Ένας χρόνος μαζί σας

krios

RetroNuts!
Joined
21 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.801
Αντιδράσεις
409
και θέλω να ευχαριστήσω όλους σας για την ύπαρξη αυτού του πολύ όμορφου φόρουμ και για τη δική σας προσφορά. Η αλήθεια είναι ότι κανείς δεν τα θυμάται όλα όλα και πραγματικά ήταν πολλές οι φορές που συγκινήθηκα. Και πάλι ευχαριστώ παιδιά όλους σας, να είσαστε καλά πάντα :)
 
Και εμείς με την σειρά μας σε ευχαριστούμε Κριέ για όλα όσα μοιράστηκες (δεν είναι και λίγα) και μοιράζεσαι μαζί μας σε καθημερινή βάση. Να είσαι καλά και σου εύχομαι να συνεχίσεις με τον ίδιο ζήλο και φυσικά να τα χιλιάσεις εδώ.
 
Ένας χρόνος; Μόνο;

Πλάκα κάνω όπως κατάλαβες.

Εδώ σε δυο μήνες κλείνω 4 χρόνια και ούτε που κατάλαβα πως πέρασαν, αλλά ξέρω ότι πέρασαν πολύ όμορφα.

Σε ευχαριστώ για όλα τα όμορφα νημάτια, αλλά και τις όμορφες φωτογραφίες που μας χάρισες. Συνέχισε έτσι.
 
Krios μου ειναι ομορφη αυτη η παρεα, ο,τι και να γινει! Μακαρι να τα εκατοστησουμε! :)
 
Thank you for the memories krios... :)
 
Ακόμα θυμάμαι εκείνη την πρώτη μέρα :D

Χρόνια πολλά Krios ...και μια τουρτίτσα

fantasycakenobackground.jpg
 
Εμεις σε ευχαριστουμε Κριε για το οτι εισαι εδω μαζι μας ;)
 
Ο Paspartoo και η Kambia (ευχαριστώ για την τουρτάρα) μου έστειλαν τότε τα δύο πιο αντιφατικά μηνύματα. Δεν πρόκειται να τα ξεχάσω ποτέ!!! ;)

Και εννοείται ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια παιδιά.
 
H Καμπια εφταιγε - εγω ημουν πολυ γλυκος, οπως παντα αλλωστε...
 
Χρόνια πολλά και καλά στον πιο Ρετρομάνιακ Κριό!
 
H τιμή είναι δική μας!!!

... και τώρα πάω να πέσω με τα μούτρα στο κομμάτι μου... Που είναι,ε;;; που είναι;;;
2vsj1nm.gif



 
Χρονια πολλα και απο μενα κριος
 
Ήταν 10-5-10 όταν άνοιξα αυτό το θέμα και είναι 10-5-14. Και νιώθω ξανά την ανάγκη να ευχαριστήσω θερμά τον υπεύθυνο του φόρουμ για τη φιλοξενία. Και ευχαριστώ όλους σας παιδιά. Kambia ευχαριστώ και σένα ιδιαιτέρως για την επιμέλεια στις έντυπες διαφημίσεις καθώς και για όλα τα υπόλοιπα... Καλή συνέχεια σε όλους :flower:
 
Ευχαριστούμε για την όμορφη παρέα σου!!! Καλή συνέχεια στο αγαπημένο μας forum!!!
 
Καλή συνέχεια και ότι καλύτερο :)
 
4 χρόνια μετά, συνεχίζεις να μας εκπλήσεις με τα ευρήματά σου & τις αναμνήσεις σου! :)

Σ' ευχαριστούμε Krie μας! :flower:
 
Πολυαγαπημενη μου Κριε, εμεις σε ευχαριστουμε για οσα μας προσφερεις ολα αυτα τα χρονια.

Να εισαι παντα καλα και να τα εκατοστησεις μεσα στο φορουμ!
 
Πίσω
Μπλουζα