Ένας χρόνος λίγο...ρετρό!!!!

Σταύρο μου να μην τα λέμε συνέχεια μεταξύ μας...

ΠΡΟΧΩΡΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑ, ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!! :cool: :cool: :cool:
 
Πολλές ευχές και από μένα! Να τα ρετροχιλιάσεις!!!
 
Σε ευχαριστουμε πολυ για την παρεα, αλλα κυριως για το τραπεζωμα! Τι πανδαισια γευσεων ηταν αυτη!

Ακομα δεν εχω καταφερει να χωνεψω ολα αυτα τα πλουσια εδεσματα και δεν ξερω τι ακριβως εφταιξε περισσοτερο....Λες να ηταν ολη η δεξια σειρα με τις ασπρουλες που τις εφαγα μονη μου; Τις τουρτες λεω.

Αλλα κι εσυ βρε παιδι μου, μας κακομαθαινεις σε τετοιες δυσκολες εποχες που ζουμε....

Απο εδω και στο εξης, δε θα συμβιβαζομαι με τιποτα λιγοτερο απο οποιον εχει επετειο στο φορουμ.

Να εισαι καλα, και του χρονου να μας διπλοκερασεις! ;)
 
το γεύμα είναι μια προσφορά της coca-cola-light.jpgγιατί βλέπω όλοι είστε στη δίαιτα.χαχαχαχα...Σταυρή να τα χιλιάσης και να μας προσφέρεις πάντα όμορφες ιστορίες και ωραία σετάκια.
 
PAPPOYS είπε:
Σταύρο μου να μην τα λέμε συνέχεια μεταξύ μας...

ΠΡΟΧΩΡΑ ΓΕΡΑΑΑΑΑΑ, ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑ !!!!!!!!! :cool: :cool: :cool:
Ευκαλιστω πολυ παππου Γιαννη... :baby2:

atanasio είπε:
Πολλές ευχές και από μένα! Να τα ρετροχιλιάσεις!!!
Να εισαι καλα φιλε μου! :)

Επισης το ιδιο ευχομαι! :thumbup:

bambinella 100 είπε:
Σε ευχαριστουμε πολυ για την παρεα, αλλα κυριως για το τραπεζωμα! Τι πανδαισια γευσεων ηταν αυτη!Ακομα δεν εχω καταφερει να χωνεψω ολα αυτα τα πλουσια εδεσματα και δεν ξερω τι ακριβως εφταιξε περισσοτερο....Λες να ηταν ολη η δεξια σειρα με τις ασπρουλες που τις εφαγα μονη μου; Τις τουρτες λεω.

Αλλα κι εσυ βρε παιδι μου, μας κακομαθαινεις σε τετοιες δυσκολες εποχες που ζουμε....

Απο εδω και στο εξης, δε θα συμβιβαζομαι με τιποτα λιγοτερο απο οποιον εχει επετειο στο φορουμ.

Να εισαι καλα, και του χρονου να μας διπλοκερασεις! ;)
Η φτωχεια θελει καλοπεραση Βιβη μου! :D

Εγω να σε ευχαριστησω για την υπεροχη δουλεια

και τις χρησιμες πληροφοριες που προσφερεις! :bow:

giannislarisa είπε:
το γεύμα είναι μια προσφορά της Προβολή συνημμένου 63758γιατί βλέπω όλοι είστε στη δίαιτα.χαχαχαχα...Σταυρή να τα χιλιάσης και να μας προσφέρεις πάντα όμορφες ιστορίες και ωραία σετάκια.
Να εισαι καλα Γιαννη! :)

Ευχομαι να τα χιλιασεις κι εσυ και τα χρονια και τα σετακια! :D
 
Πολλές ευχές και από μένα Σταύρο! Τι πανδαισία γεύσεων είναι αυτή! (鮨ーστα γιαπωνέζικα-το αριστερό stroke είναι το ψάρι) αν και δεν έχω φάει ποτέ σούσι!
 
Και από μένα πολλές ευχές για ακόμα περισσότερα μηνύματα στο αγαπημένο μας forum! Tελικά το retromaniax είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία!
 
Uskoke είπε:
Πολλές ευχές και από μένα Σταύρο! Τι πανδαισία γεύσεων είναι αυτή! (鮨ーστα γιαπωνέζικα-το αριστερό stroke είναι το ψάρι) αν και δεν έχω φάει ποτέ σούσι!
Σε ευχαριστω πολυ Δημητρη μου! :thanx2:

Να εισαι καλα και να τα χιλιασεις κι εσυ! :thumbup:

Η αληθεια ειναι οτι μια φορα δοκιμασα σουσι...

Δεν ξετρελαθηκα ομως... :precry:

BETTY BOOP είπε:
Και από μένα πολλές ευχές για ακόμα περισσότερα μηνύματα στο αγαπημένο μας forum! Tελικά το retromaniax είναι η συνήθεια που έγινε λατρεία!
Σε ευχαριστω Χριστινα μου! :flower:

Επισης το ιδιο σου ευχομαι! :)

Ναι,οντως...το retromaniax ειναι

:D
 
Σταύρο μου τα σετάκια ειναι περίπου 2500:biglaugh:!!!όσο για μηνύματα έχω ακόμα.
 
giannislarisa είπε:
Σταύρο μου τα σετάκια ειναι περίπου 2500:biglaugh:!!!

2.500???!!! :eek:

Νομιζω οτι ηρθε η ωρα να παρεις την φωτογραφικη

ανα χειρας και να αρχισεις να τα φωτογραφιζεις!

Οι playmobilοπληκτοι του φορουμ το...ΑΠΑΙΤΟΥΝ!!!!:ccool:
 
μα σε παλαιοτερη ανάρτηση έιχα ανεβασει φώτος της συλλογης (το ενα τεταρτο περιπου αυτης) :eek:
 
Πω πω! Πως μου ξέφυγε αυτό το θέμα??? Σταύρο, αν και καθυστερημένα, σου εύχομαι και εγω να τα 10000σεις λίαν συντόμως!!! Να σε ευχαριστήσω και για τα πολύ όμορφα θεματάκια που ανοίγεις πάντα, ειδικά τα τελευταία playmoσήριαλ είναι τρομερά...πήραν και oscar , μην το ξεχνάμε :D !!!

Να σαι πάντα καλά και να έχεις όρεξη να προσφέρεις...... Σε ευχαριστούμε πολύ!!

Έμεινε τίποτα για μένα από τα κεράσματα ή μπα????? :D ...χαχα
 
Σταυράκη είσαι από τα λίγα μέλη που είναι τόσο μα τόσο αγαπητά σε όλους! :flower: Να είσαι καλά και πάντα εδώ!
 
krios είπε:
Σταυράκη είσαι από τα λίγα μέλη που είναι τόσο μα τόσο αγαπητά σε όλους! :flower: Να είσαι καλά και πάντα εδώ!
Σε ευχαριστω πολυ Ευη μου! :flower:

Με τετοια σχολια με κανετε και κοκκινιζω...:[
 
Πίσω
Μπλουζα