Ανταλλαγή δώρων μελών RetroManiaX (Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά 2016-2017)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
:happyjump: Χρόνια Πολλά :happyjump: Καλές Γιορτές :happyjump:

 





 


:acoustic:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ετυχα τον Moderator ευτυχως ειναι αθηνα οποτε θα συναντηθουμε να του το δωσω χαχαχαχ καλα χριστουγεννα σε ολους ευχομαι να στε ολοι καλα και να περασετε ομορφα
 
Παραλαμβάνω Αντιρίξ και Συμφωνίξ... τέλεια!

Καλές γιορτές σε όλους!!! :D :D
 
Πάλι από τον Σταύρο και ακριβώς αυτό που ήθελα, τα Munch Bunch! Και δίνω σε Σπιρτούλη! Καλά Χριστούγεννα και ευτυχισμένος ο καινούριος χρόνος σε όλους! Merry Christmas and a Happy new year!Frohe Weihnachten!Joyeux Noel. (Οι γιαπωνέζοι γιορτάζουν τα γενέθλια του αυτοκράτορα, heika tennou tanjoubi, αλλά και τα Χριστούγεννα-τα γενέθλια όλως συμπτωματικά είναι 26/12).
 
Θανο στειλε μου πμ γιατι εχω πρόβλημα και δεν μπορω να σου στειλω, αν γινεται αποψε να στο ταχυδρομησω αυριο
 
Βρεθηκαμε με τον Θανο και παρελαβα το δωρακι μου! :D

Καλα να ειμαστε,την Υγεια μας πανω απ' ολα να εχουμε,να κανουμε την τρελα μας και ραντεβου του χρονου παλι!!!! :wink:

Καλές Γιορτές σε όλα τα μέλη του retromaniax!!!!



 
Εύχομαι στα μέλη του Retromaniax

ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ

ΚΑΙ ΕΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ ΝΕΟ ΕΤΟΣ

ΓΕΜΑΤΟ ΥΓΕΙΑ, ΧΑΡΑ & ΕΚΠΛΗΡΩΣΗ ΚΑΘΕ ΕΠΙΘΥΜΙΑΣ!








1.jpg

 
Έλαβα σήμερα τα υπέροχα "Ελληνικά Lego" της Panda Toys, από την Kambia!!! :thanx2:

Επίσης να απολογηθώ, καθώς έστειλα μόλις σήμερα στην αριάδνη, το πακέτο με τα κόμικς...

Για να εξιλεωθώ όμως, το έστειλα συστημένο και έβαλα μέσα και μια μικρή έκπληξη, εκτός από τα κόμικς.
 
Εστειλα και γω το πακετάκι μου στον Θάνο συστημένο με μικρο καουμπου και λογαχο μαρκ μεσα καθως και εκπληξουλες! Ντινο σε ευχαριστω!!!
 
DINO είπε:
Έλαβα σήμερα τα υπέροχα "Ελληνικά Lego" της Panda Toys, από την Kambia!!! :thanx2: ...
Τέλεια. Χαίρομαι! Σορρυ ξέχασα να σου πω πως το είχα στείλει :) Και από τη βιασύνη μου ξέχασα να βάλω (και γω) την κάρτα με τις ευχές μέσα στο δεματάκι.

Χθες παρέλαβα το δωράκι του Ajax.

Καλές γιορτές σε όλους και καλή χρονιά με υγεία.
 
Ποσο να ευχαριστήσω τον ντίνο δεν ξέρω ειλικρινά !!! Πολύτιμο το δωρο του που παρέλαβα σήμερα και ηδη ξεχωρισα τον Κοπερφηλντ και το διαβαζω
 
Να'σαι καλά αριάδνη... Χαίρομαι που σου άρεσαν! :)

Ελπίζω να είδες και τα 3 pins των Ολυμπιακών Αγώνων που ήταν μέσα...

Ευτυχώς, χθες το έστειλα, σήμερα παρέλαβες!!! Nice!

Kambia είπε:
Τέλεια. Χαίρομαι! Σορρυ ξέχασα να σου πω πως το είχα στείλει :) Και από τη βιασύνη μου ξέχασα να βάλω (και γω) την κάρτα με τις ευχές μέσα στο δεματάκι.

Χθες παρέλαβα το δωράκι του Ajax.

Καλές γιορτές σε όλους και καλή χρονιά με υγεία.
Δεν πειράζει... όλα καλά! :)

Και του χρόνου να είμαστε όλοι καλά!
 
Dino τα βρηκα και αυτα ! Το δωράκι σου ήταν πολύτιμο γιατι εχω πυρετό και φαρυγγίτιδα και διαβάζω τα κλασσικά και πάλι ευχαριστώ!!!!! Σιγουρα θα έφτασε και το δωρο μου στον θάνο
 
Περαστικά!

Όλος ο κόσμος είναι άρρωστος, αυτές τις μέρες... Μισοί γρίπη, μισοί γαστρεντερίτιδα...
 
παρελαβα το δωρο της αριαδνης την οποια και ευχαριστω ειλικρινα παρα πολυ :) και του χρονου να μαστε καλα ολοι <3
 
Ποδαρικό... για το 2017 με την παραλαβή του εξαιρετικού δώρου από spirtoulis...!!!

Ευχαριστώ πολύ από καρδιάς και εύχομαι ολόψυχα "ΚΑΛΗ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ" με προσωπική και οικογενειακή υγεία & χαρά...!!!
 
Παρελαβα σημερα το δωρακι του Lord_Makro!

Καλη Χρονια να εχουμε!
 
Στα μέλη του Retromaniax εύχομαι

 


ΧΑΡΟΥΜΕΝΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ


ΚΑΙ ΕΝΑ


ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ & ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΟ 2018

4.jpg

 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα