• Αγαπητά μέλη: Για λόγους ασφαλείας, τα παλιά σας user passwords έχουν καταργηθεί. Πατήστε εδώ για password reset ώστε να ορίσετε νέο συνθηματικό. Μη ξεχάσετε να ελέγξετε τον spam folder σας για το email που θα παραλάβετε. Aν πιστεύετε ότι έχετε εγγραφεί με email address που έχει καταργηθεί, παρακαλούμε να επικοινωνήσετε μαζί μας στο info@retromaniax.gr για να αποκαταστήσουμε το πρόβλημα.

Έχει κανείς? Προγράμματα MEGA 1996-99

DjoRDjeVIc

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Γεια σας. Ειμαι καινουργιος στο φορουμ και ολα αυτα που λετε ειναι πολυ ενδιαφεροντα. Εγω ψαχνω το τηλεοπτικο προγραμμα του Mega τις χρονολογιες 1996,1997,1998,1999 γιατι θελω να βρω τιτλους παλιων ταινιων που εβαζε κατα καιρους. Γνωριζετε αυτο υπαρχει πιθανοτητα να το βρω ποτε ;; Βασικα ψαχνω για καποιες ταινιες με πρωτη ενα γουεστερν που ειχε βαλλει ξημερωματα και το μονο που θυμαμαι ειναι ενα ονομα Charlie Grant(ή καπως παραλαγμενο).

Οποιος γνωριζει κατι ας με βοηθησει. Ευχαριστω πολυ.

ChristosM

RetroNuts!
Αντιδράσεις
320
DjoRDjeVIc είπε:
Γεια σας. Ειμαι καινουργιος στο φορουμ και ολα αυτα που λετε ειναι πολυ ενδιαφεροντα. Εγω ψαχνω το τηλεοπτικο προγραμμα του Mega τις χρονολογιες 1996,1997,1998,1999 γιατι θελω να βρω τιτλους παλιων ταινιων που εβαζε κατα καιρους. Γνωριζετε αυτο υπαρχει πιθανοτητα να το βρω ποτε ;; Βασικα ψαχνω για καποιες ταινιες με πρωτη ενα γουεστερν που ειχε βαλλει ξημερωματα και το μονο που θυμαμαι ειναι ενα ονομα Charlie Grant(ή καπως παραλαγμενο).
Οποιος γνωριζει κατι ας με βοηθησει. Ευχαριστω πολυ.
Καλως ηρθες στο forum. Πιστευω πως θα βρεις αυτα που θελεις εαν πας στα γραφεια των τηλεπεριοδικων που κρατουν αρχειο με τα παλια τους τευχη ή ακομα και καποιων εφημεριδων που δινουν προσβαση στο αρχειο τους. Δεν ειναι δυσκολο. Καλη επιτυχια.

DjoRDjeVIc

RetroN00b
Αντιδράσεις
0
Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση. Στις εφημεριδες υπηρχαν τηλεοπτικα προγράμματα; Αλλα μαλλον αυτα ειναι προσβασιμα μονο στην Αθηνα. Εγω ειμαι Θεσσαλονικη. Γνωριζετε κατι σχετικο με Θεσσαλονικη;;

Ευχαριστω και παλι.

ChristosM

RetroNuts!
Αντιδράσεις
320
DjoRDjeVIc είπε:
Ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση. Στις εφημεριδες υπηρχαν τηλεοπτικα προγράμματα; Αλλα μαλλον αυτα ειναι προσβασιμα μονο στην Αθηνα. Εγω ειμαι Θεσσαλονικη. Γνωριζετε κατι σχετικο με Θεσσαλονικη;;
Ευχαριστω και παλι.
Παρακαλω. Δυστυχως δεν γνωριζω. Ισως καποιο παιδι απο την Θεσσαλονικη να ξερει να μας πει?

mhmerotategiatipino

RetroMasteR
Αντιδράσεις
103
Ξεκίνα την έρευνά σου από το ΕΛΙΑ Θεσσαλονίκης μήπως έχουν καμιά πρόσφατη εφημερίδα. Βρίσκεται στην Άνω Πόλη και το site http://www.elia.org.gr όπου κάνεις αναζήτηση στον κατάλογο της βιβλιοθήκης για έντυπα της εποχής.

Μπλουζα