XΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ

Τζέλλα, Μαίρη, Βιβή χρόνια πολλά, να είστε ευτυχισμένες κορίτσια. Εύχομαι τη χρονιά που έρχεται να σας γνωρίσω από κοντά. Betty, Chris, Βασίλη, Γιάννη χρόνια πολλά, να χετε υγεία και να περνάτε όμορφα και δημιουργικά.
Μακάρι κορίτσι μου
 

Τι μου θυμισες! (Πέρα απο την κασέτα των Wham! :) )

Το Sharp QT-5 ήταν ένα μίνι κασετοφωνακι το οποίο είχε βγει σε διάφορα χρώματα!

Η ιαπωνική Sharp εκείνη την εποχή είχε λανσάρει μια σειρά απο χρωματιστά κασετόφωνα και μίνι κασετοφωνακια σε απαλούς χρωματισμούς του μπλε, ροζ, μωβ, άσπρο, κόκκινο, κίτρινο, πορτοκαλί και πράσινο. Είχαν κυκλοφορήσει και στη χώρα μας αυτά τα κασετόφωνα.

Sharp-pastel-jam-boxes.jpg


 
Τελευταία επεξεργασία:
Μου διέφυγε την προηγούμενη βδομάδα το θέμα...Συνεπώς, χρόνια πολλά σε όλους και όλες, με υγεία, χαρά και ευτυχία. Καλή Πρωτοχρονιά να έχουμε!
 
Τι μου θυμισες! (Πέρα απο την κασέτα των Wham
Kασσετες/κασσετοφωνα. Το χειροτερο ισως μεσον αναπαραγωγης ηχου/μουσικης, αλλα και τοσο πρακτικο και ευχριστο. Δεν νομιζω να υπηρξε ανθρωπος που να μην τα χρισημοποιησε.
 
Τι μου θυμισες! (Πέρα απο την κασέτα των Wham! :) )

Το Sharp QT-5 ήταν ένα μίνι κασετοφωνακι το οποίο είχε βγει σε διάφορα χρώματα!

Η ιαπωνική Sharp εκείνη την εποχή είχε λανσάρει μια σειρά απο χρωματιστά κασετόφωνα και μίνι κασετοφωνακια σε απαλούς χρωματισμούς του μπλε, ροζ, μωβ, άσπρο, κόκκινο, κίτρινο, πορτοκαλί και πράσινο. Είχαν κυκλοφορήσει και στη χώρα μας αυτά τα κασετόφωνα.

Sharp-pastel-jam-boxes.jpg


Ήταν ακριβά παιδιά γιατί δεν θυμάμαι και κανένα παιδάκι να έχει κάποιο τέτοιο ραδιόφωνο η ίσως να είχαν.
 
Καλή και ευλογημένη Πρωτοχρονιά! Χρόνια πολλά με υγεία, ευτυχία και αγάπη.

0c1fb071ea46189390c6651ded492060.jpg


Καλή και ευλογημένη χρονιά με 2023 ευχές αγάπης σε όλους σας!
 
Καλό Ρεβεγιόν και καλά να μας μπει το 2023! Υγεία και ευτυχία σε εσάς και στις οικογένειές σας!

happy-new-year-greetings-with-an-illustration-of-the-turn-of-the-year-from-2022-to-2023-free-vector.jpg
 
Καλή χρονιά σε όλη την παρέα. Υγεία πρωτίστως, κι έπειτα κάθε καλό σε όλους σας.
Η Ελενίτσα κι ο Γιάννης μας στέλνουν κι αυτοί τις ευχές τους :

 
Πίσω
Μπλουζα