ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΩΝ SCORPIONS!

Amstrad1981

RetroActive
Joined
26 Απρ 2009
Μηνύματα
432
Αντιδράσεις
88
Ενημερώνω όσους δεν το γνωρίζουν ακόμα, πως η σημερινή συναυλία των Scorpions αναβάλλεται για λόγους υγείας του Klaus Meine! Διαβάστε την επίσημη ανακοίνωση από την ελληνική ιστοσελίδα Greek Scorpions Fan Club.




http://www.scorpions.gr/scorps/

:(
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ξέρετε αν υπάρχουν ακόμη διαθέσιμα εισιτήρια για τις κερκίδες?

Ευχαριστώ.
 
Μάλλον η συναυλία είναι soldout, οπότε δεν θα πρέπει να υπάρχουν διαθέσιμα εισιτήρια.
 
Πληροφορίες φέρουν τον Klaus Meine ν'αντιμετωπίζει προβλήματα με τη φωνή του. Ίσως αυτός να είναι και ο λόγος για τον οποίο οι "Σκορπιοί" του γερμανικού heavy metal ακύρωσαν την συναυλία τους στην Αθήνα, χωρίς βέβαια να ξεχνάμε ότι σύντομα το συγκρότημα το οποίο έγινε ευρύτερα γνωστό στο κοινό με το album "ANIMAL MAGNETISM" θα αποτελέσει οριστικά παρελθόν για τους απανταχού fans του heavy metal και όχι μόνο: δεν πέρασε ούτε ένας χρόνος από την ημέρα που ο Meine ανακοίνωσε επίσημα την διάλυση του group!
 
Εγώ πάλι πιστεύω ότι η μέρα της συναυλίας ήταν βροχερή και επομένως όχι κατάλληλη για τα αρθριτικά του συγκροτήματος. :diablotin:
 
whatohh έχω 2 εισιτήρια για κερκίδα αν ενδιαφέρεσαι ακόμα :)
 
Δεν ξέρω εάν αυτή η συναυλία τελικά πραγματοποιηθεί ή ακυρωθεί οριστικά. Όλα θα εξαρτηθούν από την κατάσταση της υγείας του Klaus Meine, στον οποίο ευχόμεθα όλοι μας ταχεία ανάρρωση.
 
ο Κλαους καλα ειναι..αν ακυρωθει θα ναι για αλλο λογο..

α,σχεδον σολντ αουτ ε...
 
Δεν άκουσες ότι ο Klaus είχε προβλήματα με τη φωνή του;
 
σαφως,η τελευταια ενημερωση λεει οτι του περασε ομως!
 
Άντε να τους δούμε για τελευταία φορά, γιατί μετά θα είναι αργά (σ.σ. σε λίγους μήνες το group θα περάσει για πάντα στο κατώφλι της ιστορίας!).
 
Δεν ξέρω για εσάς, αλλά εγώ στις 27 του μηνός θα βρίσκομαι στο στάδιο Ειρήνης & Φιλίας, για να τους δω για όγδοη και τελευταία φορά!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Όσο και αν σας φένεται τρελό θα πάω να δω τους Firewind. Στους Scorpions ποτέ δεν μου άρεσε η φωνή του τραγουδιστή.
 
Γιατι να ειναι τρελο? εγω θα εβλεπα και τους firewind μονους τους.

Ενταξει, οχι με 38 ευρω που εχουν μαζι με scorpions, με κανα 20αρι.

Τελικα θα γινει 27/10 ?
 
mike είπε:
Γιατι να ειναι τρελο? εγω θα εβλεπα και τους firewind μονους τους.Ενταξει, οχι με 38 ευρω που εχουν μαζι με scorpions, με κανα 20αρι.

Τελικα θα γινει 27/10 ?
Ναι στις 27 του μήνα στο ΣΕΦ.
 
Δεν αντέχω τους αποχαιρετισμούς... :(

Μάλλον δεν θα 'μαι εκεί αυτή τη φορά.
 
Πίσω
Μπλουζα