Αγαπημένη ταινία του ζεύγους Αλίκη - Δημήτρης

johnalepou

Human RetroDatabase
Joined
28 Αύγ 2006
Μηνύματα
3.362
Αντιδράσεις
530
Είναι νομίζω 16 συνολικα οι ταινίες του ζεύγους.

Εγώ αν θα έπρεπε να διαλεξω μια αγαπημένη? Πολύ δύσκολο! Θα έλεγα όμως την "Μανταλένα"

(Δεύτερη επιλογή "Υπολοχαγός Νατάσα")

Εσείς???
 
Το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο
 
Συμφωνω με τη Rapide. Απολυτο το ταιριασμα της Αλικης, κακομαθημενης μαθητριας και του Δημητρη, αυστηρου καθηγητη.

Αλλωστε αυτη τους η συνυπαρξη εχει περασει πλεον στην κινηματογραφικη Ιστορια.
 
bambinella 100 είπε:
Συμφωνω με τη Rapide. Απολυτο το ταιριασμα της Αλικης, κακομαθημενης μαθητριας και του Δημητρη, αυστηρου καθηγητη.Αλλωστε αυτη τους η συνυπαρξη εχει περασει πλεον στην κινηματογραφικη Ιστορια.
συμφωνω κι εγω μαζι σας!!
 
Τα σπαει το Ξυλο! :D
 
Δεν ειναι τελεια η φωτο. Η Β.Β. ειναι τελεια!

Σε ευχαριστω πολυ, georgeiko!
 
Εγω θα ελεγα το Αχ Αυτη Η Γυναικα Μου γιατι μου βγαζουν κατι κωμικο και οι δυο και τους ταιριαζει!
 
Η τελευταία τους , η "Υπολοχαγός Νατάσσα"!
 
Αγαπημένες ταινίες του ζέυγους για μένα είναι τέσσερις που έχουν τρομερή χημεία μεταξύ τους:

1. Χτυποκάρδια στο θρανίο (φαίνεται μια έλξη από το Δημήτρη προς την Αλίκη)

2. Μοντέρνα Σταχτοπούτα (φαινόταν ότι άνθιζε ο έρωτας τους σιγά,σιγά)

3. Η αρχόντισσα και ο αλήτης (μεγάλη αγάπη από τον Δημήτρη όπως κοιτούσε τον Πίπη και η Αλίκη κούρνιαζε σαν σπουργιτάκι δίπλα του. Δεν είναι τυχαίο που στο νοσοκομείο που έσβηνε η Αλίκη ο Δημήτρης της είπε: Σήκω Πίπη να φύγουμε)

4. Υπολοχαγός Νατάσα (φαίνεται ότι ερχόταν το τέλος της σχέσης τους)
 
αχχχχ σε πολλές!

Νεράιδα και παλικάρι πολύ

Αρχόντισσα και αλήτης επίσης πολύ

αλλά και στο Αχ αυτή η γυναίκα μ και στη Μανταλένα και στο Ξύλο χμμμμμμμμμμμ Ε να μη βαλω και τις αγαπημένες Διπλοπενιές???

Αυτή που ενώ αρέσει σε πολλούς σε μένα δεν μου αρέσει είναι το Πιο λαμπρό αστέρι.
 
Το ξυλο βγηκε από τον παράδεισο και η Αρχόντισα και ο Αλήτης
 
Για εμένα η υπολοχαγός Νατάσσα
 
Αυτές τις φωτό τις περιείχε ένα λεύκωμα που μοίρασε η Real News για τη Βουγιουκλάκη. Σίγουρα θα τις έχετε ξαναδεί, αλλά ας τις περάσουμε να υπάρχουν.

dsc03042r.jpg


dsc03040mq.jpg


dsc03039u.jpg
 
Την δευτερη πρωτη φορα την βλεπω
 
Η δεύτερη είναι από θεατρικό. ''Θεατρίνα'';

Για το θέμα έχω να πω πολλές. :p

''Μανταλένα'', ''Η αρχόντισσα και ο Αλήτης'', ''Υπολοχαγός Νατάσα'' και το ''Αχ, αυτή η γυναίκα μου'':p

και τα χτυποκάρδια. :p
 
Εμένα η αγάπημενες μου ειναι τρείς Η αλίκη στο νατικο, η αγάπη μας ,& η Αρχοντίσσα κι ο αλήτης
 
Μανταλένα.

Τα λιγότερα νάζια της Αλίκης μπροστά σε κάμερα. Ο Παπαμιχαήλ λεβεντόπαιδο, τα μικρά αδελφάκια μια γλύκα, η υπόλοιπη ομάδα ένας κι ένας.
 
Πίσω
Μπλουζα