Ένα ακόμα τεύχος

!!

Χα χα..πολύ καλό Nemo...να σου πω, μήπως πρέπει να κάνεις update το Avatar σου?? Νομίζω τώρα κυκλοφορεί με αίματα στην μούρη ο συγκεκριμένος τύπος :)
 
Iάκωβε μην ανησυχείς..δε φεύγουμε εμείς. Τέλειωσε με τις εκκρεμότητές σου πρώτα κι όταν μπορείς μας λες.
 
AEON είπε:
Iάκωβε μην ανησυχείς..δε φεύγουμε εμείς. Τέλειωσε με τις εκκρεμότητές σου πρώτα κι όταν μπορείς μας λες.
Μια και λέμε για εκκρεμότητες και μου είχες ζητήσει να σου θυμίσω το θέμα των Pixel που έχουν σκαναριστεί και είναι ακόμα εκτός του επίσημου χώρου, δηλαδή στον δικό μας σέρβερ.

Αυτά είναι που βλέπεις στο τόπικ της killing list που λένε ότι τα έχει ξεκινήσει κάποιος. Βέβαια μπορεί κάποια όντως να μην έχουν τελειώσει αλλά σίγουρα τα περισσότερα έχουν τελειώσει και περιμένουν ανέβασμα στο σέρβερ.

π.χ. τα super pixel 86-88 ...
 
βλεπεται το δεντρο (την συγκεκριμμενη σελιδα)- που ειναι και η τελευταια πριν το οπισθοφυλλο- και χανεται το δασος ....
 
Νεμο δεν κατάλαβα τι θέλεις να πεις , πάντως εγώ αυτό που λέω είναι να μπούν τα έτοιμα πίξελ στο σέρβερ γιατί από το rapidshare θα χαθούν αν δεν έχουν ήδη χαθεί....
 
Pixel Next Generation


142 Ιουλιος/Αυγουστος 1996

Αριθμός σελίδων: 116

Μέγεθος Αρχείου: ~29ΜΒ

Ανάλυση: 100dpi +~10αρια σε 150dpi λογω της πολυ μικρης σε μεγεθος γραμματοσειρας για να ειναι ευαναγνωστα

http://rapidshare.com/files/92936564/142pxlng.rar

rar password http://www.retromaniax.gr
 
...μπράβο Nemo, άλλο ένα τεύχος πιό κοντά στην ολοκλήρωση του project !!
 
No worries...θα ανέβουν και τα Super Pixel (μάλλον θα δημιουργηθεί ξεχωριστό subforum με το Αρχείο τους). Όσο για το rapidshare expiration επίσης μην ανησυχείτε, όλοι όσοι ενδιαφερόμαστε τα έχουμε σίγουρο backup ήδη στους σκληρούς μας.
 
Τα θερμά μου συγχαρητήρια Nemo για το πολύτιμο τεύχος σου...Ελπίζω να γίνεις παράδειγμα για όλους...Να λοιπόν που ακόμη ένα πολύτιμο τεύχος μπαίνει στην οικογένεια του GRM..Ο Νemo έχει σκανάρει και το τεύχος 133 το οποίο πιστεύω και αυτό είναι σπάνιο στην εύρεση του!!!
 
thanx!

Επειδή δεν έχω ξανά ποστάρει σε αυτό το thread θα ήθελα να ευχαριστήσω όλους όσους έχουν σκανάρει τεύχη όχι μόνο του Pixel, αλλά και των υπόλοιπων τεύχων.

Respect:biglaugh:
 
Ευχαριστώ Nemo !!
 
Ευχαριστούμε Nemo ! :)
 
Το πως περασανε 12 χρονια απο αυτο το φοβερο τευχος, ουτε που το καταλαβα..

Ευχαριστω Νεμο!
 
Nemo,μπράβο σου που συνεχίζεις και έτσι κρατάς και ζωντανό,έναν εκ των θεμέλιων λίθων του GRM,το σκανάρισμα των pixels !!
 
Efxaristo Νέμο! :D

AEON είπε:
Όσο για το rapidshare expiration επίσης μην ανησυχείτε, όλοι όσοι ενδιαφερόμαστε τα έχουμε σίγουρο backup ήδη στους σκληρούς μας.
Βρε ναι, αλλά backup των σκληρών σας έχετε; Τίποτα σε RAID1 ή 5; :D
 
Ευχαριστω ΝΕΜΟ. Εχω καιρο να γραψω, εχω καποια πραγματακια για ανεβασμα, δεν σας ξεχασα, μονο μπορει κανεις να μου πει εως που εχουν σκαναριστει τα τευχη ?
 
Kαλώς τον Iάκωβο,πού χάθηκες εσύ ρε μεγάλε ;;

Μπορείς να δεις ποια τεύχη έχουν ανέβει εδώ ,πατώντας πάνω στην επιλογή "Θέμα",ώστε να στα βγάλει και με τη σειρά....
 
iakovos είπε:
. Εχω καιρο να γραψω, εχω καποια πραγματακια για ανεβασμα,
Welcome back Iάκωβε,και μπραβο προκαταβολικα.

Αλλωστε εχουμε ψιλοβαλτωσει μετα το "Σχισμα" στο θεμα του σκαναρισματος, και οχι τιποτα και το ενα- τελευταιο τευχος 91 που ειχα να συνεισφερω εκτος απο το προβλημα της σκληρης ραχης (που ισχυει στα τευχη ~78-94 αν θυμαμαι καλα),ο σκανερ μετα απο μια σφαλιαριτσα πανω στα νευρα μου ,δεν εχει πλεον γυαλι , (αν και δουλευει ακομα),παντως καποιες λιγες σελιδες τις εχω ηδη σκαναρει .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα Σχισματα παντα φερνουν καθυστερησεις (τουλαχιστον)
 
Πίσω
Μπλουζα