Ένας χρόνος λίγο...ρετρό!!!!

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Joined
16 Νοέ 2011
Μηνύματα
7.716
Αντιδράσεις
1.787
Ηταν 15-11-2011 οταν εψαχνα για κατι στο διαδυκτιο και "σκονταψα" πανω σε ενα φορουμ που λεγοταν....retromaniax!!!

Ειδα φως,μπηκα,ειδα και...ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ...το retromaniax εγινε το διαδυκτιακο μου στεκι...η' καλυτερα ρετροστεκι!!!!!! :D

Απο τοτε περασε ενας υπεροχος χρονος μεσα στον οποιο γνωρισα καταπληκτικους ανθρωπους

και εκανα νεες γνωριμιες και φιλιες με εξαιρετικα παιδια!!!!!!! :flower:

Δεν θελω να τους αναφερω ονομαστικα και αναλυτικα

γιατι ειμαι σιγουρος οτι θα ξεχασω καποιον/α και δεν το θελω... :precry:

Να πω ενα ΜΕΓΑΛΟ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...σε ολα τα παιδια που κοπιασαν και καταφεραν να στησουν

ενα διαδυκτιακο τεραστιο σεντουκι ρετροαναμνησεων και ενα πιο ΜΕΓΑΛΟ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

απο καρδιας που με δεχτηκαν σε αυτη την υπεροχη ρετροπαρεα!!!!!!!!!:[

Σας...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!! :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :thanx2: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Δεν θελω να προσθεσω κατι αλλο...

Παμε,Παμε,Παμε..ΓΕΡΑ,ΔΥΝΑΤΑ ΚΑΙ...retromaniακα!!!!!!!!!! :d@redevil :D @redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil

Νομιζατε οτι θα σας βγαλω ξεροσφυρι;

Κανατε λαθος.... :D :p

Ξεκιναμε με σαμπανια...

attachment.php


Συνεχιζουμε με κρασακι...

attachment.php


Το οποιο θα το συνοδευσουμε με σουσι...

attachment.php


Και σαλατουλα....

attachment.php


Αυτα για αρχη... :D

Ερχονται και τα κυριως πιατα... :D

Αρνακι και Κοκορετσακι...

attachment.php


Πιτογυρα...

attachment.php


Καλαμακια....

attachment.php


Και για το τελος σας εχω τα καλυτερα.... :D

Λουκουμαδες...

attachment.php


Παγωτο...

attachment.php


Μπακλαβα...

attachment.php


Και φυσικα....ΤΟΥΡΤΕΣ!!!!!!!! :d@redevil :D @redevil:d@redevil:d@redevil:d@redevil

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πω πω πω τι παρουσίαση είναι αυτή με κόλασες βραδιάτικα με τόσα φαγητά και γλυκά!!!! Να τους εκατοστήσεις τους χρόνους σου εδώ και εσύ και όλοι μας! Είπαμε , το retromaniax είναι μια όαση στο διαδίκτυο και μια απαραίτητη καθημερινή συνήθεια για μένα! Να' ναι καλά τα παιδιά που το "ανοίξανε" , να' μαστε καλά όλοι! :)
 
tonytony είπε:
Πω πω πω τι παρουσίαση είναι αυτή με κόλασες βραδιάτικα με τόσα φαγητά και γλυκά!!!! Να τους εκατοστήσεις τους χρόνους σου εδώ και εσύ και όλοι μας! Είπαμε , το retromaniax είναι μια όαση στο διαδίκτυο και μια απαραίτητη καθημερινή συνήθεια για μένα! Να' ναι καλά τα παιδιά που το "ανοίξανε" , να' μαστε καλά όλοι! :)
Σε ευχαριστω πολυ tony!!! :thanx2:

Να εισαι καλα κι εσυ φιλε μου και

ευχομαι να τα 1.000σουμε ολοι μας!!!! :D

Τωρα οσο για το τσιμπουσι...ελευθερα τσιμπας οτι θες.... :diablotin:
 
Και όσο θυμάμαι τις πρώτες "επεισοδιακές" μέρες σου....

Να τα ρετροχιλιάσεις Σταύρο και σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου στο φόρουμ :)

Υγ. Τον μπακλαβά και τους λουκουμάδες μην τους ψάχνετε. Τα πήρα και έφυγα....
 
Kambia είπε:
Και όσο θυμάμαι τις πρώτες "επεισοδιακές" μέρες σου....
Να τα ρετροχιλιάσεις Σταύρο και σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου στο φόρουμ :)

Υγ. Τον μπακλαβά και τους λουκουμάδες μην τους ψάχνετε. Τα πήρα και έφυγα....

Σε ευχαριστω πολυ Ναταλι μου! :flower:

Ναι οντως...ξεκινησα με λιγο "σαματα" αλλα στην πορεια "εστρωσα" χαρακτηρα! :D

Ειχα την τιμη και την χαρα να σε γνωρισω απο κοντα και αυτο μου εδωσε μεγαλη χαρα!!!!:[

Εισαι απο τις "μορφες" του φορουμ και μια καταπληκτικη οικοδεσποινα!!!! :bow: :bow: :bow:

Σε ευχαριστω για ολα οσα εχεις κανει μεχρι σημερα για μενα! :thanx2: :thanx2: :thanx2:

Αυτα με τις περισσοτερες θερμιδες πηρες...:biglaugh:
 
Να σαι καλά Σταύρο :)

(και τώρα πάω να ρημάξω το Ιζολα. Ζημιά μας έκανες με τα κεράσματά σου :p )
 
να τα εκατοστησεις Σταυρο!!!!!!

attachment.php


σ ευχαριστουμε πολυ για τη συνολικη προσφορα σου και για τα εξαιρετικα διοραματα που μας ετοιμαζεις καθε φορα :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

καλη συνεχεια και να εισαι παντα καλα!!!!!!

ολοι μας περναμε καλα εδω στο ρετρομανιαξ :flower: ευχαριστουμε παρα πολυ ολους οσους φροντισαν να ανοιξουν και να διατηρησουν αυτη την οαση αναμνησεων :)
 
katerinak είπε:
να τα εκατοστησεις Σταυρο!!!!!!
σ ευχαριστουμε πολυ για τη συνολικη προσφορα σου και για τα εξαιρετικα διοραματα που μας ετοιμαζεις καθε φορα :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:

καλη συνεχεια και να εισαι παντα καλα!!!!!!

ολοι μας περναμε καλα εδω στο ρετρομανιαξ :flower: ευχαριστουμε παρα πολυ ολους οσους φροντισαν να ανοιξουν και να διατηρησουν αυτη την οαση αναμνησεων :)
Κατερινα μου...τι να πω; :eek:

Σε Ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!! :flower:

Εγω θα πρεπει να σε ευχαριστησω για την παρα

πολυ καλη δουλεια που κανεις και τις πραγματικα χρησιμες

πληροφοριες που παρεχεις σε οποιαδηποτε ενοτητα! :thanx2:

Εισαι απο τα πλεον εξοχα μελη του φορουμ μας!:[

Ευχομαι να 1.000σουμε ολοι και να περναμε σουπερ

με το αγαπημενο μας retromaniax!!! :D

Σε Υπερευχαριστω για την τουρτα!!! :bow: :bow:
 
Πάντα γερός και ρετροχιλιόχρονος Σταύρο! :)
 
Γεια σου σταυρο αλανι.Να τα χιλιασεις φιλε και να φτιαχνεις και αλλα τετοια φανταστικα διοραματα που τα απολαμβανουμε ακομα και μεις που δεν ξερουμε και πολλα απο playmobil.
 
Εγώ, Σταυρί, θα ευχηθώ να συνεχίσεις να είσαι πάντα παιδί και να συνεχίσεις να είσαι στην παρέα μας! :)

Να είμαστε γεροί, να ευχηθούμε και του χρόνου! ;)
 
Σταυρο...και θα μιλησω απο τη μερια της κοινοτητας...ειμαστε ευτυχεις που εισαι μελος εδω μεσα!
 
Να σε καλα Σταυρο με υγεια! :) . Μπορει να μην ξερω πολλα απο playmobil αλλα εχεις εμπλουτησει το φορουμ παρα πολυ Μπραβο !!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Σταύρο, να είσαι πάντα καλά και να συμμετέχεις με το γνωστό ενθουσιασμό σου! :)

Σε ευχαριστούμε για όλα...

Όσο για τα κεράσματα... Θεός!!!!

(Μετά από όλα αυτά, πάω για εξετάσεις αίματος, τώρα!)...
 
... καμιά σόδα δεν έχει :p ? σου εύχομαι να εκατοστήσεις τα δημιουργικά χρόνια σου στο φορουμ :)
 
Κάπως έτσι έπεσα και εγώ στο forum σήμερα, ελπίζω να κλείσω και εγώ 1 χρόνο παρουσίας και να κάνω ένα ίδιο συγκινητικό και ταυτόχρονα χαρούμενο post!!!

Μπράβο φίλε μου είμαι περήφανος για σένα!!!! Να τα εκατοστήσεις!!!!!
 
Σούσι με πιτόγυρο, ο συνδυασμός που σκοτώνει! :D

Να'σαι καλά stayros και να πλουτίζεις πάντα την παρέα με το μεράκι και το κέφι σου! :thumbup:
 
RIO είπε:
Πάντα γερός και ρετροχιλιόχρονος Σταύρο! :)
Σε ευχαριστω πολυ Βασιλη μου! :)

Να εισαι παντα καλα κι εσυ επισης! :thumbup:

Ευχομαι να τα 1.000σουμε ολοι μας! :D

metalcandyman είπε:
Γεια σου σταυρο αλανι.Να τα χιλιασεις φιλε και να φτιαχνεις και αλλα τετοια φανταστικα διοραματα που τα απολαμβανουμε ακομα και μεις που δεν ξερουμε και πολλα απο playmobil.
Μπιλαρα...Σε ευχαριστω καρνταση! :thumbup:

Εγω με την σειρα μου θα ευχηθω να συνεχισεις την δυναμικη παρουσια

σου και να εμπλουτιζεις το φορουμ με τις φοβερες γνωσεις πανω στο gaming! :headbang:

D@redevil είπε:
Εγώ, Σταυρί, θα ευχηθώ να συνεχίσεις να είσαι πάντα παιδί και να συνεχίσεις να είσαι στην παρέα μας! :)
Να είμαστε γεροί, να ευχηθούμε και του χρόνου! ;)
Μαριανακι μου... :flower:

Οτι και να πω για σενα ειναι λιγο...:[

Εισαι απο τα πιο φοβερα/δραστηρια/καταπληκτικα ατομα

του φορουμ μας που ειχα την τυχη και την χαρα να σε γνωρισω

απο κοντα το καλοκαιρι που μας περασε.... :d@redevil :D @redevil

Θα ευχηθω με την σειρα μου να εισαι παντα καλα

και να συνεχισεις να ομορφαινεις το ρετροστεκι μας

με την καταπληκτικη σου παρουσια...:[

Και μην ξεχνας οτι ολοι λιγο/πολυ ειμαστε παιδια μεσα μας! :D

Wally είπε:
Σταυρο...και θα μιλησω απο τη μερια της κοινοτητας...ειμαστε ευτυχεις που εισαι μελος εδω μεσα!
Πανο μου...

Σου οφειλω ενα μεγαλο συγνωμη (εστω και με 1 χρονο καθυστερηση) για το "στραβο" μου ξεκινημα...:[

Συγνωμη και σε ευχαριστω πολυ για ολα!!!! :bow:

Ajax87 είπε:
Να σε καλα Σταυρο με υγεια! :) . Μπορει να μην ξερω πολλα απο playmobil αλλα εχεις εμπλουτησει το φορουμ παρα πολυ Μπραβο !!
Γιαννη μου...σε ευχαριστω! :thanx2:

Να εισαι παντα καλα κι εσυ! :thumbup:

Θα χαρω να σε γνωρισω κι απο κοντα σε καποια ρετροσυναντηση! :D

DINO είπε:
Σταύρο, να είσαι πάντα καλά και να συμμετέχεις με το γνωστό ενθουσιασμό σου! :) Σε ευχαριστούμε για όλα...

Όσο για τα κεράσματα... Θεός!!!!

(Μετά από όλα αυτά, πάω για εξετάσεις αίματος, τώρα!)...
DINO....τι να πω; :eek:

Με εχεις αφησει παγωτο με τις γνωσεις

και τις ομορφες συλλογες σου απο εντυπα!!!!:augenrollen:

Μετα απο τετοιο τσιμπουσι,εχω κλεισει ηδη ραντεβου για γενικες...:biglaugh:



Thor είπε:
... καμιά σόδα δεν έχει :p ? σου εύχομαι να εκατοστήσεις τα δημιουργικά χρόνια σου στο φορουμ :)
Thorακο μου....1.000 συγνωμη...ξεχασα τα αναψυκτικα.... :precry:

Επανορθωνω ευθης αμεσως... :D

attachment.php


attachment.php


attachment.php


attachment.php


Και ολα με ρετρο συσκευασιες!:wink:

Σε ευχαριστω παρα πολυ για τις ευχες!!! :beer:

franz είπε:
Κάπως έτσι έπεσα και εγώ στο forum σήμερα, ελπίζω να κλείσω και εγώ 1 χρόνο παρουσίας και να κάνω ένα ίδιο συγκινητικό και ταυτόχρονα χαρούμενο post!!!
Μπράβο φίλε μου είμαι περήφανος για σένα!!!! Να τα εκατοστήσεις!!!!!
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου! :)

Να εισαι καλα και σου ευχομαι

να τα 1.000ασεις κι εσυ! ;)

By the way...Καλως ορισες στην ρετροπαρεα μας! :thumbup:

Maddog είπε:
Σούσι με πιτόγυρο, ο συνδυασμός που σκοτώνει! :D Να'σαι καλά stayros και να πλουτίζεις πάντα την παρέα με το μεράκι και το κέφι σου! :thumbup:
Γιατρε μου...

Μαλλον με βλεπω συντομα απο το

γραφειο σου για κανενα τσεκ-απ

μαζι με τις γενικες που εχω κλεισει...:biglaugh:

Σε ευχαριστω παρα πολυ! :worship:

Να εισαι καλα κι εσυ και να συνεχισεις να

εμπλουτιζεις το φορουμ με το χιουμορ σου

και τις ομορφες πληροφοριες περι gaming! :D

Εννοειται...μονο για SEGA games... :diablotin:
 
Eπειδη τα εχεις ηδη χιλιασει ευχομαι να τα δεκαχιλιασεις και να συνεχισεις να εμπλουτιζεις το φορουμ με τα ποστ σου! :thanx2:
 
Σε ευχαριστω Γρηγορη μου! :)

Να 'σαι καλα κι ευχομαι συντομα

να τα 1.000ασεις κι εσυ! :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα