Xbox limited edition consoles

pitsunami

RetroAdept
Joined
22 Αύγ 2007
Μηνύματα
838
Αντιδράσεις
13
Το xbox είχε βγεί σε κάποιες ειδικές εκδόσεις,κάποιες απο αυτές είναι οι εξής :

halo 2 special edition

μια έκδοση για το halo 2 με μπλέ κονσόλα και ίδιο χειριστήριο.

attachment.php


mountain dew

ειδική έκδοση 1000 κομματιών για κάποιο αναψυκτικό,οπου κάποιος έπρεπε να πιεί για να το αγοράσει...

attachment.php


Kasumi-chan blue edition

ειδική έκδοση 5000 κομματιών με το dead or alive ultimate, περιλαμβάνει στρώμα με την kasumi... ?

attachment.php


attachment.php


digicube dead or alive 3 edition

ένα απλό μαυρο xbox σε διαφορετικό εξωτερικό κουτί μα κάποιες έξτρα τσάντες!!

attachment.php


more to come...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
για άλλη μια φορά μας εκπλήσεις!
 
Φοβερός ο φραπέ στις 2 πρώτες φωτογραφίες! :p
 
Maddog είπε:
Φοβερός ο φραπέ στις 2 πρώτες φωτογραφίες! :p
Ο φραπές... :p

Pitsunami από βόρειο Αμερική μας έρχονται αυτά ή Ιαπωνία; (λογικά άμα ήταν Ιαπωνία θα έβλεπα κάπου στα κουτιά και Ιαπωνικά να υποθέσω; :p )
 
Μιά χαρά pitsunami. Ειδικεύεσαι βλέπω στο XBOX!!
 
Haros είπε:
Ο φραπές... :p
Pitsunami από βόρειο Αμερική μας έρχονται αυτά ή Ιαπωνία; (λογικά άμα ήταν Ιαπωνία θα έβλεπα κάπου στα κουτιά και Ιαπωνικά να υποθέσω; :p )
Απο αμερική είναι μόνο το mountain dew ,τα υπόλοιπα είναι ασιατικά...
 
έχει και εναν εργάτη για τις μεταφορές....

2cem1qo.jpg


ΛΟΛ
 
Δεν ηξερα οτι ειχαν βγει τοσο πολλα xbox εγω εχω το crystal
 
pitsunami είπε:
digicube dead or alive 3 editionένα απλό μαυρο xbox σε διαφορετικό εξωτερικό κουτί μα κάποιες έξτρα τσάντες!!
Το μαυρο κουτι pitsunami ειναι το standard issue της εκδοσης του ΧΒΟΧ στην αμερικανικη αγορα.

Pits, μονο το Panzer χρειαζεσαι. Αν δεν βρεις, θα κανονισω να σου βαψω ενα! ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πωπω το πρασινο ειναι....Απιστευτο!!!!Το HALO edition η μονη διαφορα ειναι το κουτι του?
 
kajwbtfe είπε:
Το HALO edition η μονη διαφορα ειναι το κουτι του?
Είναι μπλε η κονσόλα και το χειριστήριο. Απλά δεν φαίνεται καλά στη μικρή photo το χρώμα. Πάτα μεγέθυνση και θα καταλάβεις :p
 
Haros είπε:
Είναι μπλε η κονσόλα και το χειριστήριο. Απλά δεν φαίνεται καλά στη μικρή photo το χρώμα. Πάτα μεγέθυνση και θα καταλάβεις :p
Το πιστευεις οτι δεν το εβλεπα..??Εκανα και μεγενθυνση αλλα δεν το ειχα προσεξει την πρωτη φορα αλλα τωρα που το ειπες το ειδα καλυτερα!Και αυτο πολυ ωραιο χρωμα.
 
καινούριες προσθήκες...

διάφανη έκδοση ευρώπης

attachment.php


attachment.php


πράσσινη/διάφανη έκδοση ευρώπης, 5000 κομμάτια εκδόθηκαν.

attachment.php


attachment.php


πακέτο Ιαπωνίας Dino crisis 3 (φοβερό κουτί,απλό μαύρο xbox)

attachment.php


attachment.php


attachment.php


έκδοση Ιαπωνίας Panzer dragoon orta (δυστηχώς μου λείπει το μενταγιόν) 999 κομμάτια εκδόθηκαν

attachment.php


attachment.php


attachment.php


Έκδοση Ιαπωνίας Skeleton black με μπρελόκ bill gates με το serial της κονσόλας. 10000 κομμάτια εκδόθηκαν.

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Απλα πανεμορφο το ORTA!!!Το χειριστηριο μοιαζει παρα πολυ με του 360.Να τα χαιρεσαι!!!
 
Γιαννη μας εστειλες ως συνηθως για βρουβες. Απιθανα κομματια!!

Το Orta μαλιστα, ειναι η ομορφοτερη limited κονσολα ever κατ εμε.

Δεν ειναι η πρωτη φορα που βλεπουμε αυτο το σπανιο κομματι στο φορουμ. Εχει και μια ο Φιλιππος.
 
Wally είπε:
Το Orta μαλιστα, ειναι η ομορφοτερη limited κονσολα ever κατ εμε.
Καλα που εγραψες κατ εμε γιατι ειχα ετοιμες δυο αυγοθηκες αυγα και κατι μουχλιασμενες ντοματες :takethat:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Λίγα retail limited editions με απλές μαύρες κονσόλες...

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Πωωωωωω. Το Xbox αρχίζει και ρετρίζει... Πόσες κονσόλες Xbox έφτασες να έχεις pitsunami; Αυτό το Panzer Dragoon πάντα πίστευα ότι είναι ότι πιο όμορφο έχω δει σε κονσόλα.
 
Το πρωτο που εχεις βάλει αυτό με το Halo και MM2 είναι αυτό που πουλαγανε και εδώ όταν πρώτο βγήκε?Γιατι το πρωτο xbox που πήρα είχε δώρο αυτά τα 2 παιχνίδια.Το κουτί δυστυχώς δεν το έχω αλλά είμαι σίγουρος οτι αυτά έιχε δώρο.Αν δεν κάνω λάθος είχε και το Dead or Alive Volleyball και Amped..
 
Οταν πρωτοηρθε δεν ειχε Bundled παιχνιδια. Οσοι το ειχαμε παρει launch, οταν επεσε η τιμη η MS μας εδωσε 2 παιχνιδια επιλογης μας.
 
Πίσω
Μπλουζα