Έντυπες διαφημίσεις με επώνυμους Έλληνες

attachment.php


Η κυρία επάνω αριστερά πρέπει να είναι η Μιμή Ντενίση... :p
 
δεν ξέρω για τις άλλες πάντως για την εξπρές σέρβις έχω διαβάσει πως η Αλίκη δεν πήρε καθόλου χρήματα...σημασία έχει πως ακόμα και στις διαφημίσεις ήταν μια άψογη επαγγελματίας!!!και όλα της τα διαφημιστικά είναι υπέροχης αισθητικής!!!

συγκεκριμένα στο ένθετο της Real News ''Μικρές Βιογραφίες'' του Γιώργου Λιάνη για την Αλίκη,ο Γιάννης Ραφτόπουλος αναφέρει μεταξύ άλλων...

''Ήμασταν ,βέβαια, πολύ διστακτικοί…Γιατί Αλίκη ήταν αυτή! Θεωρούσαμε ότι δύσκολα θα δεχόταν τέτοια πρόταση. Κι έπειτα και αν ακόμα έλεγε το ʽναιʼ, τι μυθώδη άραγε αμοιβή θα ζητούσε; Κι όμως η Αλίκη δέχτηκε αμέσως να συνεργαστούμε και μάλιστα χωρίς χρήματα! Ναι! Χωρίς χρήματα! Κι έκανε και πλάκα και μου ΄λεγε: ''Θα πιστεύουν ότι παίρνω ΤΑ εκατομμύρια, αλλά δε με νοιάζει. Ας πουν ό,τι θέλουν! Θα μου νοικιάσεις όμως το ελικόπτερο και δεν θα σε πληρώνω!'' Είχε χιούμορ καταπληκτικό''
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
...και ενδεικτική της οικονομικής κρίσης!!!
 
παρατηρησα οτι οσοι ηθοποιοι πηγαν στα bodyline για αδυνατισμα ,τα ξαναπηραν τα κιλα τους

θυμαμαι την Κατερινα Γιουλακη τι αδυνατη που ηταν στη σειρα "η κυρια μας", (η κυρια Αντιγονη το κανονι οπως ελεγε το τραγουδι) και αν τη συγκρινω μετα στη σειρα "το ρετιρε" ,υπαρχει τεραστια διαφορα..
 
@katerinak: Το ίδιο σκεφτόμουν κι εγώ! :)

Πράγματι, τα πήραν και με το παραπάνω τα κιλά τους...

Back to topic, αυτή τη διαφήμιση τη θυμάμαι νομίζω! Ή κάπου την είχε κρατημένη η μητέρα μου και μου την έδειξε, ή κάπου την πρόλαβα στον τότε περιοδικό τύπο!

Μου είχε κάνει τρομερή εντύπωση - άλλος άνθρωπος η Βαλάση!

Ευχαριστούμε Krie! :flower:
 
Η Μιμή once again

photo-copy5.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η Ζωη Λασκαρη διαφημιζει το ΚΑΜΠΑ

attachment.php
πηγη

και το εντομοκτονο B.P.D.

attachment.php


πηγη

Η Αφροδιτη Γρηγοριαδου διαφημιζει τη θερμαστρα ΙΖΟΛΑ

attachment.php
πηγη

12687_714902898527061_421646268_n.jpg

306406_304404276243594_1952889512_n.jpg

15052_642409079109777_2129997120_n.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ως προς την Αφροδίτη Γρηγοριάδου διατηρώ μια επιφύλαξη για το αν είναι αυτή...
 
Μοιρώ να μάθω πώς καταφέρνετε και αντιγράφετε τις εικόνες της Κοσμοπολίτη; Θέλω κι εγώ!!!!!
 
mhmerotategiatipino είπε:
Μοιρώ να μάθω πώς καταφέρνετε και αντιγράφετε τις εικόνες της Κοσμοπολίτη; Θέλω κι εγώ!!!!!
Eυκολο.Διαλεγεις save page as (σωσιμο σελιδας ως..) και επιλεγεις web page complete (πληρης σελιδα).Στον φακελλο που θα δημιουργηθει θα εχεις ολες τις εικονες μεσα..
 
Ωραίες διαφημίσεις! Η κοπέλα που διαφημίζει το κούρεμα στο ποστ 36 ποια είναι? Μοιάζει με την Έλενα Κατρίτση λίγο (αλλά δύσκολο να είναι αυτή).

Επίσης να πω ότι μόλις σήμερα κατάλαβα τί είναι το Suzy Q που άκουγα τότε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
johnny19818 είπε:
Ωραίες διαφημίσεις! Η κοπέλα που διαφημίζει το κούρεμα στο ποστ 36 ποια είναι? Μοιάζει με την Έλενα Κατρίτση λίγο (αλλά δύσκολο να είναι αυτή).
κι ομως johnny19818 αυτη ειναι,αν προσεξεις καλα θα την αναγνωρισεις,επισης το γραφει και στην πηγη που αναφερω
 
Πίσω
Μπλουζα