Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

ειδα στα κατω πατησια τον νικο μπακογιαννη,φαινοταν μια χαρα στην υγεια του,τον ειδα στην απεναντι αποβαθρα του τραινου και δεν ηταν δυνατον να του μιλουσα,νομιζω οτι μενει στα κατω πατησια
 
Ψάχνοντας μήπως και βρέθηκε τίποτα νεότερο για την αγαπημένη μου Ντίνα Τριάντη έπεσα πάνω σε αυτο:

http://www.tanea.gr/news/greece/article/4026195/?iid=2

Είναι πριν είκοσι χρόνια βέβαια, αλλά πιστεύω πως δεν το έχει ποστάρει κανείς (αν το έχει ζητώ συγνώμη ). Περιληπτικά λέει για το γάμο της ως έφηβη με τον Τριάντη, για το γάμο με τον Κομνηνό, την απόφαση της να αποτραβηχτεί για να μεγαλώσει τα παιδιά της, τις διάφορες δουλειές μετά το διαζύγιο για να τα βγάλει πέρα. Κάτι που δεν ήξερα είναι πως έμεινε 22 χρόνια με το Κομνηνό οπότε πρέπει να χώρισαν γύρω στο'90. Απ ότι συμπεραίνω μάλλον η ίδια δε θέλει να φανερώσει οπότε της εύχομαι απ την καρδιά μου υγεία. Κατα τη γνώμη μου είναι το πιο γλυκό πλάσμα που πέρασε απ τον ελληνικό κινηματογράφο.
 
tzias57 είπε:
Δεν ισχύουν τα όσα γράφτηκαν για την Μαίρη Χρονοπούλου σύμφωνα με τον Μάκη Δελαπόρτα.
http://www.tlife.gr/news/9/Mairi-Xronopoyloy-Einai-sto-nosokomeio-Oli-i-alitheia-gia-tin-ygeia-tis/0-123113
δεν ισχυει,η μαιρη χρονοπουλου ειναι σπιτι της και καλα στην υγεια της

ο κυριος γεωργιου αθελα του μετεδωσε την ειδηση που δεν ισχυει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1. Η Αιμιλία Υψηλάντη

fetch


2. Η Τζένη Ζαχαροπούλου με συναδέλφους της

fetch


3. Ο Γιώργις Μοσχίδης σε πρόσφατη έξοδο

fetch


4. Στέφανος Ληναίος- Γ. Γεωγλέρης- Ντ. Καρύδης

fetch


πηγή: www.entertv.gr

ipsilanti.jpg

krouska-xatzipanagiotis-zaxaropoulou-gerekou-karudis.jpg

mosxidis-psalti.jpg

linaios-geogleris-karidis.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο ηθοποιός Γιάννης Ρώτας και αδερφός του Στάθη Ψάλτη σήμερα. Η φωτό είναι από την κηδεία του Στάθη. Φαίνεται εμφανώς αλλαγμένος, γερασμένος και κρατάει μπαστούνι όπως αποκαλύπτουν οι άλλες φωτός του fthis.
 
Ο ηθοποιός Γιάννης Ρώτας και αδερφός του Στάθη Ψάλτη σήμερα. Η φωτό είναι από την κηδεία του Στάθη. Φαίνεται εμφανώς αλλαγμένος, γερασμένος και κρατάει μπαστούνι όπως αποκαλύπτουν οι άλλες φωτός του fthis. _dsc4011ΓιάννηςΡώταςηθοποιός.jpg
 
Ο Κώστας Βουτσάς και ο Γιώργος Κωνσταντίνου διαφημίζουν Αλόη
 
Το μόνο που μπορώ να πω και δεν θέλω να παρεξηγηθώ.

Αίσχος.

Με το καλό και στις πάνες ακράτειας!
 
  • Like
Reactions: PT8
karapiperim είπε:
1. Η Αιμιλία Υψηλάντη
fetch


2. Η Τζένη Ζαχαροπούλου με συναδέλφους της

fetch


3. Ο Γιώργις Μοσχίδης σε πρόσφατη έξοδο

fetch


4. Στέφανος Ληναίος- Γ. Γεωγλέρης- Ντ. Καρύδης

fetch


πηγή: www.entertv.gr
Αγνώριστος ο Στέφανος Ληναίος...
 
  • Like
Reactions: PT8
Η ηθοποιός Φρύνη Αρβανίτη σήμερα (φωτό), η θρυλική χοντρή που κυνηγούσε τον Τσάκωνα γιατί της συναρμολόγησε ανάποδα την ηλεκτρική σκούπα στην "Κλασική περίπτωση βλάβης" ή η κυρα-Κούλα στη "Μεγάλη απόφραξη" ή η χοντρή στο "The... κόπανοι" με το Γιώργο Κωνσταντίνου. Επίσης το βίντεο στο οποίο μιλάει για το Στάθη Ψάλτη (λίγο μετά το 05:20) και από το οποίο και η φωτό. Είναι πλέον 73 ετών και σχεδόν αγνώριστη.

 
Η ηθοποιός Φρύνη Αρβανίτη σήμερα (φωτό), η θρυλική χοντρή που κυνηγούσε τον Τσάκωνα γιατί της συναρμολόγησε ανάποδα την ηλεκτρική σκούπα στην "Κλασική περίπτωση βλάβης", η κυρα-Κούλα στη "Μεγάλη απόφραξη", η χοντρή στο "The... κόπανοι" με το Γιώργο Κωνσταντίνου. Επίσης το βίντεο στο οποίο μιλάει για το Στάθη Ψάλτη (λίγο μετά το 05:20) και από το οποίο και η φωτό. Είναι πλέον 73 ετών και σχεδόν αγνώριστη.

FryniArvaniti1.jpg
 
Δυνατο ευρημα!! Παντα ειχα απορια τι απεγινε
 
μετεφερα το σχολιο μου στο ανεξαρτητο νημα ,ευχαριστω

τις σχετικες μου αποψεις τις εχω κατεθεσει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα