν βγήκε, αρκετά σημεία είναι μάλλον βαρετά και ανήκουν σε βιντεάκια συλλεκτών στο ΥΤ παρά σε ντοκιμαντέρ.
Όσοι συλλέγετε μηχανήματα οτιδήποτε μηχανήματα, πρέπει να δείτε αυτό το documentary όχι για την ιστορία της Apple μιας και δεν λέει τίποτα το φοβερό, αλλά για να δείτε τη συλλογή ενός τρελαμένου Αμερικανού. Πηγαίνετε γύρω στο 50' και κάνετε νοερά μια βόλτα στο σπίτι του.
Όπως είπα το ντοκυμαντέρ δεν λέει τίποτα και δεν το έβαλα εδώ για να μάθουμε την ιστορία της Apple αλλά για να δείτε τη συλλογή ενός τύπου που αν μη τι άλλο είναι εντυπωσιακή.

Δεν ξέρω αν το συγκεκριμένο κομμάτι (αυτό γύρω στο 50') κυκλοφορεί στο youtube
 
Πίσω
Μπλουζα