ΑΚΥΡΩΘΗΚΕ:Συνάντηση Παρασκευή 25/7 (ΜΑΡΟΥΣΙ)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
domniki είπε:
Ωωωωω, παντρευεσαι Βαγγελη? Συγχαρητηρια :cheers:
Η αλήθεια είναι οτι αυτός που παντρεύεται λέγεται επίσης Βαγγέλης Κυριαζής... :D

Αν δείτε πουθενά την αναγκελία του γάμου μην ανησυχήσετε, δεν έχει έρθει η σειρά μου ακόμα :cheers:
 
Rygar είπε:
θα την ενημερώσω, αλλά δεν υπόσχομαι και ήδη εχω αμφιβολίες καθώς γυρνάει στο σπίτι στις 7 παρά, και γνωρίζοντάς την τόσα χρόνια, μου είναι δύσκολο να τη φανταστώ να έρχεται από τη δουλειά εχοντας οδηγήσει για μια ώρα+ σημειωτόν και στο καπάκι να ξαναφεύγει. Είναι βραδινός τύπος (όχι μεταμεσονύκτιος)...
Α, μια και θα ειμαστε εμεις κ'εμεις, μπορουμε να το κανονισουμε λιγο αργοτερα για να μπορεσει :) Ουτε κ'εγω ειμαι βραδυνος τυπος αχ, ρε Φιλ γιατι δεν κοιμασαι :banghead:

@Juanita, να φερω και τα υλικα για τις μπλουζες να τα δεις?
 
Ναι, το κάνουμε κι αργότερα, να δούμε πρώτα πόσοι θα είμαστε.

@Βαγγέλη, μάλλον είναι 1ος ξάδερφος ε;
 
Αμέ!!! :cheers:

Kαι εγγράφως τις οδηγίες της Kambias για να ξεκινήσουμε τα αριστουργήματά μας!!! :wave:
 
Rygar είπε:
@Βαγγέλη, μάλλον είναι 1ος ξάδερφος ε;
Σωστά Νίκο...

1ος Ξάδερφος και ο δεύτερος που παντρεύεται από τα πρώτα ξαδέρφια οπότε καταλαβαίνεις...

:cheers:
 
Just a thought... :ccool:

Δεν πάμε τη συνάντηση Παρασκευή 1 Αυγούστου μήπως και έχουμε μεγαλύτερη συμμετοχή; (Θα έχω ανέβει και εγώ πηγαίνοντας προς Maiden :p )
 
Omenforever είπε:
Just a thought... :ccool:
Δεν πάμε τη συνάντηση Παρασκευή 1 Αυγούστου μήπως και έχουμε μεγαλύτερη συμμετοχή; (Θα έχω ανέβει και εγώ πηγαίνοντας προς Maiden :p )
Θα συμφωνήσω, προσωπικά αν και θα ήθελα πολύ να έρθω...αυτή την Παρασκευή δυστυχώς δεν μπορώ...

Αν μεταφερθεί σε άλλη ημερομηνία το πιθανότερο είναι ότι θα είμαι και εγώ εκεί... ;)
 
Δε θα μεταφερθεί. Θα ξανακάνουμε συνάντηση μέσα Αυγούστου πάλι και κέντρο αυτή τη φορά. Το Θησείο είναι υπέροχο όταν δεν έχει πολύ κόζμο.
 
Rygar είπε:
Δε θα μεταφερθεί. Θα ξανακάνουμε συνάντηση μέσα Αυγούστου πάλι και κέντρο αυτή τη φορά. Το Θησείο είναι υπέροχο όταν δεν έχει πολύ κόζμο.

για Πειραιά ούτε λόγος ωρε παιδιά?? για ξανασκεφτείτε το...

δίπλα στη θαλασσουλίτσα πλαφ πλαφ το κυματάκι, να αναπνεύσουμε και λίγο μπεταντίν....
 
Κι εκεί παίζει, καμία αντίρρηση....

EDIT: Ακυρη η συνάντηση. Καλό είναι να υπάρχουν περισσότερα άτομα για να υπάρχει και ποικιλία θεμάτων. Προτείνω την 10/8, αλλά θα δούμε και πόσοι θα είναι εντός Αθηνών εκείνη την περίοδο.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Και για 1/8 δες Ryg, μήπως και πραγματοποιηθεί η φαντασιώσή μου να σε δω :cheers:

:p
 
Βασικά, πιο πάνω εννοούσα 8/8. 1/8 δε μπορώ εγώ :D

Φαντάζομαι η φαντασίωσή σου έχει να κάνει αποκλειστικά και μόνο με το άβαταρ μου. Πάντως εγώ είμαι πιο όμορφος :D
 
Rygar είπε:
Καλό είναι να υπάρχουν περισσότερα άτομα για να υπάρχει και ποικιλία θεμάτων.
χμμ...κάτι μου λέει ότι ο Νίκος σκέφτηκε ότι η συνάντηση μπορεί να εξελιχθεί σε βραδιά candy candy και τον έλουσε κρύος ιδρώτας :happyjump: :tease:

χεχεχε :D
 
Plink είπε:
χμμ...κάτι μου λέει ότι ο Νίκος σκέφτηκε ότι η συνάντηση μπορεί να εξελιχθεί σε βραδιά candy candy και τον έλουσε κρύος ιδρώτας :happyjump: :tease:
χεχεχε :D

Κακίες... :angry:

Θα μπορούσε κάλλιστα να είναι βραδιά:

Αλμπερτ vs Τέρρυ

Τζέισον vs Μαρκ

Mac vs Attari

Ολυμπιακός vs:wait2:

Άκυρο... δεν παίζει... Είμαστε εκτός συναγωνισμού!!! :cheers:
 
Να σου πω μου πέρασε απ΄το μυαλό :D

Αλλά όχι, κάποιος άλλος το πρότεινε. Αυτόν(ή αυτήνανε) να σταυρώσετε :D
 
Για Παρασκευή 8 Αυγούστου εγώ είμαι μέσα πάντως.

8 Παρασκευή ή 10 Κυριακή τελικά;

Προτείνω Θησείο, είναι υπέροχα χωρίς κόσμο αυτό το μέρος.
 
Παρασκευή Γιώργο....
 
Δε γίνεται να δηλώσω παρών από τώρα με σιγουριά για 8/8,αλλά η πρόθεσή μου,όπως πάντα,είναι να είμαι εκεί....

Ίδωμεν...
 
Μιας και μπήκες, δεν το κλειδώνεις κιόλας; :D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα