X-Men, νέα σειρά (2011)

DoctorGalifrean

RetroMaNiaC
Joined
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
544
Αντιδράσεις
34
Μολις ειδα τα πρωτα 2 επεισοδια απο τη νεα σειρα κινουμενων

σχεδιων η οποια ειναι καταπληκτικη! Τρομερο σχεδιο και animation

στα πρωτυπα φυσικα της Ιαπωνικης σχολης, αλλωστε Ιαπωνικη παραγωγη ειναι.

Ειναι πολυ καλυτερο απο το Wolverine and the X-Men που βγηκε προπερσι και οποιος

ειναι φαν των κομικς και των ανιμε πιστευω οτι θα μεινει απολυτα ικανοποιημενος.

Μια πρωτη γευση απο γιουτουμπι:

[edit] This video is no longer available because the YouTube account associated with this video has been terminated due to multiple third-party notifications of copyright infringement from claimants including:


Sony Music Records Inc.



NHK [edit]





(Ειχε βγει και anime IronMan αλλα δεν ειχε πεσει στη αντιληψη μου,

θα το τσεκαρω ομως. Παντως το Wolverine anime δε μου πολυαρεσε)

Δεν μπορουσα να αποφασισω που επρεπε να το γραψω στο, Επιστημονικη Φαντασια,

Περιπετεια ή Φαντασια, οποτε το εβαλα εδω που ειναι. Το αφηνω στην κριση των

moderators, ευχαριστω πολυ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλησπέρα, είδα και γω τα δύο πρώτα επεισόδια, θα συμφωνήσω ότι έχει πολύ καλό σχέδιο αλλά σαν πλοτ δεν με πείθει και πολύ..

Πολύ σκιερό, αργό..Αλλά δυστυχώς έχω αυτή την αντίληψη γιατί από το μυαλό μου δνε φεύγει η σειρά του 92...που την θεωρώ ''ακούμπητη''..
 
Καλησπέρα, είδα και γω τα δύο πρώτα επεισόδια, θα συμφωνήσω ότι έχει πολύ καλό σχέδιο αλλά σαν πλοτ δεν με πείθει και πολύ..


Πολύ σκιερό, αργό..Αλλά δυστυχώς έχω αυτή την αντίληψη γιατί από το μυαλό μου δνε φεύγει η σειρά του 92...που την θεωρώ ''ακούμπητη''..
 
μα x-men anime??οπως ελεγε ο κατακουζηνος καταραμενοι σχιστοματιδες κανετε και παραγωγη ολων των ειδων
 
Η anime σειρά του Wolverine είναι πράγματι ελεεϊνή. Η απόλυτη ειρωνεία; To ίδιο studio, η Madhouse, είχε αναλάβει παλιότερα μια πολύ καλή direct-to-video animated ταινία με ήρωες της Marvel:

http://en.wikipedia.org/wiki/Hulk_Vs

Και για το Iron Man δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα. Ελπίζω το X-Men να είναι καλύτερο. Αν κι είχα δει μόνο 2-3 επεισόδιά του δεν είχα ακούσει παράπονα για την εν λόγω σειρά.
 
Πίσω
Μπλουζα