www.retromaniax.gr!!!

AEON

Retromaniax Founder
Διαχειριστές
Joined
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.797
Αντιδράσεις
1.769
Αγαπητοί φίλοι και φίλες,

Ο ολόδικός μας ταχύτατος server με το επίσης ολόδικό του domain name αποτελούν πλέον γεγονός!

Αφού ο ειλικρινώς υμέτερος μαζοχίστηκε 2 συνεχόμενες νύχτες με προβλήματα που δεν τα χωράει ο ανθρώπινος νους και που καλύτερα να μην ξεκινήσει να περιγράφει εδώ, η μεγάλη μετάβαση πραγματοποιήθηκε...

Και μάλιστα με τον καλύτερο τρόπο, εφόσον αναβαθμιστήκαμε από την έκδοση 3.5.2 του vbulletin στην πλέον πρόσφατη (3.6.7!) με όλες τις επιπρόσθετες ευκολίες & βελτιώσεις που αυτή διαθέτει!

Επιτρέψτε μου λοιπόν να σας καλωσορίσω στο καινούργιο μας σπίτι και να σας ευχηθώ ολόψυχα καλή συνέχεια!

Κeep it retro!
 
:anim-cheers:

Στην υγεια μας ! Παντα τετοια (και πιο ξεκουραστα)
 
Μου επιτρέπεις να κάνω ποδαρικό πρόεδρε;Σε ευχαριστούμε για το καινούργιο σπιτικό που μας χάρισες!!!

(Καλό μήνα και καλό καλοκαίρι επί τη ευκαιρία :D )

1160785331.jpg
 
Αντε,καλο μηνα και απο εμενα και congrats για τον καινουργιο server... :)
 
Ευχαριστούμε για όλα παιδιά. Τίποτα άλλο από ένα μεγάλο ευχαριστώ.
 
Αντε ρε με γεια μας.....:anim-cheers:
 
Με γειες με γειες !!!! Happy New Posting !!!

PS: Πω πω 2 μέρες ήταν μόνο και φανηκε σαν βδομαδα. Anyway ενα μεγαλο μπράβο στον admin.
 
Αeon δεν νομιζω να φας Cookies Παπαδοπουλου για κανα μηνα... :D

Ωραιο το νεο σπιτι!!
 
ΟΜΟΡΦΑ !! ΟΜΟΡΦΑ !! Μπράβο πρόεδρε !!
 
Hureeeey!!!! Είχα αρχίσει να έχω στερητικό σύνδρομο από χθές.
 
ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΟΕΔΡΕ!!!!!!

Καλή διαμονή σε όλους στη νέα "βίλα".

Η θέα προς τη θάλασσα είναι μοναδική και τα κοινόχρηστα λίγα.

Άντε ρε παιδιά δυό μέρες φάνηκαν μήνες. Να καλέσουμε το Γιατρό να μας πει πώς ονομάζεται επιστημονικά το νέο στερητικό σύνδρομο........
 
Καλώς ήρθα και εγώ με το δεξί και βλέπω ότι πατάω γερά!!!Καλορίζικο και...καλοτάξιδο το νέο μας σπίτι!!!Αντε γεια μας σε όλους *τσινκ*Γκλούπ!!! :clap: :anim-cheers: Συγχαρητήρια ΑΕΟΝ για την πολύ καλή και κοπιαστική δουλειά σου!
 
Πρόεδρε σου χρωστάμε ένα κέρασμα στο επερχόμενο me(a)ting που θα πραγματοποιήσουμε (ελπίζω λίαν συντόμως)!!!!!!!

Σου είμαστε υπόχρεοι.
 
Επιτέλους σπίτι μας! :D

Μεγειες!
 
Πίσω
Μπλουζα