Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

bambinella 100 Ευχαριστούμε πολύ για την ανάρτηση αυτού του βίντεο, για να θυμούνται οι παλιοί & να μαθαίνουν οι νεώτεροι τι εστί Βανέσσα Τζελβέ. Η αγαπημένη μου ηθοποιός και ώς μεταγενέστερος απο σένα τη λάτρεψα μέσα απο τις βιντεοταινίες & την τότε τηλεώραση που συμετείχε σε σήριαλς ("Η αλεπού & ο μπούφος" ,"Ποιος είναι ο κ.Αλεξίου" και πολλά άλλα)
 
Η Βανεσα ειναι αγαπημενη πολλων εδω μεσα. Και δικη μου.
 
Ανίκητος θα έλεγα. Έρχεται και η σειρά μας :precry2:
 
Περαστικά στο Μάκη Κωστίνη: Χωρίς τίτλο.jpg

(Απο το οπισθόφυλλο της σημερινής Espresso)
 
Ο Γιώργησ Χριστοδούλου κάνει καντάδα στη Τζένη Ρουσσέα:https://www.youtube.com/watch?v=JPjohVtXlOQ
 
Υπέροχη η συμμετοχή της Τζένης Ρουσσέα στο βιντεοκλίπ του τρυφερού τραγουδιού του Γιώργη Χριστοδούλου.
 
Χαιρομαι που ειδα την κυρια Ρουσσεα. Ψαχνω καιρο να δω τι απεγινε ο συζυγος της, ο κυριος Σοφιανοπουλος τον οποιο εκτιμω πολυ
 
[edit] Link τα οποία προέρχονται από το Facebook δε θα γίνονται δεκτά, καθώς δε μπορούμε να επαληθεύσουμε την ταυτότητα και την ιδιότητα του ατόμου που αναρτά την είδηση, καθώς και την ακρίβεια της ίδιας της είδησης.


[edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
[edit] Link τα οποία προέρχονται από το Facebook δε θα γίνονται δεκτά, καθώς δε μπορούμε να επαληθεύσουμε την ταυτότητα και την ιδιότητα του ατόμου που αναρτά την είδηση, καθώς και την ακρίβεια της ίδιας της είδησης.
[edit]
Η γραμματεας του Αλεξανδρακη στο Κλωτσοσκουφι η οποια τρωει τσαντια απο την Αλικη οταν δεν την αφηνει να μπει στο γραφειο του πρωταγωνιστη.

Καλο της ταξιδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Περαστικά στην Αιμιλία Υψηλάντη και από εμένα. Επίσης, οφείλω να παρατηρήσω ότι το νέο πρόσωπο του φόρουμ είναι πολύ καλό.
 
Το μοντέλο και ηθοποιός Ιωάννα Χαμαράκη ("Ελληνίδα του 1967" στα Καλλιστεία του 1967"). Έπαιξε στις ταινίες: Θυμήσου αγάπη μου, Ο Στρατής παραστράτησε, Ανήλικες αμαρτωλές κ.ά.

Έχει και facebook προφίλ: https://www.facebook.com/ioanna.chamaraki. Σίγουρα παντρεύτηκε μετά τα Καλλιστεία και τις συμμετοχές, καθώς αναφέρει το δεύτερο της επώνυμο: Μπλαμούτση.

Η δεύτερη φωτογραφία είναι από το 2013 και προέρχεται από το profile της στο fb.
 
Πίσω
Μπλουζα