Έλληνες ηθοποιοί - Τι απέγιναν;

Δεν τρεφοταν καλά λόγω μάλλον σιλουετας
 
Δεν τρεφοταν καλά λόγω μάλλον σιλουετας
Έπρεπε να προσέξει λίγο παραπάνω τον εαυτό της , δεν είναι ούτε 30 , ούτε 40 χρονών , με αγάπη το λέω , μην με παρεξηγήσετε , η ηλικία της δεν δίνει περιθώρια για εξαντλητικές δίαιτες
 
Όλα καλά θα πάνε και σύντομα θα βγεί μια χαρά απο το νοσοκομείο και θα αρχίσει πάλι να χορεύει και να τραγουδά! Εγώ πιστεύω ότι άμα τις βάλουν στο νοσοκομείο να ακούσει κάποιο τραγούδι της που τραγουδάει κιόλας θα σηκωθεί να πιάσει το χορό η Ζωζώκα.
Άλλωστε αυτή είναι ολόκληρη η ζωή της και αυτό της αρέσει και της δίνει ενέργεια να για ζεί.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Όλα καλά θα πάνε και σύντομα θα βγει μια χαρά από το νοσοκομείο και θα ανοίξει πάλι να χορεύει και να τραγουδά όπως κάνει πάντα!
Πιστεύω ότι άμα τις βάλουν στο νοσοκομείο να ακούσει κάποιο τραγούδι της που τραγουδάει κιόλας θα σηκωθεί να πιάσει το χορό η Ζωζώκα!
Και να μην κάθεται νηστικη και χωρίς νερο, οκ είπαμε η υγεία πάνω από όλα, είναι κοκετα
 
Πρεπει να παει ο γιατρος πανω απο το προσκεφαλι της και να της ψιθυρισει: "Ζωζω, τωρα που εισαι αρρωστη φαινεσαι δεκα χρονια μεγαλυτερη."
Και τοτε η Ζωζω θα σηκωθει! :D
 
Πρεπει να παει ο γιατρος πανω απο το προσκεφαλι της και να της ψιθυρισει: "Ζωζω, τωρα που εισαι αρρωστη φαινεσαι δεκα χρονια μεγαλυτερη."
Και τοτε η Ζωζω θα σηκωθει! :D
Ο δόκτωρ Πέτρος Τρανός; :)
 
Πολύ γλυκος
 
Μην τρομάξετε. Είναι καλύτερα! :)

Μια την εχουμε
 
Ο Πύρρος Αναγνωστόπουλος αποκάλυψε πότε παίρνει εξιτήριο η Ζωζώ Σαπουντζάκη

 
Η εξαιρετικά σπάνια εμφάνιση του Βασίλη Καΐλα- Πως είναι σήμερα ο «μικρός» του ελληνικού κινηματογράφου

 
Η εξαιρετικά σπάνια εμφάνιση του Βασίλη Καΐλα- Πως είναι σήμερα ο «μικρός» του ελληνικού κινηματογράφου

Πόσο πολύ τον συμπαθώ! Υπάρχουν ελάχιστες συνεντέυξεις του στο yt. Γλυκός άνθρωπος κι πρέπει να είναι κι πολύ ευαίσθητος διότι στις (ελάχιστες) συνεντεύξεις του είναι αρκετά ευσυγκίνητος. Αξιοπρεπής, μιλάει πάντα με σεβασμό για όλους τους ηθοποιούς που έπαιξε μαζί τους. Μιλάει με σεβασμό επίσης για τους γονείς του, φαίνεται ότι λατρεύει τη σύζυγο κι την κόρη του. Είναι κι παππούς πια, με εγγόνια. Χωρίς να τον γνωρίζω προσωπικά, μου αφήνει έντονα θετική αίσθηση κι αληθινή, όχι δήθεν. Να είσαι πάντα καλά Βασιλάκη, αν μας διαβάζεις.
 
την ξερω,ειναι πολυ καλη συναδερφος αλλα δεν ηξερα οτι ειναι παντρεμενοι
Την θυμάμαι στον Δον Καμιλο στο Θέατρο της Δευτέρας! Επίσης νομίζω ότι έπαιζε κ στη Μεθυσμενη Πολιτεία. Γενικά στις δεκαετίες του 70 κ του 80 ήταν πολύ ενεργή ηθοποιός
 
Η Ελένη Ερήμου όπως είναι σήμερα στα 79 της χρόνια.
1708459913850.png
πηγή
 
Την θυμάμαι στον Δον Καμιλο στο Θέατρο της Δευτέρας! Επίσης νομίζω ότι έπαιζε κ στη Μεθυσμενη Πολιτεία. Γενικά στις δεκαετίες του 70 κ του 80 ήταν πολύ ενεργή ηθοποιός
ναι και εγω θυμαμαι την συμμετοχη της στο δον καμιλο.στην μεθυσμενη πολιτεια ηταν η γυναικα του αντρεα φιλιππιδη; η κανω λαθος;
 
Πίσω
Μπλουζα