Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Άρτεμις Τσάρμη

Κατ' αρχή χαίρομαι που ανακάλυψα το site. Για τη συγκεριμένη ηθοποιό πιστεύω ότι είναι μια από τις ομορφότερες και πιο αισθησιακές ελληνίδες που έχω ποτέ δει. Ωστόσο, έχουν περάσει πολλά χρονιά μετά από την ταινία με τον Ξάνθο (Ο ζιγκολό της Αθήνας) που είχε παίξει και πλέον δεν έχει ακουστεί τίποτε γί' αυτή. Αλήθεια, ξέρει κάποιος που βρίσκεται;
 
bambinella 100 είπε:
Μηπως ξερει κανεις τι απεγιναν δυο αγαπημενες μου ελληνιδες ηθοποιοι?

Η Ποπη Λαζου και η Λιλιαν Μηνιατη?
102px-Popilazou2.JPG
lilian+miniath.bmp
Τελευταία εμφανιση της Λιλιαν Μηνιατη ηταν νομιζω μαζι με τη Νόρα στην τηλεοπτικη ΣΤΗΣΙΧΟΡΟΥ 73.Εκτοτε αγνοειται η τυχη της!!!

ioli1453 είπε:
Επισης ξερεις τιποτα για τις κυριες Λιλη Παπαγιαννη,την Κλεω Σκουλουδη,την Μαρλεν Παπουλια,την Κια Μποζου και την τραγουδιστρια Λαουρα?
Η Σκουλούδη έπαιξε πρόσφατα στη ΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΙΚΑΓΟ με την Άννα Παναγιωτοπούλου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
bambinella 100 είπε:
Η Μαριαννα Κουρακου εχει αποσυρθει απο το χωρο εδω και παρα πολλα χρονια οταν απεκτησε εναν πολυ ευκαταστατο συζυγο.
Εκεί νομίζω βρίσκεται και η αιτία "εξαφάνισης" πολλών πρωταγωνιστριών!!!
 
Σε οσους δεν εχω απαντησει για προσωπα που σας ενδιαφερουν, να μην νομιζετε οτι σας ξεχασα. Απλως δε γνωριζω την απαντηση, δυστυχως!

Ομως αυτο που δεν μπορω να κανω εγω, ισως το μπορει καποιος αλλος απο το φορουμ, και περιμενουμε απαντησεις απο ολους.

Για πιο επιτυχη αποτελεσματα νομιζω πως θα ηταν καλο να βαζουμε και καμμια φωτογραφια των "χαμενων" προσωπων, εαν και εφ' οσον κατι τετοιο ειναι δυνατον.
 
Η πληροφορια δεν ειναι δικη μου. Μου την εδωσε η sunset89.

H ηθοποιος Γιουλα Γαβαλα εχει φυγει απο τη ζωη, απο το καλοκαιρι του 2004.

Σειρες στις οποιες τη θυμαμαι ειναι, Αστερια απο χωμα, Το μυστικο του Αρη Μπονσαλεντη, Το τελευταιο αντιο.

Μια γυναικα με ταλεντο, παιδεια και γοητεια απαραμιλλη, εφυγε νεα ακομη, χτυπημενη απο τη νοσο της εποχης μας.
 
bambinella 100 είπε:
Η πληροφορια δεν ειναι δικη μου. Μου την εδωσε η sunset89.H ηθοποιος Γιουλα Γαβαλα εχει φυγει απο τη ζωη, απο το καλοκαιρι του 2004.

Σειρες στις οποιες τη θυμαμαι ειναι, Αστερια απο χωμα, Το μυστικο του Αρη Μπονσαλεντη, Το τελευταιο αντιο.

Μια γυναικα με ταλεντο, παιδεια και γοητεια απαραμιλλη, εφυγε νεα ακομη, χτυπημενη απο τη νοσο της εποχης μας.
Η Γιούλα Γαβαλά στο "Μυστικό του Άρη Μπονσαλέντη":

getphoto.php
 
Πολυ ομορφη παρουσια η Γιουλα Γαβαλα. Κριμα.

Ο Λευτέρης Γυφτόπουλος τι απεγινε?

CB+MM.bmp
 
Και ο Dominion ρωτησε εδω για τον Λευτερη και τον Αγη Γυφτοπουλο, αλλα μεχρι τωρα δεν λαβαμε καμμια απαντηση.
 
Αραγε η Βούλα Χαριλάου η κορη Ελιζα στην ταινια η Δουκισσα της πλακεντιας τι να απεγινε, πολυ γλυκια παρουσια...
 
Ε τι να απεγινε? Θα καλοπαντρευτηκε κι αυτη...
 
Αδικο εχω??? Δεν ειδες η συμπατριωτισσα σου η Τζενη πρωτη και καλυτερη (αλλα αυτη τουλαχιστον παιζει ακομα)
 
johnalepou είπε:
Αδικο εχω??? Δεν ειδες η συμπατριωτισσα σου η Τζενη πρωτη και καλυτερη (αλλα αυτη τουλαχιστον παιζει ακομα)
Χα, χα! Άντε βρε (αυτή ίσως και να χώρισε - θα ρωτήσω και θα ενημερώσω :p )
 
Εμ βεβαια θα χωρισε...οχι αφιλοκερδως φανταζομαι
 
johnalepou είπε:
Εμ βεβαια θα χωρισε...οχι αφιλοκερδως φανταζομαι
Προκαταλήψεις... Προκαταλήψεις! Μπορει να μην ισχυει αυτο που λες! Με βαζεις στο τριπακι να μαθω αμεσα and I will do it. :cool:
 
Επισης ξερει κανεις τι απεγινε η Μεμα Σταθοπουλου μετα απο την αποχωρηση της απο τον κινηματογραφο και πριν τον θανατο της? Καποιες φημες την θελαν κλεισμενη σε μοναστηρι δε ξερω κατα ποσο αληθευει αυτο.
 
Artemis είπε:
Επισης ξερει κανεις τι απεγινε η Μεμα Σταθοπουλου μετα απο την αποχωρηση της απο τον κινηματογραφο και πριν τον θανατο της? Καποιες φημες την θελαν κλεισμενη σε μοναστηρι δε ξερω κατα ποσο αληθευει αυτο.
Αν είχε μπει σε μοναστήρι θα είχαν αφιέρωμα κάθε Πάσχα τα κανάλια, μην ανησυχείς...

Όχι. Δες εδώ κάτι λέει:

http://lefobserver.blogspot.com/2008/11/blog-post_6412.html
 
Σε ευχαριστω sunset89 ειχα πολυ καιρο να διαβασω κατι σχετικο με αυτη...
 
Πίσω
Μπλουζα