Xbox arcade, bundle, premium, elite και δεν συμμαζεύεται

dbalki είπε:
σιγουρα αυτο που λες ειναι ενας μεγαλος φοβος γι' αυτο και ψαχνω αυτο με τα 175 watt επειδη εχει λυθει καπως το προβλημα της υπερθερμανσης.
Ακομη δεν εχει λυθει τιποτα ιδωμεν αγαπητε μου φιλε :)
 
jaguar-man είπε:
Ακομη δεν εχει λυθει τιποτα ιδωμεν αγαπητε μου φιλε :)
οκ!

αν καταφερω να το βρω για να το αγορασω θα σε κρατω ενημερο για το αν θα του βγαλω πρασινη καρτα και εγω χα χα!!!
 
Ασ μου βγάλει εμένα το Mass Effect, και μετά μετανάστη στην Γερμανία θα το στείλω.:biglaugh::biglaugh: Το Elite είναι στα 175W?
 
ψηνομαι περισσοτερο για το premium παρα για την elite εκδοση.
 
dbalki είπε:
ψηνομαι περισσοτερο για το premium παρα για την elite εκδοση.
μπα καλυτερα ψησου για την elite γιατι υπαρχει πιθανοτητα η premium να ψηθει μονη της:biglaugh::biglaugh::biglaugh::biglaugh:
 
Kαλυτερα Premium...πλεον εχει τις ιδιες πιθανοτητες βλαβης και ειναι και φθηνοτερο...
 
Εμενα και να με ψησουν δεν θα παρω :biglaugh:

(εχει βγει Cooking Mama για 360 ?)
 
telamonas.stokos είπε:
Εμενα και να με ψησουν δεν θα παρω :biglaugh:
(εχει βγει Cooking Mama για 360 ?)
Σ'αυτό το thread επιτρέπεται να μιλάμε για σοβαρά παιχνίδια... :tease:
 
το καλύτερο ΧΒΟΧ 360 ειχε μόλις 75Ευρω η απλή έκδοση και 115 με σκληρό 20 και 2 παιχνίδια...μόλις χθες σε ένα πολυκατάστημα στην Θεσσαλονίκη...δεν ξέρω για αλλού....ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ οι τιμές είναι αληθινές και κράτησαν 1 μέρα....!!!Φυσικά και το έχασα...
 
Να που υπάρχουν και καλύτερες τιμές από του Carrefur..
 
Το δινουν και με 4 ευρο μαζι με την "espresso" της κυριακης.
 
δυστυχώς μυρμηγκοφαγε το χάσαμε...θα έδινα όλο το δώρο μου να πάρω οσα μπορώ να βγάλω και κέρδος...απορώ που το βρήκανε και πως το κάνανε τόσο φθηνά. τι promotion καλό ήταν αυτό!!!
 
Από σήμερα είμαι ένα ευτυχής ιδιοκτήτης, ενός Elite :D . ( Και είναι των 175W :D )

Τα Χριστούγεννα που θα το ανοίξω, (γιατί τώρα κατοικοεδρεύει κάτω από το δέντρο :D ) θα σας πω και τις εντυπώσεις μου. :biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα