Ένας χρόνος μαζί σας

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.489
Καλη συνεχεια και απο εμενα Ευακι!!! :flower:

Και οπως ειπε και η Βιβη απο πανω ^^...

Να τα εκατοστησεις και να συνεχισεις να μας προσφερεις υπεροχες ρετροπληροφοριες!!!! :flower:

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
2.928
Να τα εκατοστησεις και μακαρι μια μερα να εχω την τυχη να σε γνωρισω και από κοντα :) πολύ θα το θελα

misha

RetroActive
Αντιδράσεις
61
Παντως φιλτατη εισαι μια χρηστης φαινομενο τα thanks που εχεις ειναι περισσοτερα απο τα μυνηματα που ποσταρες μεχρι τωρα.Συνεχισε δυναμικα και μην σταματας :thumbup:

katerinak

Expert
Αντιδράσεις
2.171
καλη συνεχεια σου ευχομαι Κριε,παντα στα θεματα σου εχεις κατι ενδιαφερον και κατι σπανιο να μας δειξεις :)

ευχαριστουμε πολυ για ολα!!

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.095
Εμείς σε ευχαριστούμε Κριος :flower: Kαλή συνέχεια και να τα εκατοστήσεις :)

pardalotzatziki

RetroNuts!
Αντιδράσεις
165
Να ψαχνουμε αναμνησεις και να περναμε καλα... :D

krios

RetroNuts!
Αντιδράσεις
257
Και για ακόμα μία φορά χίλια ευχαριστώ για την αγάπη σας και την εκτίμησή σας. Να είσαστε καλά, με συγκινήσατε πάλι...

krios

RetroNuts!
Αντιδράσεις
257
misha είπε:
Παντως φιλτατη εισαι μια χρηστης φαινομενο τα thanks που εχεις ειναι περισσοτερα απο τα μυνηματα που ποσταρες μεχρι τωρα.Συνεχισε δυναμικα και μην σταματας :thumbup:
Έχω αυτή την εκκρεμότητα και γι' αυτό επανέρχομαι... Τα thanks είναι αρκετά λόγω των πολλών θεμάτων που έχω ανοίξει και τα μηνύματα λιγότερα μιας και δε λέω πολλά γενικώς αγαπητέ misha. Οι φωτογραφίες είναι κυρίως η προσφορά μου στο retromaniax και αυτό ήταν και η αιτία του τίτλου που είχα αποκτήσει στο παρελθόν και που φυσικά δεν έχω πια μιας και τα έδωσα όλα στην αρχή, στερεύοντας στη συνέχεια. Η αλήθεια είναι πως είμαι περήφανη για το ότι ακόμα κάποια από τα θέματα που άνοιξα, ακόμα αρέσουν. Ευχαριστώ ιδιαιτέρως για τα καλά σου λόγια.

Μπλουζα