Αμαλία

Alucard είπε:
Προσωπικά η συγνώμη σου είναι μη αποδεκτή από εμένα.
Όχι για κάποιον άλλο λόγο αλλά επειδή είναι το λιγότερο που μπορεί να πει κάποιος σε αυτούς που λόγω ασχετοσύνης με το επάγγελμα που ασκούν ή λόγω αδιαφορίας για την αγωνία του ασθενούς, βγάζουν συμπεράσματα τα οποία προκαλούν το λιγότερο τρόμο και απόγνωση στους ασθενείς και τις οικογένειές τους
Όπως βλέπεις το ποστ του geoana τουλάχιστον εγώ το άφησα άθικτο,γιατί σε τέτοιες περιπτώσεις δεν μπορείς να συμβιβαστείς με τίποτα λιγότερο!! :)
 
Και Αθήνα με μεταγραφή να μην έρθουν και να τελειώσουν εκεί τι να το κάνεις?

Αφού τα θέματα που βάζουν στο ΔΙΚΑΤΣΑ είναι αστεία, ακόμα και κάποιος που δεν είναι γιατρός αλλά ξέρει πως διαβάζουν σωστά, αν κάτσει να διαβάσει 3 μήνες το περνάει...

Παρόλα αυτά, άτομα απο Ρουμανίες-Βουλγαρίες κλπ, δίνουν και ξαναδίνουν χρόοοονια, έ κάποια στιγμή το περνάνε και είναι έτοιμοι να εξασκηθούν στου Κασίδη το κεφάλι.
 
Δεν νομίζω πως είναι τόσο εύκολα τα πράγματα στην ιατρική...ιδικά τα βιβλία τους είναι με εκατοντάδες σελίδες δεν μπορείς και να καταλάβεις τι λένε!!Θέλει πολύ διάβασμα για να βγάλεις την ύλη
 
Δεν είπε κανείς ότι τα πράγματα στην ιατρική είναι εύκολα, για τα θέματα του ΔΙΚΑΤΣΑ λέω,

όσο για το πως περνάνε τα μαθήματα στη Ρουμανία/Βουλγαρία (οι Έλληνες, όχι οι Ρουμάνοι/Βούλγαροι).... είναι κοινό μυστικό.
 
to blog tis amalias epese sta xeria mou prin mia bdomada.pisteuw to bathitero noima tou pera apo to gegonos oti zoume se mia xora pou prepei na dosis fakellakia,oi giatroi barioudai pou zoune kai to systhma ygeias einai epieikws athlio ,einai pos prepei na ektimoume ti zoi mas.Yparxoyn anthrwpoi opws i Amalia pou zouse apo mikrh mesa sta nosokomeia omws itan maxhths.Einai megalo dwro na nai kanis igihs eilikrina...Na nai kala opou ki an brisketai to koritsaki
 
Πίσω
Μπλουζα