ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ:Συνάντηση Παρασκευή 25/7 (ΜΑΡΟΥΣΙ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Rygar

Apple Lover
Joined
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
8.289
Αντιδράσεις
3.350
...ή αλλιώς, ας εξυπηρετήσουμε και τα Βόρεια προάστια μια φορά.... ;)


Συναντηση στις
25/7/2008 και ώρα 19.00 στο Μαρούσι, σταθμός ΗΣΑΠ... (και βλέπουμε...)

Επί τη ευκαιρία της λειτουργίας του φόρουμ τούτου σε αποκλειστικό σέρβερ με την αποκλειστική του νοσοκόμα :D , και μιας και έχουμε να τα πούμε από τις αρχές Ιουνίου, νομίζω ότι είναι η κατάλληλη ευκαιρία να αναθερμάνουμε τις σχέσεις μας και να γιορτάσουμε το γεγονός. (και να επληρώσουν και μερικοί-μερικοί τις "θα-έρθω-οπωσδήποτε" υποσχέσεις τους ;) )

  1. domniki
  2. Wally
  3. Juanita
  4. Rygar



Προτείνω την καφετέρια Chocolat που είναι ακριβώς κάτω από το σταθιμό (ο σταθιμός είναι επάνω σε γέφυρα για όσους δεν γνωρίζουν), η οποία έχει και καλό φαγητό και καλά(μα πολύ καλά, Ηρακλή ακούς; ) γλυκά, καλό καφέ, καναπέδες και τηλεοράσεις για όσους θέλουν να παρακολουθήσουν κανέναν αγώνα (κάτι μου θυμίζει αυτό). Θα πρέπει όμως να είμαστε εκεί νωρίς για να πιάσουμε θέσεις. Μπείτε στο τρενάκι της γειτονιάς σας και σε λίγα λεπτά θα είστε εκεί. Εάν έχετε μηχανή, ακόμα καλύτερα.

Εχετε 5 μέρες καιρό να αποφασίσετε....!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα βρίσκομαι στη Μάνη !

Να περάσετε υπέροχα !
 
Edited

Ωραια η επιλογη περιοχης ΤΟ ΜΑΡΟΥΣΙ :D .Λογικα μεσα
 
Ωωωω, υπεροχα! Κι εσύ να περάσεις καλά.

Στο θέμα μας, κανείς άλλος που ΔΕ θα είναι στη Μάνη ή κάπου αλλού και δύναται να παραβρεθεί; :D
 
O Wally δε μετράει;;;; :what:
 
A, νόμιζα ότι απαντούσε στον Exetlaio!
 
Τι θα λέγατε να το κανονίζαμε ΜΠΕΦΤΗ;
 
Mαρούσι; Κάτσε να πάρω το ελικόπτερο και έρχομαι. Με άλλα λόγια καλά να περάσετε. :D
 
Θα σου στείλουμε το ιδιωτικό του Κόκκαλη :tease:

Ο αλλος παλι θέλει τη Μπέφτη. Ρε ξεκολάτε! Παρασκευή, τέρμα! Κι όποιος μπορεί.
 
Μαρούσι;

Νο θενκς.

Καλά να περάσετε παιδιά, την Παρασκευή 25 του μηνού γιορτάζω 12 χρόνια επέτειο με τη γυναίκα μου (γνωριμίας βρε όχι γάμου) και θα είμαστε εκτός.

Καλή διασκέδαση!!!!!!!
 
Εγώ πάντως τη μέρα που θα'ρθω, σίγουρα δε θα σας το πω από πριν! :D
 
Επιτελους, συναντηση στο Μαρουσι :clap:

Θα ειμαι εκει :) Θα φερω και την μπλουζα ΑΤΑΡΙ να την θαυμασετε ;)
 
Too bored to go to Marousi. Have a nice time
 
Κι εμείς δηλαδής γιατί να μην είμαστε too bored να έρθουμε στο Θησείο;;; Ε;;;;
 
Rygar, προβλεπω οτι αυτη η συναντηση θα ειναι πολυ οικογενειακη :)

Εσυ, εγω, η Juanita και ο Wally...οχι οτι θα μας χαλασει δηλαδη...εκει παραδιπλα εχει και ενα αλλο καφε που φτιαχνει υπεροχο σουφλε σοκολατας :clap:
 
Sorry guys, αλλά λόγω Γάμου θα βρίσκομαι ίσως και από αύριο εκτός Αθηνών...
 
(καλά το λέω, σε καθε συνάντηση πρέπει να βαζω και λιστα για όσους δε θα έρθουν...)
 
kyriazisv είπε:
Sorry guys, αλλά λόγω Γάμου θα βρίσκομαι ίσως και από αύριο εκτός Αθηνών...
Ωωωωω, παντρευεσαι Βαγγελη? Συγχαρητηρια :cheers:

Rygar είπε:
(καλά το λέω, σε καθε συνάντηση πρέπει να βαζω και λιστα για όσους δε θα έρθουν...)
Μην ανησυχεις Rygar! H Juanita κ'εγω θα ερθουμε σιγουρα (στην Juanita αρεσει πολυ το Μαρουσι!) :D Επιμενω, μηπως να φερεις Rygar την γυναικα σου, η Juanita το ετερον ημισυ κ'εγω επισης και να το κανουμε οικογενειακη συναντηση???
 
Εγώ έχω μπλέξιμο με την ασθένεια του πατέρα μου και δεν θα μπορώ να έλθω.

Καλά να περάσετε!
 
Περάστικά του! Ευχομαι να μην είναι κάτι σοβαρό.

domniki είπε:
Ωωωωω, παντρευεσαι Βαγγελη? Συγχαρητηρια :cheers:
Δηλαδή είναι απίθανο να είναι καλεσμένος σε γάμο; :D

domniki είπε:
Επιμενω, μηπως να φερεις Rygar την γυναικα σου, η Juanita το ετερον ημισυ κ'εγω επισης και να το κανουμε οικογενειακη συναντηση???
θα την ενημερώσω, αλλά δεν υπόσχομαι και ήδη εχω αμφιβολίες καθώς γυρνάει στο σπίτι στις 7 παρά, και γνωρίζοντάς την τόσα χρόνια, μου είναι δύσκολο να τη φανταστώ να έρχεται από τη δουλειά εχοντας οδηγήσει για μια ώρα+ σημειωτόν και στο καπάκι να ξαναφεύγει. Είναι βραδινός τύπος (όχι μεταμεσονύκτιος)...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα