Ένας χρόνος μαζί σας

Καλη συνεχεια και απο εμενα Ευακι!!! :flower:

Και οπως ειπε και η Βιβη απο πανω ^^...

Να τα εκατοστησεις και να συνεχισεις να μας προσφερεις υπεροχες ρετροπληροφοριες!!!! :flower:
 
Να τα εκατοστησεις και μακαρι μια μερα να εχω την τυχη να σε γνωρισω και από κοντα :) πολύ θα το θελα
 
Παντως φιλτατη εισαι μια χρηστης φαινομενο τα thanks που εχεις ειναι περισσοτερα απο τα μυνηματα που ποσταρες μεχρι τωρα.Συνεχισε δυναμικα και μην σταματας :thumbup:
 
καλη συνεχεια σου ευχομαι Κριε,παντα στα θεματα σου εχεις κατι ενδιαφερον και κατι σπανιο να μας δειξεις :)

ευχαριστουμε πολυ για ολα!!
 
Εμείς σε ευχαριστούμε Κριος :flower: Kαλή συνέχεια και να τα εκατοστήσεις :)
 
Να ψαχνουμε αναμνησεις και να περναμε καλα... :D
 
Και για ακόμα μία φορά χίλια ευχαριστώ για την αγάπη σας και την εκτίμησή σας. Να είσαστε καλά, με συγκινήσατε πάλι...
 
misha είπε:
Παντως φιλτατη εισαι μια χρηστης φαινομενο τα thanks που εχεις ειναι περισσοτερα απο τα μυνηματα που ποσταρες μεχρι τωρα.Συνεχισε δυναμικα και μην σταματας :thumbup:
Έχω αυτή την εκκρεμότητα και γι' αυτό επανέρχομαι... Τα thanks είναι αρκετά λόγω των πολλών θεμάτων που έχω ανοίξει και τα μηνύματα λιγότερα μιας και δε λέω πολλά γενικώς αγαπητέ misha. Οι φωτογραφίες είναι κυρίως η προσφορά μου στο retromaniax και αυτό ήταν και η αιτία του τίτλου που είχα αποκτήσει στο παρελθόν και που φυσικά δεν έχω πια μιας και τα έδωσα όλα στην αρχή, στερεύοντας στη συνέχεια. Η αλήθεια είναι πως είμαι περήφανη για το ότι ακόμα κάποια από τα θέματα που άνοιξα, ακόμα αρέσουν. Ευχαριστώ ιδιαιτέρως για τα καλά σου λόγια.
 
Πίσω
Μπλουζα