XBOX 360 DEAD!!!

Amigos

RetroMasteR
Joined
15 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.505
Αντιδράσεις
49
papala to 360... sta kala ka8oume den mou anabei kai anbei kati kokinous kiklous giro apo to koumpi tou power...ante bres akri twra .. tou eixa alaksi kai to firmware gia na pezei ola ta dvd...exei pa8ei kaneis kati analogo??
 
Ξαναριξε το original firmware και παρε το MS support (τζαμπα ειναι το τηλεφωνο).

Θα σου στειλουν την UPS με ενα χαρτοκουτο,θα βαλουν το 360 μεσα και σε 15 μερες θα σου φερουν ειτε επιδιορθωμενο ειτε καινουργιο χωρις δικα σου εξοδα.

Το αυτοκολητακι ασφαλειας το εχεις κοψει?
 
Εχω ακούσει τόσα προβλήματα για το 360 ούτε αυτοκίνητο να ήταν.
 
to aytokolito einai ligo periergo twra..
 
δεν το πολυκοιτανε το αυτοκολητο αλλα την επομενη φορα που θα "εγχειρησεις" 360 να ξεκολλησεις το αυτοκολητο ριχνοντας πανω του καυτο αερα απο σεσουαρ και με μια καρφιτσα να το ξεκολλας σιγα σιγα. ;)

ριξε και εδω μια ματια...
 
τελικά βρήκα ένα τύπο που του έδωσα το δικό μου 360 και 80 ευρώ και μου έδωσε άλω το οποίο παίζει κομπλέ... θα πάρω το αίμα μου πίσω τώρα και θα το λιώσω το gear of war ... τι να πεις που έφτασε το 360 κοντά στα 600 ευρώ

χωρίς φυσικά να υπολογίζω τα games...
 
Δεν εκανες και πολυ καλα.

Μπορουσες να δανειστεις το αυτοκολητακι απο καποιον ,να το εστελνες Γερμανια δωρεαν και να ειχες καινουργιο σε 10 μερες...

Μαλλον αυτο θα κανει ο τυπας που πηρε την 80αρα..
 
φίλε wally το είχα open και εγώ 2 φορές και άμα δεις πως είχα κάνει τα πλαστικά άστα να πάνε
 
Πέτα το το παλιομηχάνημα! Πάρε κανά PS3!!!!!!!
 
grmods....

Σου δινουν καινουρια κονσολα ,παιρνουν τη δικια σου, της κολλανε αυτοκολλητακι και τη στελνουν πισω στην MS που τους στελνει καινουρια.Και ο κυκλος συνεχιζεται...)

Τουλαχιστον τη βγαζεις καθαρη με 80-100 ευρα....(αν δεν προνοησες να κρατησεις το αυτοκολλητο σε καλη κατασταση)
 
Πίσω
Μπλουζα