Ένα ακόμα τεύχος

λαθος εκανα

απο το 1987-1991 για δες

ειναι σιγουρος 100% οτι ειχαν βγαλει την λυση...διοτι θυμαμαι πολυ καλα οτι τοτε εβλεπα την λυση, και επαιζα το παιχνιδι στον C-64
 
Ρε παιδιά, θα δούμε τα νεα scans πουθενά αλλού, εκτός του RS;
 
Ναι ρε παιδι - μολις τα μεταφερει ο admin στο repository.
 
ΠΡΟΣΕΧΩΣ : τευχος 100 αφιερωμενο στον φιλο μου απο Ρεντη που μου θυμισε παλαια καλα χρονια στον Πειραια...
 
καλησπερα ειμαι απο θεσσαλονικη εχω ολα τα τευχη του PIXEL απο το 1-εως το 136 και ολα τα Micromad απο 1-εως δεν ξερω μου λοιπουν καποια απο τα τελευταια.

...α ξεχασα και ολα τα Ε.Π.Τ.Α (Ελληνικη πλευρα του AMSTRAD)....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εύγε !! :)

Αν θέλεις να συμμετάσχεις στο σκανάρισμα, είσαι ευπρόσδεκτος - το ίδιο ισχύει για όλους όσους έχουν χρόνο και διάθεση.
 
attachment.php


πως σας φαινεται μολις τωρα το εκανα(ειναι τα πρωτα τευχη και απο τα 3 σε αριστη κατασταση),παιδια δεν σας θυμιζει εκεινα τα χρονια που τρεχαμε σε ολα τα περιπτερα για να τα βρουμε.....

φιλε billy με χαρα να συμετεχω αν και δεν εχω καθολου χρονο (ο κανακαρης μου )ουτε scanner αλλα με την συμετοχη σε τευχη αν θελετε σας ευχαριστω.
 
Φοβερή εικόνα !!

...η συγκεκριμένη αξίζει πραγματικά όσο χίλιες λέξεις, που λένε !! :D
 
ναι ετσι ειναι και αυτα που σου φερνει στο νου δεν θα σβησουν ποτε νομιζω παιδια.
 
playmobil....μπορώ να πω πως με την θέα του τσίλικου Pixel No 01 έπαθα κάτιτις!!!Εάν θες να συμετάσχεις στην δύσκολη εργασία του σκαναρίσματος του Pixel δες πρώτα εδώ και μίλησε με τον Billy που είναι εξολοκλήρου υπεύθυνος στο project για να σε καθοδηγήσει σωστά και για να μην σκανάρεις κάποιο τεύχος που έχει ήδη ανεβεί η είναι έτοιμο από άλλους!
 
φιλε akmaka ειναι λεμε σαν να βγηκε τωρα απο την compupress,σχετικα με το scan δεν εχω τωρα δυστηχως scanner αλλα,μπορω να διαθεσω οποια τευχη θελουμε για αυτην την δουλεια το εχω πει και στον φιλο bily
 
...την "killer list" την οποία αρχικά ξεκίνησε ο ambu, την ανανεώνουμε όσο πιό τακτικά μπορούμε, ώστε να βλέπουμε με μία ματιά ποιά τεύχη υπολείπονται για σκανάρισμα. (-δεν- είμαι σε καμία περίπτωση "εξολοκλήρου υπεύθυνος", για το project - αυτός είναι ο Aeon, πρωτίστως, και φυσικά όλα τα παιδιά που έχουν εργαστεί γι' αυτό !! O φίλος μου ο akmakas είναι ένας εξαιρετικά μετριόφρων άνθρωπος και προσπαθεί να μείνει στο περιθώριο, αν και το έργο που έχει παράγει είναι τουλάχιστον μεγαλειώδες !! ;) ).
 
47,65,67,72 έχουν σκαναριστεί οπότε ενημερώστε την λίστα
 
...μόλις ο Αeon τα διαθέσει για κατέβασμα "επίσημα", (όχι απο temp links), η λίστα θα ενημέρωθεί !!

Thanks. :)
 
Mπραβο ρε playmobil,πολυ σωστη προταση απο μεριας σου,ευγε..! :thumbup: :thumbup:
 
ευχαριστω manos426f ,παιδια νομιζω οτι πρεπει να κανουμε οτι μπορουμε ολοι μαζι για να μεινουν αυτα τα πραγματα μια για παντα ζωντανα για να τα θυμομαστε εμεις και να τα μαθουν τα παιδια μας,και κακα τα ψεματα η ηλεκτρονικη μορφη ειναι αυτη που θα μεινε για παντα και οχι η εντυπη
 
....Ναι αλλά...άλλο πράμα και η ρετρό μυρωδιά των σελίδων...σνιφ σνιφ!!!!!!
 
ε φυσικα δεν παιζετε με τιποτα αυτο εχεις δικαιο
 
Πίσω
Μπλουζα