Αναζήτηση παλιών κονσολών

Tupamaro είπε:
80 ευρώ μου φαίνεται καπως ακριβό, το έχω πετύχει τώρα τελευταία χωρίς κουτί σε αγγελία με 30 ευρώ.Πιστέυω για κονσόλες καλυτερα απο αγγελία, εγώ απο εκεί τα έχω πάρει όλα με πολύ καλές τιμές.
Το εφερα σαν παραδειγμα γιατι ο Ελληνας στην χρυση ευκαιρια το δινει ακριβως στην ιδια τιμη χωρις κουτι και χωρις να ξερουμε την κατασταση του(απο Stock φωτο τι να καταλαβεις..)
 
και αν υπαρχουν κανεις δεν τα λεει βεβαιως...τα αρπακτικα ειναι πολλα και ειναι διπλα μας.
 
egoebay νομιζω μια φορα χρειαστηκα...

ολα απο ελλαδα μην στελνουμε συναλαγμα κ εξω,...

σφραγισμενα παιχνιδια γκειμ μποι σπ με 5 κ 2 ευρο...μερικα σφραγισμενα απο εξωτερικο αμερικανικες εκδοσεις....

ν 64 απο εδω φυσικα αγκελιες στα 20 ευρο

μεγκα νριαβ 15 ευρο με 4 κασετες

παιδια υπαρχουν απιστευτες ευκαιριες εδω αλλα θελει υπομονη...

κ μαγαζια υπαρχουν ακομα πολλα απλα ειναι καλα κρυμενα...

εξαλου αυτη ειναι η μαγια.. αν τα παιρνεις ολα απο ebay δεν εισαι συλλεκτησ αλλα ...καταναλωτης απλα...
 
Μια άλλη εναλλακτική είναι να ψάξεις στο παζάρι που γίνεται στην Ιερά οδό κοντά στην Γεωπονική σχολή και στην Πειραιώς λίγο πιο κάτω από το Γκάζι.

Μπορείς να πετύχεις καλά πράγματα αν έχεις υπομονή και όρεξη για παζάρια με τους πλανόδιους!
 
angel_grig είπε:
Το εφερα σαν παραδειγμα γιατι ο Ελληνας στην χρυση ευκαιρια το δινει ακριβως στην ιδια τιμη χωρις κουτι και χωρις να ξερουμε την κατασταση του(απο Stock φωτο τι να καταλαβεις..)
Kαλά, κι εγώ έχω πετύχει τύπο που πουλάει το nes 250 ευρώ γιατί έχει για εκείνον.. συναισθηματική αξία, ο καθένας ότι τρέλα γουστάρει πουλά αλλά υπάρχουν και ευκαιρίες όπως αυτή πχ.

http://www.gameover.gr/forum/topic/Super-Nintendo-Console-1-Game.35222.html

Δεν νομίζω να βρεις snes μαζι με asterix με 35 ευρώ στο ebay, μια χαρά τιμές μπορείς να βρεις απο αγγελίες κι εγώ όλες μου τις κονσόλες έτσι τις πήρα.

theoritikos είπε:
Μια άλλη εναλλακτική είναι να ψάξεις στο παζάρι που γίνεται στην Ιερά οδό κοντά στην Γεωπονική σχολή και στην Πειραιώς λίγο πιο κάτω από το Γκάζι.Μπορείς να πετύχεις καλά πράγματα αν έχεις υπομονή και όρεξη για παζάρια με τους πλανόδιους!
Kι εκεί δύσκολα, κανα gba περισσότερο ή κανα genesis σε τρελά κέφια.Πιο πολύ καμια κασέτα παίζει για gameboy ή gamegear, ψιλοπράγματα, εγώ πηγαίνω και για βιβλία και τσεκάρω αλλιως δεν θα άξζιε τον κόπο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Στην Ελλαδα παντως οι τιμες στις αγγελιες ειναι νορμαλ. Δεν μιλαω για 100αρια, αλλα απο οτι βλεπω οι απλες/κοινες κονσολες εχουν περιπου 30 ευρω, λογικη τιμη.
 
Μολις γυρισα σπιτι απο την πολη της Δραμας.Ειχα παει για κατι δουλειες και αφου τις τελειωσα μου ηρθε η ιδεα να παω σε ενα παλιο παιχνιδαδικο της πολης μπας και εχει στην αποθηκη

του τπτ ξεχασμενα παιχνιδια...λοιπον με 35 ευρω πηρα τα παρακατω(ναι 35 εχω και την αποδειξη :cool: )

ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ SNES ΚΟΝΣΟΛΑ

DSCN2426.jpg

ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΚΑΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ GAMEBOY

DSCN2427.jpg

ΣΦΡΑΓΙΣΜΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

DSCN2429.jpg

και οι ρετρο-εξορμησεις συνεχιζονται :D

DSCN2424.jpg

DSCN2425.jpg

DSCN2428.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μεγαλο λαγωνικο!
 
Mπραβο φιλε πολυ καλη αγορα :thumbup:
 
Μπόμπα ! Τώρα το Snes το ανοίγεις ή δεν το ανοίγεις, εκεί σε θέλω :)
 
Other_Reality είπε:
Μπόμπα ! Τώρα το Snes το ανοίγεις ή δεν το ανοίγεις, εκεί σε θέλω :)
Οοοοχι φυσικα.Εξαλλου το εχω το snes και μαλιστα μονιμως συνδεμενο στην τηλεοραση ;)

Απο αυτα δεν προκειται να ανοιξω τπτ
 
σακη απο που ρε τρελε?στειλε πμ...ζηλευω!
 
Θελω και εγω ενα Snes με το κουτι του!! :D . Πολυ καλη η αγορα σου!
 
Φίλε Σάκη φοβερή ανακάλυψη...μου τρέχουν τα σάλια. :dribble:

Other_Reality είπε:
Μπόμπα ! Τώρα το Snes το ανοίγεις ή δεν το ανοίγεις, εκεί σε θέλω :)
Αν το ανοίξει θα του ανοίξω το κεφάλι. :frypan:
 
Εκπληκτικη ανακαλυψη!!Και τιμη..χωμα!!!!
 
αλλη μια ρετρο-εξορμηση ειχε αποτελεσματα χθες!!master system με 2 παιχνιδια(alien syndrome,american baseball)με 5 ολοκληρα ευρω :cool:

DSCN2516.jpg

DSCN2515.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Φοβερή προσθήκη Σάκη, ειδικά για την τιμή που πλήρωσες!
 
Πίσω
Μπλουζα