Αλίκη: Εθνική σταρ ή όχι;

Έχοντάς την συνηθίσει με κίτρινο μαλλί, ειλικρινά δεν ξέρω αν της πάει το σκούρο. Παρ'ολο που κάθε άνθρωπος γεννιέται με απόλυτα ταιριαστό συνδυασμό χρωμάτων πάνω του, εδώ μου φαίνεται μια άλλη. ΚΑΙ τσουπωτή επίσης
 
ποντικάκι=topolino;
χωρίς να θέλω να γίνω κακός, πολύ ομορφότερη ήταν η Αλίκη με το φυσικό της μελαχρινό μαλλί, πάντα μου άρεσε το φυσικό λουκ στις γυναίκες. άσε που μετά που έγινε διάσημη βγάζει μια δηθενιά.....
 
Γνώμη μου αλλά πιστεύω πως και το σκούρο μαλλί της πήγαινε και το ξανθό γιατί είχε χαριτωμένο πρόσωπο και ταμπεραμέντο και της ταίριαζαν και οι δυο αποχρώσεις δείτε την εδώ ως μελαχρινή πάλι όμορφη και γλυκιά παρέμενε

3558754.jpg

106193065_1142429462822558_2531331222769729659_n.jpga7a21a2ca2650f23c746d5e14d216ebf_XL.jpg
 
ποντικάκι=topolino;
χωρίς να θέλω να γίνω κακός, πολύ ομορφότερη ήταν η Αλίκη με το φυσικό της μελαχρινό μαλλί, πάντα μου άρεσε το φυσικό λουκ στις γυναίκες. άσε που μετά που έγινε διάσημη βγάζει μια δηθενιά.....
Πες τα πες τα
 
Γνώμη μου αλλά πιστεύω πως και το σκούρο μαλλί της πήγαινε και το ξανθό γιατί είχε χαριτωμένο πρόσωπο και ταμπεραμέντο και της ταίριαζαν και οι δυο αποχρώσεις δείτε την εδώ ως μελαχρινή πάλι όμορφη και γλυκιά παρέμενε.

Ειδικα στην πρωτη φωτογραφια επανω, ειναι παρα πολυ ομορφη.
 
Εισαι σιγουρη; Για τις ξανθες ειχα την εντυπωση...
Σίγουρουροτατη , δες Μπρέντα με καλλυ , όλοι φανς της Μπρέντα, Μπελούτσι με σαρλιζ θέλορ, όλοι με την μπελουτσι, Λάσκαρη με Ναθαναήλ, ολοι Ελενα λωρεν με μπαρντο, όλοι με την λωρεν λέω για πολ που έχουν μπει.
 
Σίγουρουροτατη , δες Μπρέντα με καλλυ , όλοι φανς της Μπρέντα, Μπελούτσι με σαρλιζ θέλορ, όλοι με την μπελουτσι, λωρεν με μπαρντο, όλοι με την λωρεν λέω για πολ που έχουν μπει.

Ενταξει, εμενα δεν με νοιαζει. Ειμαι καπου αναμεσα σε ξανθο και σκουρο. :D
 
Πίσω
Μπλουζα