Αγαπημένοι ηθοποιοί όπως δεν τους έχουμε ξαναδεί!

Ο Δημήτρης Κούκης (καθιστός στον καναπέ με την ξανθιά κυρία δίπλα του) σε διαφήμιση της εταιρείας μπισκότων Παπαδοπούλου το 1972. Τους υπόλοιπους δεν τους αναγνώρισα (οι δύο υπόλοιποι άντρες μου φαίνονται για ηθοποιοί πάντως, o όρθιος ίσως είναι ο Γιώργος Τσαούσης). Βάζω τη φωτογραφία σε φουλ μέγεθος μήπως αναγνωριστούν. Πηγή.

Δεν νομιζω να ειναι ο Γιωργος Τσαουσης. Μονο τον Δημητρη Κουκη αναγνωριζω. Ολοι οι αλλοι δεν μου θυμιζουν τιποτα.
 
Ο Δημήτρης Κούκης (καθιστός στον καναπέ με την ξανθιά κυρία δίπλα του) σε διαφήμιση της εταιρείας μπισκότων Παπαδοπούλου το 1972. Τους υπόλοιπους δεν τους αναγνώρισα (οι δύο υπόλοιποι άντρες μου φαίνονται για ηθοποιοί πάντως, o όρθιος ίσως είναι ο Γιώργος Τσαούσης). Βάζω τη φωτογραφία σε φουλ μέγεθος μήπως αναγνωριστούν. Πηγή.

Προβολή συνημμένου 268453
Το βλέμμα του Δημήτρη Κουκή και της ξανθιάς κυρίας δίπλα του προς τα κρακεράκια είναι όλα τα λεφτά!
 
Το βλέμμα του Δημήτρη Κουκή και της ξανθιάς κυρίας δίπλα του προς τα κρακεράκια είναι όλα τα λεφτά
Ωραίος ο Κουκής, τον έχω στο μυαλό μου ως "κύριε πρέσβη μας κακομαθαίνετε", αρχοντικός άνθρωπος. Εγώ σκεφτόμουν πόσο έχουν αλλάξει οι διατροφικές συνήθειες. Σκέψου τώρα να πας για "απεριτίφ" με την τουαλετάρα την υπέρλαμπρη και να σου βγάλουν μπουφέ τυρόμπαλες και μπισκότα!!! Ούτε σε παιδικό πάρτι πλέον δε θα δεις τέτοια.
 
Να και μια φορά που αναγνώρισα τη Λάσκαρη. Δεν γινόταν όμως αλλιώς: μου διαφεύγει η κυριούλα στα δεξιά. Η Κρούσκα είναι;
 
Να και μια φορά που αναγνώρισα τη Λάσκαρη. Δεν γινόταν όμως αλλιώς: μου διαφεύγει η κυριούλα στα δεξιά. Η Κρούσκα είναι;
ΝΑΙ. η Βέρα Κρούσκα! Και επίτρεψέ μου να πω ότι δεν είναι κυριούλα αλλά μία κουκλάρα ακόμη και σήμερα....
 
Πίσω
Μπλουζα