XBOX και εγω!

Παπαπα φαρμάκι το στόμα σου :)
 
Wally είπε:
Tο PS3 το εφερε εδω η αντιπροσωπεια και βρεθηκαν πανελληνιως 2 ατομα να το αγορασουν (και μαλιστα ειναι και οι 2 μελη του GRM...Aardvark,Shock :D ).Ο ενας τουλαχιστον βλεπει και καμια ταινια,ο αλλος μαλλον καλυπτει ενα ασχημο κενο στο συνθετο και δοκιμαζει τα νεα μαγικα ξεσκονοπανα telemarketing :D

Μια χαρα ειναι το PS3 του Shock λαμπει . :rofl:

stopps3dust.jpg


Προς Shock:

Sorry,ηταν πειρασμος η φωτο δεν θα το ξανακανω παρασυρθηκα. :D
 
Η αλήθεια είναι ότι το PS3 λερώνει πολύ εύκολα :)

αχεμ Εγώ φταίω που σε άφησα να κερδίσεις στο motorstorm. Πάρε το warhawk να σε πω δυο λέξεις :)
 
Wally είπε:
.Αν μαλιστα σε ενδιαφερει μπορουμε να αναθερθουμε εκτενως στα σπανια παιχιδια της ηρωικης πλατφορμας :headbangdude:
Θα με ενδιέφερε και εμένα αυτή η αναφορά, μιας και έχω και εγώ πρόσβαση στην πηγή (αν και λίγο περιορισμένη.. )
 
Wally: Κατσε να βαλω μια σειρα και θα εχουμε και συνεχεια με τιτλους για το XBOX!

Και οπως το βλεπω η συλλογη για αυτο το format εχει ηδη αρχισει!

stopps3dust.jpg


AARDVARK: Καλα, αυτα τα ξεσκονοπανα της telemarketing μονο στο Power και Eject button πιανουν?!?!?! H το εχει ο Shock μονο για να τεσταρει τα DVD που αγοραζει?! Power, insert dvd, παιζει, eject! :biglaugh:

..
 
Τελευταια αποκτηματα! Η XBOX συλλογη αυξανει ραγδαια.. 40 παιχνιδια μεχρι στιγμης (χωρια αυτα απο τον σκληρο). Και πλεον επισημα αρχιζει και η συλλογη περιφερειακων. Η αρχη εγινε με το joypad και επεται συνεχεια.

XBOXgames3.jpg


Σημερα περαστηκε και το winonst στο XBOX και την επισημη αρχη την εκαναν τα Double Dragon και το Predator (ετσι ακριβως οπως εγινε χρονια πριν οταν πρωτoπηρα τον ST και δεν ηξερα τι να πρωτοφορτωσω απο τα παιχνιδια του Power Pack!)

..
 
Μεχρι να βρω εναν STFM, και οσο ασχολειστε εσεις με τα 360 (καποια στιγμη και εγω οταν το αποφασισω), και επειδη ζηλεψα τα ασπρα XBOX σας(!) ειπα να δωσω και εγω λιγο χρωμα και νεο σπιτι σε μια νεα κονσολιτσα διπλα στο αλλο μου XBOX!

panzerdragoonxbox.jpg


Γιαπωνεζικο import, αλλα εχει NTSC specifications.

Wally, τα παω καλα με τα XBOX-μαζεματα που κανω?!

..
 
ohhhhhhhhhh nooooooooooo whyyyyyyyyyyy..........ειναι τοσο ομορφο!!!! θελω και εγω παρα πολυ ενα panzer xbox αλλα πολυ costy! :icon_cry:

καλοριζικο :)
 
Πανέμορφη η συγκεκριμένη έκδοση phil! :thumbup:
 
pitsunami είπε:
ohhhhhhhhhh nooooooooooo whyyyyyyyyyyy..........ειναι τοσο ομορφο!!!! θελω και εγω παρα πολυ ενα panzer xbox αλλα πολυ costy! :icon_cry: καλοριζικο :)
Ρε Γιάννη, δε βαριέσαι να αλλάζεις από ελληνικά σε αγγλικά και το ανάποδο σε κάθε φράση;; :D
 
Νόμιζα πως ήταν μόνο μέσω κλήρωσης αυτή η έκδοση της κονσόλας, και νόμιζα πως δεν υπήρχε πουθενά στον κόσμο!

Πόσο έχει αυτή η έκδοση?
 
Thanks για τα καλα σας λογια..

Throritike: υπαρχουν ακομα 998 στον κοσμο (999 βγηκαν συνολικα - και κυκλοφορησαν σαν promotion display 10-15 κονσολες πολυ παλια εδω στις ΗΠΑ καθως ηταν Ιαπωνεζικο exclusive). Το ποσο κοστισε ας το αφησουμε καλυτερα καθως ξυνεις μεγαλες πληγες! Αλλα ειναι πραγματικα ομορφο μηχανημα..

Τωρα εχω στα σκαρια και κατι αλλο. Αν ολα πανε καλα, θα φαει δημοσιευση!

..
 
H συλλογη XBOX συνεχιζει και επεκτεινεται και σε αλλους τομεις!

xb-1.jpg


Μολις εφτασαν. Official XBOX Magazine. 64 τευχη απο πρωτο κιολας του December 2001, συν 19 demo disks (αναμενονται και οι υπολοιπες)!

Αντε να διαβαστουν και να μπουν σε ταξη ολα αυτα τωρα!
 
Εμένα πάντως μου ήρθε το Shenmue II. :D
 
Captain Kal είπε:
Εμένα πάντως μου ήρθε το Shenmue II. :D
Sweet game Captain Cal! Εγω εχω κολησει ασχημα με το Broken Sword! Πραγματικα σε αυτα τα παιχνιδια καταλαβαινεις την αξια του next gen videogaming. Με τις ατμοσφαιρικες background μουσικες να σε βαζουν μεσα στο παιχνιδι και τα φανταστικα σκηνικα.. και δεν λεω, HALO is king of all και με εχει βαλει σε σκεψεις για 360!!!, αλλα τα adventures αυτου του ειδους πραγματικα δινουν αξια στο videogaming.
 
Πίσω
Μπλουζα