XBOX 360 prepaid card

Imgema

Alien RetroDatabase
Joined
4 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.332
Αντιδράσεις
1.356
Σημερα συνδεσα το 360 για πρωτη φορα στο internet και κατεβασα αρκετα demos, free content κτλ.

Ο λόγος όμως που με ενδιαφερει το θεμα ειναι τα διαφορα games που μπορεις να αγοράσεις καθως και extra τραγουδια για το Rock Band / Guitar Hero. Σε ενα μαγαζι που ρώτησα ομως μου ειπαν οτι στην Ελλαδα δεν υπάρχουν prepaid cards (γι αυτο και οταν εκανα account δήλωσα UK). Επειδή ομως ειμαι πολύ noob σε αυτά (καρτες, πιστωτικες, τραπεζες), μπορει καποιος να με βοηθήσει και να μου πει πως θα μπορεσω να αγοράσω DLC?

Το ιδανικό πάντως θα ήταν αν υπήρχε τροπος να κανω redeem καποια prepaid.

Και κατι αλλο. Υποτίθεται οτι εχω 1 μηνα σύνδεση. Οταν λείξει σημαινει οτι δεν θα μπορω να αγοράζω απο το marketplace και να κατεβαζω demos η μήπως αυτο ισχύει μονο για το multiplayer?
 
http://www.goldxbox.gr

ΤΡΟΜΕΡΑ αξιόπιστο, άμεση παραλαβή κωδικού, δοκιμασμένο πολλάκις και Ελληνικό. Δεν χρειάζεται να μπλέξεις πουθενά αλλού.
 
ενταξει, πηρα τηλεφωνο τον τύπο που εχει το site και μου ειπε οτι θα μπορουμε να συναντιομαστε σε καποιον σταθμο του τρενου (εφ'οσον ειναι απο Αθηνα) και vα κανουμε την συναλλαγή χερι με χερι. Ουτε πιστωτικες, ουτε τραπεζες, ουτε τιποτα. Και αφου λες οτι ειναι αξιοπιστος, ολα καλά. Σε ευχαριστω πολύ.
 
Πίσω
Μπλουζα