Όχι τα Νέα του Αντ1

Τρειλερ του ΑΝΤ1 για την εκπομπη ((Οχι Τα Νεα Του Αντ1))


με τους Ντανο Λυγιζο και Ελενη Ραντου.



Μεταδοθηκε το 1992
 
Τρέιλερ από την τηλεοπτική εκπομπή του ΑΝΤ1 ((Οχι Τα Νεα του ΑΝΤ1)) με τον Ντάνο Λυγίζο και την Ελένη Ράντου. Μεταδόθηκε το 1991.
 
Τρέιλερ από την εκπομπή ΌΧΙ ΤΑ ΝΈΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 με τους Ντάνο Λυγίζο και την Ελένη Ράντου που μεταδόθηκε το 1991 στον ΑΝΤ-1.
 
Να'σαι καλά Rakeesh που το θυμήθηκες ! Για χρόνια όλο μου πέρναγε από το μυαλό , αλλά είχα ξεχάσει πώς λεγόταν η σειρά !
Πάντως βρε παιδί-μου έκατσα και είδα τα επισόδεια 64 και 65 και σκεύτομαι πως αν εκείνα τα λόγια τα έλεγαν σήμερα , θα τους είχαν πάει μέσα για ... ρατσιστικά σχόλια και ... να δεις πώς το λέν' το το άλλο ; Αν , ναι ^. και για σεξιστική συμπεριφορά !
 
Τελευταία επεξεργασία:
Τρέιλερ από την από την εκπομπή ((Οχι Τα Νεα Του ΑΝΤ1)) με τον αξέχαστο Ντάνο Λυγίζο (20 Αυγούστου 1938 - 24 Δεκεμβρίου 2015). Μεταδόθηκε τον Μάρτιο του 1991 στον ΑΝΤ1.
 
Τρέιλερ του ΑΝΤ-1 για το ((Οχι Τα Νεα Του ΑΝΤ1)) με τους Ντάνο Λυγίζο και την Ελένη Ράντου . Μεταδόθηκε το 1992.
 
Θεωρώ την σειρά αυτή ως μια απ' τις εκπομπές με το πιο κρύο χιούμορ..δεν μου άρεσε καθόλου. Συν ότι μέσα από εκεί μας έγινε λίγο καιρό μετά πρωταγωνιστής ο... Φιλιππίδης οποίος ήταν εκεί ανθυποκομπάρσος...ειδικά την χρονιά 1992 και λίγο αρχές 1993 όπου και ολοκληρώθηκε χειροτέρεψε ακόμη πιο πολύ ...
 
Τρέιλερ για την εκπομπή ((ΌΧΙ ΤΑ ΝΈΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1)) με τους Ντάνο Λυγίζο και την Ελένη Ράντου. Μεταδόθηκε το 1992 στον ΑΝΤ-1.
 
Πίσω
Μπλουζα