"Έφυγε" o Νίκος Λύρας (Εργοστάσιο LYRA)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

MARKELLALIRA

RetroN00b
Joined
14 Φεβ 2011
Μηνύματα
27
Αντιδράσεις
13
R.I.P Νίκο Λυρα! Ο μεγαλύτερος από τα 3 αδέλφια. Η κηδεία γίνεται την ίδια μέρα με τον αδελφό του Στέφανο που τον χάσαμε πριν 9 χρόνια σαν σήμερα!
 
Συλληπητηρια!!
 
MARKELLALIRA είπε:
R.I.P Νίκο Λυρα! Ο μεγαλύτερος από τα 3 αδέλφια. Η κηδεία γίνεται την ίδια μέρα με τον αδελφό του Στέφανο που τον χάσαμε πριν 9 χρόνια σαν σήμερα!
Τα συλληπητηρια μου... :(
 
Τα ειλικρινή συλλυπητήρια μου.
 
Τα συλλυπητήρια μου Μαρκελλα.
 
Ο Θεός να τον αναπαύσει...
 
συλλυπητηρια Μαρκελλα,να ζησετε να τον θυμοσαστε
 
Τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια. Να ζήσετε να τον θυμάστε
 
Αυτά είναι τα δύσκολα ....Τα θερμά μου συλληπητήρια ,κουράγιο κ δύναμη στην οικογένεια του.
 
Τα βαθεια μου συληπιτηρια.
 
Συλλυπητήρια... :(
 
Τα θερμά μου συλλυπητήρια...Ας είναι ελαφρύ το χώμα...
 
Τα συλληπητήρια μου κι από εμένα..! ! :( Πιστεύω όσοι είμαστε σε αυτο το φόρουμ ,είχαμε παίξει με τα παιχνίδια που κατασκεύασε η επιχείρησή που ειχαν απο κοινού οι Αφοί ΛΥΡΑ..!! Μαρκέλλα απλά να ξέρεις ότι ανήκεις σε μια οικογένεια, που με έναν ξεχωριστό τρόπο, έχει δεσμούς με όλους εμάς, μιας και κάποτε υπήρξαμε όλοι παιδιά και αγαπήσαμε στα σίγουρα κάποιο παιχνίδι LYRA :) . Ο Θεός να αναπαύσει τις ψυχές και των δύο αδερφών.

attachment.php
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θερμά συλληπητήρια, και παντοτινή μνήμη στους ανθρώπους που αφήσαν σ' αυτό τον τόπο αυτό που λέγαμε δημιουργία...
 
συλλυπητήρια και από μένα
 
Μια φωτογραφία αφιερωμένη στην μνήμη των αφων ΛΥΡΑ...

attachment.php
 
Να ζήσετε να τον θυμόσαστε... από εμάς, ένα μεγάλο ευχαριστώ για τον εμπλουτισμό των παιδικών μας χρόνων. Ο θρύλος του Ελληνικού παιχνιδιού ελπίζω να περάσει τουλάχιστον μέχρι και στα εγγόνια μας.
 
Κι από εμένα τα ειλικρινή μου συλλυπητήρια...
 
Κουράγιο και θερμά συλλυπητήρια...

Ο λευκός μου ιππότης απόψε θα κυκλοφορεί έτσι... :(

attachment.php
 
Θερμα συλληπητηρια κι απο εμενα.Με τα παιχνιδια αυτα μεγαλωσα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα