Αναζήτηση Αλμπουμς

:D

Το σωστο εικονιδιο δεν ειναι το "Συννημενα Αρχεια" αλλα αυτο απο κατω του και 2 θεσεις δεξια "Εισαγετε εικονα" - δινεις το link απο κει που βρηκες τη φωτο και voila ;)
 
Telamona μαλλον αυτο με τον ελεφαντα που μου εδειξες ειναι..1982..απλα μαλλον εδω ειχαν αλλο εξωφυλλο και δεν το εχει καταχωρημενο και η ΡΑΝΙΝΙ στο search οτι κυκλοφορησε και στην Ελλαδα...

Oτι βρειτε,καλοδεχουμενο!!
 
Ok mate το βραδυ στο IRC θα σουχω νεα ;)
 
Yesssss!!
192RC.jpg
 
μηπως καποιο κοριτσι εχει φωτογραφιες απ το αλμπουμ της bibi bo ; θυμαμαι οτι το εξωφυλλο του αλμπουμ ηταν μπλε σκουρο,ειχε αστερακια στον ουρανο,για φοντο ειχε κατι ουρανοξυστες( αν δεν κανω λαθος )και φυσικα φωτογραφια με την κουκλα.Οι γκοφρετες ηταν λευκες και στη μεση ειχαν γεμιση κρεμα φραουλα
 
το αλμπουμ της bibi bo μοιαζει λιγο με αυτο εδω imagesCAQ1BG3T.jpg μονο που αντι για "barbie" εγραφε "bibi bo" ... ελπιζω να βρεθει καποια φωτογραφια

εγω σιγουρα το ειχα αλλα μετα δεν ξερω τι απεγινε ή καποιος μου το πηρε ή καποιος μου το πεταξε :(
 
βρηκα καποια αυτοκολλητα του αλμπουμ στη συλλογη του makisimos εδω

Bibi Bo Αυτοκολλητα makisimos-katerinak.jpg

και εδω

Bibi Bo Αυτοκολλητα 2 makisimos-katerinak.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
σημερα βρηκα το αλμπουμ τα χελωνονιτζακια της ελληνικης εκδοσης που ειχαν βγει 1991 αλλα

ηταν αδεια και δεν τα πηρα

πηρα το ελληνικο ποδοσφαιρο της carousel 1992
 
Kαι η γυναίκα μου ψάχνει το άλμπουμ της Sarah Kay μάταια...δες το βιντεάκι

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
katerinak είπε:
βρηκα καποια αυτοκολλητα του αλμπουμ στη συλλογη του makisimos εδω

Bibi Bo Αυτοκολλητα makisimos-katerinak.jpg

και εδω

Bibi Bo Αυτοκολλητα 2 makisimos-katerinak.jpg


θυμηθηκα κατι αλλο (ποστ 713): Bibi-bo: A' περίοδος (ρούχα + αξεσουάρ)

δεν ξερω αν μπερδευτηκα με το αλμπουμ της barbie ή αν υπηρχε κι αλλο αλμπουμ της bibi bo σαν αυτο που περιγραφω στα ποστς 27 και 28 αυτου του θρεντ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα